Akcesoria do chrztu dla chłopca

Akcesoria do chrztu - prezenty na chrzest

Jeżeli szukacie akcesoriów do chrztu dla chłopczyka to zapraszamy do sklepu PrezentyNaChrzest.com! Znajduje się w nim duży wybór ubranek oraz dodatków w kolorze śnieżno białym lub niebieskim. Dziecięca odzież jest bardzo wygodna, dzięki niej chłopczyk będzie czuł się bardzo komfortowo. Akcesoria wraz z ciuszkami są idealnym prezentem od chrzestnych z okazji narodzin, w których dzieci będą mogły przyjąć sakrament chrztu.

Dzisiaj pragniemy zaprezentować przede wszystkim ubranka, szatki oraz rożki do chrztu dla chłopców.

Bawełniana odzież do chrztu składająca się z 6 części ozdobiona niebieskimi wykończeniami. Zestaw zawiera płaszczyk, koszulę, muszkę, kamizelkę, spodenki oraz czapeczkę. Śliczny zestaw dla dziecka do kościoła.

ubrano_6cz

9cioczęściowe ubranko dla chłopczyka jest idealne na chłodniejsze dni. Komplet zawiera 9 części wykonanych z polaru. Ubranka wykończone są ozdobną laminówką w kolorze niebieskim.

ubranko_9cz1

Biały komplet dla chłopca również wykonany z polaru. Składa się z kurteczki, spodenek oraz czapeczki. Przepiękny zestaw, w którym maluch będzie się czuło wygodnie i przytulnie.

Bawełniane ubranko do chrztu - prezent na chrzest

Prosta i subtelna szatka do chrztu dla chłopca, która udekorowana jest niebieską różyczką. Na materiale w tym samym kolorze co kwiatek, można zamieścić haft z dedykacją. Dzięki temu szatka będzie wspaniałą pamiątką. Posiadamy je również w całości wykonane w kolorze białym.

szatka_nieb

szatka_biala

Kolejna akcesoria dla dziecka do chrztu, o której należy pamiętać jest rożek. Dziś zaprezentujemy Wam rożek śnieżnobiały oraz z niebieskimi dodatkami. Polecamy wykonać haft z napisem „Pamiątka Chrztu„.

rozeki_2

Ostatnią naszą propozycją jest symbol chrztu, czyli świeca. Posiada ręcznie wykonane elementy oraz wizerunek Matki Boskiej z dzieciątkiem Jezus. To wspaniały prezent dla dziecka z okazji chrztu.

swieca

Dokładny opisy ubranek znajdują się na stronie PrezentyNaChrzest.com. Zapraszamy!