Budowle z pampersów na prezent dla dziecka!

W kategoriach: Blog,

Motorek, sówka czy tort? Co wybrać dla dziecka na prezent nie tylko z okazji Chrztu świętego, lecz również jako forma urodzinowej niespodzianki ?

1. Motorek z haftem dedykacji

W skład motorka wchodzą 22 oryginalne pieluszki Pampers w trzech rozmiarach. Polarowy kocyk, na którym znajdzie się haft z wybranym imieniem dziecka, pieluszka flanelowa oraz para skarpetek. Dodatkiem do całości jest maskotka oraz kubek Canpol. Komplet prezentuje się wyjątkowo oryginalnie i zabawnie. Z pewnością przypadnie do gustu nie tylko dziecku, lecz również rodzicom.

Motorek z pampersów na prezent

Różowy motorek na prezent na chrzest

2. Sówka z haftem dedykacji

Kolejną budowlą z pieluch jest wesoła sówka. Na zwierzątko składa się, aż z 35 oryginalnych pieluszek Pampers. Dodatkiem jest kocyk polarowy w dowolnym kolorze, na którym również znajdzie się haft z dedykacją, bawełniane skarpetki oraz skarpetki z gumowa podeszwą. Sówka zostanie elegancko zapakowana w przeźroczysty celofan, dzięki temu otrzymasz prezent gotowy do podarowania:)

Sówka z personalizacją na chrzest

Sówka z haftem na prezent na Chrzest Św.

3. Tort z pieluch z haftem dedykacji

Ostatnim przykładem oryginalnej budowli z pieluch jest tort. 20 pieluszek Pampers zostało uformowane na kształt tortu. Całość została owinięta polarowym kocykiem, a na samym środku umieszczono bukiet. Na elementy bukietu składają się nie tylko sztuczne kwiaty, lecz również ubranka, skarpetki oraz czapeczka. W połowie wysokości tort został przewiązany ozdobną wstążeczką. Taka forma podarunkowa z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie, a dla dziecka będzie świetną zabawą.

Tort z pampersów na chrzest

Tort z misiem na prezent na Chrzest Św.