Chrzest w Boże Narodzenie – jaki wybrać prezent?

Home » Blog » Chrzest w Boże Narodzenie – jaki wybrać prezent?

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe, tym bardziej jeśli planujesz ochrzcić swoje dziecko. Jak wiadomo to czas, w którym rodzina zjeżdża się z różnych stron świata i może wspólnie obchodzić święta. Wybranie Bożego Narodzenia na datę Chrztu dla swojego dziecka jest bardzo dobrym pomysłem. Wśród śpiewu kolęd, świątecznego klimatu, specyficznej aury, ozdobnych światełek wokół domu, a przede wszystkim choinki możesz stworzyć dla dziecka wyjątkową pamiątkę.

Jeśli decyzja już podjęta, pora na prezent. Co wybrać dla maleństwa na podarunek z okazji Chrztu świętego? Jaka rzecz zamieni się w wyjątkową pamiątkę do końca życia? Dziś przychodzimy do Ciebie z całkiem nową rzeczą, która oczaruje każdą osobę. Oryginalna pamiątka, którą jest drewniana tabliczka drewniana tabliczka umieszczona na złotym stojaku będzie prezentować się niezwykle elegancko. To wszystko za sprawą 3 elementów.

  • Zdjęcie dziecka.

Otrzymujesz możliwość umieszczenia zdjęcia dziecka w prawej górnej części tabliczki. Zdjęcie zostanie wydrukowane na wysokiej jakości laminowanym papierze, następnie solidnie przymocowane bezpośrednio do tabliczki.

  • Ozdobne buciki Swarovski.

Jednym z głównych elementów ozdobnych pamiątki są ozdobne buciki Swarovski w kolorze różowym dla dziewczynki, jak również niebieskim dla chłopczyka. Produkty ozdabiają w wyjątkowy sposób tabliczkę i dodają całości specyficznego charakteru, a wszystko przez kryształy, które migoczą odbijając światło. Można śmiało powiedzieć, że jest to typowe połączenie świątecznego prezentu z okazją Chrztu.

Personalizowane buciki na upominek

Buciki z dedykacją na prezent

  • Grawer życzeń.

Końcowym elementem są życzenia, które znajdą się na samym dole tabliczki. Wybierając tekst życzeń, dołączając dowolne dane sprawisz, że Twoja pamiątka dla dziecka z okazji Chrztu świętego będzie jedyna w swoim rodzaju.

 

Personalizowane buciki na prezent

Buciki z personalizacją na prezent

Spraw, aby dziecko było w tym dniu wyróżnione. Niech otrzyma prezent, który będzie świadczył o Twoim zaangażowaniu. Okazja Świąt Bożego Narodzenia jest niepowtarzalna. Właśnie wtedy, gdy Chrystus się rodzi, dziecko zostanie przyjęte do wspólnoty chrześcijańskiej.

 

Inne posty

Jaki prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków

Prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków Podczas, gdy na upominki z okazji chrztu wydawane są coraz większe, czasami wręcz absurdalne kwoty, my oferujemy prezenty, które mają tę najważniejszą wartość – osobistą i sentymentalną. Podążając z duchem czasu, dostosowujemy swoją ofertę do nowych trendów, jednocześnie zawierając w niej tradycyjne i ponadczasowe upominki. Wszystkie nasze prezenty […]

Prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

Wybieracie się na uroczystość chrztu świętego i szukacie pomysłu na prezent dla dziewczynki? Jeśli tak, to specjalnie dla Was w dzisiejszym wpisie przedstawimy listę 5 pomysłów, które idealnie nadadzą się na podarunek z tej okazji. Upominek ofiarowany dziewczynce w dniu chrztu świętego powinien mieć pamiątkowy charakter. Ważne, aby pozostawić dziecku prezent, który będzie przypominał o […]

Zbliża się Chrzest Święty małego dziecka, na który zostałeś zaproszony? Nie wiesz jeszcze jaki wybrać dla niego prezent i zastanawiasz się co sprawi mu wielką radość? Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję, dzięki której oczarujesz każdego gościa na przyjęciu, a dziecku sprawisz niespodziankę, która stanie się pamiątką na długie lata. Ekskluzywny zestaw sztućców w drewnianej szkatułce, w […]

Kategorie prezentów