Chrzciny rocznego dziecka – jaki pomysł na prezent?

W kategoriach: Blog,

Chrzest dziecka jest szczególny. Jeśli zostałaś zaproszona na ceremonię Chrztu rocznego dziecka i zastanawiasz się jaki wybrać dla niego prezent, który sprawiłby mu wiele zabawy to wiedz, że mamy idealny przekład.
Od wielu lat bowiem popularnością cieszą się dziecięce sztućce Gerlach w eleganckim białym pudełku. Roczne dziecko wkracza już w świat, który chce z nieodpartą chęcią poznać. Począwszy od stawiania pierwszych kroków, nauki pierwszych słów, skończywszy na próbach samodzielnego jedzenia. Idealnym na to sposobem będą dziecięce sztućce z grawerem dowolnego tekstu. Jak zatem sprawić , by wybrane dziecko otrzymało wyjątkową pamiątkę?

Sztućce z grawerem na upominek

Grawerowane sztućce na prezent

Wybierz treść do personalizacji, wierszyk lub dedykację na grawer wewnętrznej strony pudełka oraz podaj nam niezbędne dane, które chciałbyś umieścić bezpośrednio na pudełeczku. Zamień z naszą pomocą sztućce w oryginalny prezent, który zwróci swoją uwagę każdą osobę. Spraw, abyś to właśnie Ty był autorem najbardziej oryginalnego prezentu dla dziecka z okazji Chrztu świętego.

W komplet sztućców wchodzą dwa łyżeczki – mała i duża oraz widelec i nożyk. Całość umieszczona jest w eleganckiej wytłoczce. Grawer z wybranym tekstem zostanie wykonany na rękojeściach. Sztućce wykonane są z wysoko gatunkowej chromonikloewj stali oraz polerowane na nieskazitelny połysk. Każde dziecko z wielką chęcią będzie się uczyć nowych umiejętności, tym bardziej, że naukę będą umilać wesołe zwierzątka znajdujące się na rączkach każdego produktu.