Anioł Stróż – symbol opieki nad dzieckiem

Home » Anioł Stróż – symbol opieki nad dzieckiem

Małe dzieci potrzebują stałej opieki osób dorosłych. Od najmłodszych lat uczymy się, że nad każdym człowiekiem swoją opiekę roztacza Anioł Stróż, który dba o nasze bezpieczeństwo, szczególnie to duchowe.
aniolki

Chrzest Święty to najlepsza okazja do podarowania maleństwu prezentu, który będzie symbolizował opiekuńczość i  troskę o bezpieczeństwo. Przygotowaliśmy dla Ciebie figurki z wizerunkiem aniołka, które będą idealną formą pamiątki dla małego dziecka z okazji Chrztu Świętego. Na Twoje życzenie stworzyliśmy możliwość wygrawerowania indywidualnej dedykacji bezpośrednio na produkcie. Spraw, aby Twój prezent był jedyny w swoim rodzaju oraz, aby stal się symbolem nieustającej opieki. Wybierz tekst z życzeniami, który mamy umieścić na Twój podarunek, a wykonamy dla Ciebie wyjątkowy produkt, będący rewelacyjną pamiątką na Chrzciny.

Inne posty

Jaki prezent na chrzciny dla dziewczynki od matki chrzestnej

W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy pomysły na prezent na chrzciny dla dziewczynki od matki chrzestnej Na naszym blogu pisaliśmy już o tej niezwykłej chwili, w której dowiedziałaś się , że właśnie spełniło się jedno z twoich marzeń – zostałaś poproszona o to, aby zostać matką chrzestną. Pisaliśmy o radościach i rozterkach towarzyszącej tej chwili, a potem […]

Poduszka na prezent dla dziecka – Chrzest Święty

Rezygnując ze sztywnych szablonów na prezent dla dziecka, skorzystaj z naszej niecodziennej oferty i wyjątkowego przykładu na podarunek jakim jest biała poduszka.   Każdemu z pewnością przypadnie do gustu taki rodzaj prezentu. Wybierając zdjęcie dziecka, wpisując datę urodzenia, podstawowe dane oraz imię, sprawiasz, że utworzymy dla Ciebie wyjątkowej klasy prezent, który z pewnością stanie się pamiątką […]

Symbole Chrztu Świętego

Chrzest święty jest to sakrament, który człowiek przyjmuje jako pierwszy. To dzięki niemu wchodzi do Wspólnoty Kościoła. Symbolizuje oczyszczenie oraz otwarcie drogi do dalszego życia w chrześcijaństwie. Symbolami chrztu świętego są: woda chrzcielna, znak krzyża, krzyżmo, świeca chrzcielna oraz biała szata.

Kategorie prezentów