Biblia z personalizacją na prezent z okazji Chrztu świętego

W kategoriach: Blog,

Biblia to tradycyjny i wartościowy prezent, który sprawdza się na każdą ważną uroczystość, związaną z życiem religijnym człowieka. Dlatego też jest ona świetnym pomysłem na podarunek z okazji przyjęcia przez dziecko sakramentu Chrztu świętego. Stanowi cudowną, ponadczasową pamiątkę, która za kilka lat stanie się ulubioną lekturą malucha. Przy wyborze tego upominku kieruj się nie tylko jego walorami estetycznymi, ale także zawartością – jeśli ma być naprawdę dedykowany dziecku, jego treść musi być przystępna, a język łatwy do zrozumienia. Poniżej przedstawiamy przegląd naszych najnowszych propozycji, które świetnie sprawdzą się jako prezent na chrzest.

PROPOZYCJA NR 1

Najlepszym pomysłem będzie z pewnością mała, kieszonkowa biblia w obrazkach dla najmłodszych z okładką. Zawarte w niej opowieści opisane są w prosty i zrozumiały dla dziecka sposób i opatrzone barwnymi ilustracjami, obrazującymi każdą z historii. Ułatwiają zapamiętanie przeczytanych treści, pobudzają ciekawość i pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Dzięki temu, maluchom łatwiej jest zapamiętać to, co usłyszały lub przeczytały, poprzez skojarzenie z odpowiednim obrazkiem. Biblia posiada okolicznościową okładkę, stworzoną specjalnie z myślą o chrzcie. Wykonany na niej nadruk zawiera dedykację oraz grafikę, przedstawiającą śpiącego aniołka. Prezent ten możesz z łatwością spersonalizować, podając imię dziecka, datę uroczystości oraz swój podpis.

PROPOZYCJA NR 2

Nieco większy format posiada biblia dla dzieci z nadrukiem dedykacji na okładce. To piękne wydanie, opublikowane pod patronatem prymasa polski, ma kartki wykonane z wysokogatunkowego papieru kredowego oraz twardą, kolorową okładkę, na której umieściliśmy nasz, autorski projekt obwoluty. Została nadrukowana na papierze fotograficznym w dużej rozdzielczości i z niezwykłą dbałością o szczegóły. Przedstawia postać unoszącego się aniołka, zachęcającego do lektury książki. Obwoluta jest przystosowana do pełnej personalizacji tak, by zawierała pamiątkową dedykację, wraz z imieniem dziecka, datą wydarzenia oraz Twoim podpisem.

PROPOZYCJA NR 3

Twój prezent, oprócz pięknej okładki, może mieć także eleganckie opakowanie. Wspomnianą wcześniej, małą, kieszonkową biblię w obrazkach dla najmłodszych z okładką umieściliśmy w białym, drewnianym pudełku, tworząc w ten sposób dość nietypowy zestaw. Oprócz uroczego wydania tej książki, otrzymujesz także niewielką skrzyneczkę, kilkukrotnie malowaną i lakierowaną, by uzyskać idealnie gładką powierzchnię. Jest ona zaprojektowana tak, by z łatwością pomieścić biblię. Wieczko skrzynki posiada staranny i precyzyjny grawer, na wzór tego z okładki, zawierający także pamiątkową dedykację i grafikę z aniołkiem. Zestaw występuje w dwóch wariantach, które różnią się wyglądem okładki i grawera na wieczku (kliknij na zdjęcia poniżej). Biblie i pozostałe parametry produktów pozostają takie same.

Jak widzisz, prezent na chrzest nie musi być wyszukany i nowoczesny. Często te najprostsze i najbardziej sprawdzone pomysły są najlepsze. Jeśli chciałbyś obejrzeć pozostałe wzory naszych biblii, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu!