Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

Home » Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu
Biblia - piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy wszystkim przypomnieć, jak pięknym prezentem na chrzest święty może być Biblia. Wybierając się na taką uroczystość, każdy zastanawia się nad tym co podarować dziecku i jakimi nowoczesnymi gadżetami zaskoczyć jego rodziców. Wszyscy chcieliby obdarować maleństwo super upominkiem, a tak często zapominamy o tych pomysłach na podarunek, które są tradycyjne i na swój sposób symboliczne. Biblia będzie właśnie należeć do tej grupy prezentów jakie możemy wręczyć nowo ochrzczonemu dziecku. Dzięki takiemu właśnie prezentowi, maluszek od samego początku będzie przy pomocy rodziców, miał wpajane najważniejsze wartości, pokazywane czym różni się dobro od zła i jak ważni są w jego życiu inni ludzie.

Biblia i jej ponadczasowość i symboliczny wymiar, świetnie sprawdzi się jako trafiony podarunek na chrzciny, dlatego warto zastanowić się nad tym, czy przy okazji tego ważnego wydarzenia, nie sięgnąć właśnie po nią. W naszych propozycjach znajdziecie Państwo kilka różnych jej wydań. Zapraszamy, z pewnością któraś przypadnie Wam do gustu, by stać się prezentem na chrzciny.

Przepięknym egzemplarzem, idealnym dla dziecka w dniu chrztu świętego będzie Biblia w opowiadaniach na każdy dzień roku. Bardzo oryginalnie wydana posiadająca dodatkowe etui, zawierająca opowieści ze Starego i Nowego Testamentu, przedstawione w bardzo przystępny sposób. Umili ona rodzicom i dzieciom wspólny czas spędzony na lekturze. Pociechy nie będą wręcz mogły doczekać się kolejnej, ciekawej opowieści. Wymarzony prezent na chrzciny.

Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

Kolejnym trafionym prezentem na chrzciny będzie Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Wydanie posiada gustowną twardą oprawę, ze złotymi zdobieniami. Pismo Święte jest ilustrowane, w formacie A-4, drukowane dużą czcionką, tak więc idealne dla każdego dziecka. Wydanie to jest udekorowane pięknymi rycinami, w stylu a la Dore. Prezentowany egzemplarz to wyjątkowa pamiątka pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II. Taki upominek z pewnością pozostanie dla maluszka, wspaniałą pamiątką chrztu świętego na długie lata.

Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

Biblia Tysiąclecia będzie koleją propozycją prezentu na chrzest święty dla noworodka, będzie ona symbolicznym przewodnikiem dla dziecka, w każdym dniu jego dalszego życia. To najpopularniejsze wydanie Pisma Świętego, zawiera jedyny polski tekst Pisma Św. zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencję Episkopatu Polski. Podręczne, bardzo praktyczne pełne wydanie Pisma Świętego w formacie oazowym oraz twardej oprawie, stanie się ważną lekturą dla malucha i całej rodziny.

Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

Biblia – piękny prezent dla dziecka z okazji chrztu

Zachęcamy również wszystkich Państwa do wykonania na wybranych przez Was egzemplarzach, indywidualnego graweru. Zamieścimy go na mosiężnej tabliczce, która przymocowana zostanie do okładki danej księgi. Taka personalizacja sprawi, że ten podarunek na chrzciny, będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny. Naprawdę warto, zapraszamy!

 

Inne posty

Sówka dla dziecka – fantazyjny prezent na Chrzest Święty

Wybierz razem z nami nietypowy podarunek dla dziecka z okazji Chrztu Świętego.  Tego dnia każdy bobas jest w centrum zainteresowania. Wszyscy skupiają na nim uwagę, począwszy od zatroskanych rodziców, dziadków, skończywszy na zaproszonych gościach. Z pewnością bardzo chcesz, aby prezent, który będziesz wręczać był wyjątkowy. Dlatego z miłą chęcią pragniemy zaprezentować Ci ręcznie wykonaną sówkę […]

Szatki do chrztu świętego – jaką wybrać?

Dziecko w dniu Chrztu świętego jest adorowane przez wszystkich członków rodziny. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele trzeba poświęcić czasu na odpowiednie przygotowanie maleństwa, by przyjęło sakrament chrztu świętego. Działa to również w drugą stronę. Potrafimy bowiem bardzo długo zastanawiać się nad tym, jaki wybrać prezent dla dziecka, by stał się […]

Prezent na Chrzest święty od babci

Przedstawimy Ci najciekawsze pomysły na prezent na Chrzest Święty od Babci. Poznaj w jaki sposób możesz obdarować maleństwo pamiątką z dedykacją. Spersonalizowana biblia na prezent na chrzciny od babci Biblia to tradycyjny prezent na chrzest. Oferowana przez nas wersja biblii jest dostosowana do malucha. Przede wszystkim posiada dużo ilustracji, pobudzających wyobraźnie dziecka. Idealnie nadaje się […]

Kategorie prezentów