5 praktycznych prezentów dla dziewczynki z okazji chrztu

W kategoriach: Blog,
Praktyczne prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

Praktyczne prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

Czy nie wydaje Wam się, że większość prezentów dla dziecka na chrzest jest mało praktyczna? Nam trochę tak, dlatego w dzisiejszym wpisie zaproponujemy wszystkim wybierającym się na chrzciny pięć przydatnych upominków. Tym razem skupimy się na podarunkach dla dziewczynki. Zobaczcie co polecamy!

Pierwszym bardzo użytecznym prezentem jest wielofunkcyjne nosidełko dla dziewczynki (i nie tylko) od 3 miesięcy do 2 lat. Umożliwia noszenie dziecka w pozycji leżącej. Ma szerokie i mocne pasy, które równomiernie rozkładają ciężar dziecka. Nosidełko zwiększa komfort noszenia niemowlaka.

Wielofunkcyjny nosidełko dla dziewczynki - praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Wielofunkcyjny nosidełko dla dziewczynki – praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Drugim praktycznym podarunkiem jest zestaw dziecięcych sztućców wykonany z wysokogatunkowej i chromoniklowej stali. Udekorowane są aplikacjami w postaci zwierząt. Sztućce pobudzą dziecięcą wyobraźnie i ułatwią rodzicom naukę samodzielnego jedzenia posiłków. Proponujemy skorzystać z możliwości wykonania graweru.

Zestaw dziecięcych sztućców - praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Zestaw dziecięcych sztućców – praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Trzecią naszą propozycją na przydatny upominek dla dziewczynki jest piękny i posrebrzany zestaw do pielęgnacji włosów z lusterkiem. Dzięki możliwości wykonania dedykacji prezent będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

Zestaw do pielęgnacji włosów - praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Zestaw do pielęgnacji włosów – praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Pomysł czwarty na bardzo funkcjonalny podarek jest ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczenie dziecka przed różnego rodzaju urazami. Ochraniacz wykonany jest z bawełny, wypełniony grubą warstwą włókniny.

Ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka - praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka – praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Ostatnim praktycznym prezentem na chrzest jaki dziś polecamy jest wózek z pampersów w kolorze różowym. To idealny prezent dla dziewczynki. Zachęcamy do zrobienia podarunkowi zdjęcia, wtedy fotografia zostanie pamiątką dla pociechy. Upominek jest nie tylko użyteczny, ale również niezwykle efektowny – zrobi wrażenie na wszystkich gościach.

Wózek z pampersów - praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Wózek z pampersów – praktyczny prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Zapraszamy do naszego sklepu! 🙂