Album na Chrzest z grawerem, czyli spersonalizowany skarbiec wspomnień

Home » Blog » Album na Chrzest z grawerem, czyli spersonalizowany skarbiec wspomnień

Wspomnienia mają niesamowitą moc. Chcemy zachować je na jak najdłuższy okres czasu. Zwykle udaje nam się to zrobić poprzez zdjęcia. Odpowiednio przechowywane staną się wiekową pamiątką nawet dla przyszłych pokoleń. Dzień chrztu świętego jest niezwykłym wydarzeniem zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Warto zadbać o dużą ilość fotografii z tego jakże niezmiernie ważnego włączenia do wspólnoty kościoła. Ten wstęp powinien naprowadzić Cię na to, co chcieliby polecić Ci jako jeden z naszych Bestsellerów w kategorii prezent na chrzest.

Doskonałą pamiątką dla malucha może okazać się  album na Chrzest. Dziecko po latach będzie mogło z sentymentem przewracać kartki i oglądać swój własny chrzest. Przygotowaliśmy propozycje idealne zarówno na prezent dla chłopca jak i dla dziewczynki, więc dobór odpowiedniego albumu przestanie być dla Ciebie problemem. Spójrz na listę poniżej i sprawdź, które z przygotowanych przez nas propozycji najbardziej przypadną Ci do gustu. Spersonalizowany album na zdjęcia wklejane to bez wątpienia propozycja na kreatywny prezent na całe życie.

Klasyczna biel dla każdego

Ta pamiątka chrztu świętego będzie bez wątpienia czymś niebywale wyjątkowym. Biały album na zdjęcia prezentuje się elegancko i solidnie, okładki powleczone są białą eko-skórą którą doskonale podkreśla uroczysty charakter Chrztu Świętego. Na przedzie widnieje urocza grafika aniołka, a pod spodem możesz zamieścić najserdeczniejsza życzenia dla dziecka. Srebrny emblemat przykuwa spojrzenia i dodaje szyku. Dziecko za kilka lat będzie mogło z zachwytem sięgnąć po księgę pełną wspomnień i przenieść się do magicznych, beztroskich chwil.

Wspomnienia w drewnie dla chłopca

Album na zdjęcia jest jedną z najlepszych opcji jeśli chodzi o prezenty na Chrzest Święty. Będzie stanowił piękną pamiątkę oraz niezwykłą ozdobę każdej półki. Jako prezent na Chrzest dla chłopca wybierz album w drewnianych oprawkach. Tak solidnie wykonane okładki świetnie ochronią fotografię przed niszczącym upływem czasu. Kremowe kartki połączone są ze sobą za pomocą metalowych kółeczek, co gwarantuje łatwość użytkowania. Na przedniej stronie zamieść grawer z życzeniami a w połączeniu z figlarną grafiką śpiącego aniołka stworzy niezmiernie niebywały upominek.

Grawerowane cudo dla dziewczynki

Jeśli musisz wybrać coś niesztampowego, wagę uroczystości z pewnością podkreśli album na Chrzest dla dziewczynki. Ten model jest zdecydowanie niezrównany i króluje na liście naszych bestsellerów. Delikatna biała okładka z ekologicznej skóry w połączeniu z ozdobnym pismem będzie wywierać piorunujące wrażenie. Jak przy każdym z naszych produktów, również tutaj nie obędzie się bez personalizacji. Zamieść imię dziewczynki wraz z datą uroczystości, a obdarowana osoba będzie mogła z sentymentem wracać do dnia swojego Chrztu Świętego.

Albumy na zdjęcia nie bez przyczyny stanowią jeden z najbardziej pożądanych prezentów chrzcielnych. To dzięki nim zachowasz wspomnienia i będziesz miał pamiątkę do końca swojego życia. Wspólne oglądanie swojego chrztu z dziećmi czy wnukami będzie niezwykłą podróżą w przeszłość, przepełnioną wspomnieniami. Tak skomponowany podarunek będzie świadczył o Twoim pełnym zaangażowaniu w wybór upominku.

Inne posty

Obrazek w drewnie – pamiątka Chrztu Świętego

Jeśli szukasz sprawdzonej pamiątki na Chrzest Święty, to przedstawiamy Ci prezent, który oczaruje każdą osobę i stanie się upominkiem, oddającym swój urok przez długie lata.  Wizerunek Anioła Stróża powinien towarzyszyć każdemu dziecku. Naszą propozycją jest obrazek przedstawiający aniołka, który przykrywa śpiące dziecko. Idealne połączenie matowego oraz błyszczącego srebra oczaruje każdą osobę.  Twój indywidualny grawer z dedykacją […]

Praktyczny podarunek dla chłopczyka

Zastanawiasz się jak powinien wyglądać prezent dla chłopca z okazji Chrztu świętego? Chcesz, aby był praktyczny a zarazem bardzo elegancki? Sprawisz wiele radości maluszkowi oraz jego rodzicom wybierając haftowany tort. Chrzest jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu dziecka. W tym czasie zjeżdża się dawno niewidziana rodzina, która chce zobaczyć narodzone maleństwo oraz obdarować je wszystkim co najlepsze. Mając […]

Prezent dla dziecka od Babci i Dziadka z dedykacją

Pamiętasz jak Twój syn lub córka byli mali i wspólnie z rodzicami chrzestnymi zanieśliście maleństwo do Kościoła, by przyjęło chrzest? Zbliża się dzień, w którym Chrzest Święty będzie brał Twój wnuk lub wnuczka. Spójrz jak czas minął szybko, a już Twoje dzieci są dorosłe i same przeżywają ceremonię przyjęcia dziecka do wspólnoty chrześcijańskiej. Zastanawiasz się […]

Kategorie prezentów