Akcesoria do chrztu dla chłopca

Home » Akcesoria do chrztu dla chłopca

Akcesoria do chrztu - prezenty na chrzest

Jeżeli szukacie akcesoriów do chrztu dla chłopczyka to zapraszamy do sklepu PrezentyNaChrzest.com! Znajduje się w nim duży wybór ubranek oraz dodatków w kolorze śnieżno białym lub niebieskim. Dziecięca odzież jest bardzo wygodna, dzięki niej chłopczyk będzie czuł się bardzo komfortowo. Akcesoria wraz z ciuszkami są idealnym prezentem od chrzestnych z okazji narodzin, w których dzieci będą mogły przyjąć sakrament chrztu.

Dzisiaj pragniemy zaprezentować przede wszystkim ubranka, szatki oraz rożki do chrztu dla chłopców.

Bawełniana odzież do chrztu składająca się z 6 części ozdobiona niebieskimi wykończeniami. Zestaw zawiera płaszczyk, koszulę, muszkę, kamizelkę, spodenki oraz czapeczkę. Śliczny zestaw dla dziecka do kościoła.

ubrano_6cz

9cioczęściowe ubranko dla chłopczyka jest idealne na chłodniejsze dni. Komplet zawiera 9 części wykonanych z polaru. Ubranka wykończone są ozdobną laminówką w kolorze niebieskim.

ubranko_9cz1

Biały komplet dla chłopca również wykonany z polaru. Składa się z kurteczki, spodenek oraz czapeczki. Przepiękny zestaw, w którym maluch będzie się czuło wygodnie i przytulnie.

Bawełniane ubranko do chrztu - prezent na chrzest

Prosta i subtelna szatka do chrztu dla chłopca, która udekorowana jest niebieską różyczką. Na materiale w tym samym kolorze co kwiatek, można zamieścić haft z dedykacją. Dzięki temu szatka będzie wspaniałą pamiątką. Posiadamy je również w całości wykonane w kolorze białym.

szatka_nieb

szatka_biala

Kolejna akcesoria dla dziecka do chrztu, o której należy pamiętać jest rożek. Dziś zaprezentujemy Wam rożek śnieżnobiały oraz z niebieskimi dodatkami. Polecamy wykonać haft z napisem „Pamiątka Chrztu„.

rozeki_2

Ostatnią naszą propozycją jest symbol chrztu, czyli świeca. Posiada ręcznie wykonane elementy oraz wizerunek Matki Boskiej z dzieciątkiem Jezus. To wspaniały prezent dla dziecka z okazji chrztu.

swieca

Dokładny opisy ubranek znajdują się na stronie PrezentyNaChrzest.com. Zapraszamy!

Inne posty

Seria: Elegancki prezent na Chrzest Święty cz.4

Dla rodziców Chrzest Święty własnego dziecka jest wielkim przeżyciem. Tego dnia nie tylko muszą postarać się, by ich pociecha wyglądała pięknie, lecz również zadbać, aby czuła się dobrze. Co więcej, stres związany z przygotowaniami do ceremonii Chrztu Świętego, jak również zorganizowania przyjęcia sprawia, że czas, który poświęcamy na przygotowania, a także sam dzień, zapada głęboko […]

Jaki prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków

Prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków Podczas, gdy na upominki z okazji chrztu wydawane są coraz większe, czasami wręcz absurdalne kwoty, my oferujemy prezenty, które mają tę najważniejszą wartość – osobistą i sentymentalną. Podążając z duchem czasu, dostosowujemy swoją ofertę do nowych trendów, jednocześnie zawierając w niej tradycyjne i ponadczasowe upominki. Wszystkie nasze prezenty […]

Bukiet na Chrzest Święty – oryginalna wiązanka kwiatów

Wybierając się ceremonię Chrztu Świętego małego dziecka zadbaj o swój prezent. Postaraj się, by wyglądał niebanalnie i wyjątkowo. Na tę okazję stworzyliśmy dla Ciebie przykłady oryginalnych bukietów , które swoim wyglądem zauroczą każdego gościa na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego. Przedstawiamy Ci różne formy, a także wersje kolorystyczne bukietów. Twój prezent dla dziecka powinien odznaczać […]

Kategorie prezentów