Chrzciny bliźniaczek – jaki wybrać prezent?

W kategoriach: Blog,

Jak wielkim szczęściem w rodzinie są narodziny bliźniąt? 🙂 Wiele rzeczy zmienia się z dnia na dzień, niektórzy nawet mówią o podwójnym szczęściu. Wiemy, że opieka nad bliźniętami jest wyczerpująca i wymaga wiele cierpliwości, jednak widok dwóch uśmiechniętych buziek rekompensuje cały wysiłek.

Najczęstszą okazją do zorganizowania przyjęcia i przedstawienia całej rodzinie dwóch takich samych maluchów jest Chrzest Święty. Dziś wspólnie zastanowimy się jaki wybrać prezent dla bliźniaczek. Co wybrać, by sprawić wielką radość, by stało się pamiątką na wiele lat. Bardzo ciekawą propozycją jest wręczenie prezentu z pampersów w postaci dwóch sówek. Te praktyczny upominek, w którego skład wchodzi kocyk, para skarpetek oraz pieluszki Pampers, sprawdzi się w swojej roli fantastycznie. Produkt możesz podarować dwóm dziewczynkom, tak by każda z nich miała swoje własne zwierzątko. Pamiątką stanie się mięciutki kocyk, na który naniesiemy haft z wybraną przez Ciebie dedykacją. Polarowy kocyk jest o wymiarach 75 x 100 cm i w kolorze różowym. Sówka zostanie ozdobiona satynowymi wstążkami i kwiatkami. Wiedz, że taka forma podarunkowa oczaruje maluszki.

Sowa z personalizacją na prezent

Sowa z pampersów na prezent dla dziecka

Chrzest Święty zwłaszcza bliźniąt jest wyjątkowym dniem w życiu każdego z nas. W czasie ceremonii, podczas przyjęcia i wspólnego spędzania czasu. Twój prezent dla dziewczynek powinien być jedyny w swoim rodzaju i mieć oryginalny wygląd. Uciesz bliskie Ci osoby w taki sposób, by zostawić po sobie miłe wspomnienie.