Chrzest w Boże Narodzenie – jaki wybrać prezent?

W kategoriach: Blog,

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe, tym bardziej jeśli planujesz ochrzcić swoje dziecko. Jak wiadomo to czas, w którym rodzina zjeżdża się z różnych stron świata i może wspólnie obchodzić święta. Wybranie Bożego Narodzenia na datę Chrztu dla swojego dziecka jest bardzo dobrym pomysłem. Wśród śpiewu kolęd, świątecznego klimatu, specyficznej aury, ozdobnych światełek wokół domu, a przede wszystkim choinki możesz stworzyć dla dziecka wyjątkową pamiątkę.

Jeśli decyzja już podjęta, pora na prezent. Co wybrać dla maleństwa na podarunek z okazji Chrztu świętego? Jaka rzecz zamieni się w wyjątkową pamiątkę do końca życia? Dziś przychodzimy do Ciebie z całkiem nową rzeczą, która oczaruje każdą osobę. Oryginalna pamiątka, którą jest drewniana tabliczka drewniana tabliczka umieszczona na złotym stojaku będzie prezentować się niezwykle elegancko. To wszystko za sprawą 3 elementów.

  • Zdjęcie dziecka.

Otrzymujesz możliwość umieszczenia zdjęcia dziecka w prawej górnej części tabliczki. Zdjęcie zostanie wydrukowane na wysokiej jakości laminowanym papierze, następnie solidnie przymocowane bezpośrednio do tabliczki.

  • Ozdobne buciki Swarovski.

Jednym z głównych elementów ozdobnych pamiątki są ozdobne buciki Swarovski w kolorze różowym dla dziewczynki, jak również niebieskim dla chłopczyka. Produkty ozdabiają w wyjątkowy sposób tabliczkę i dodają całości specyficznego charakteru, a wszystko przez kryształy, które migoczą odbijając światło. Można śmiało powiedzieć, że jest to typowe połączenie świątecznego prezentu z okazją Chrztu.

Personalizowane buciki na upominek

Buciki z dedykacją na prezent

  • Grawer życzeń.

Końcowym elementem są życzenia, które znajdą się na samym dole tabliczki. Wybierając tekst życzeń, dołączając dowolne dane sprawisz, że Twoja pamiątka dla dziecka z okazji Chrztu świętego będzie jedyna w swoim rodzaju.

 

Personalizowane buciki na prezent

Buciki z personalizacją na prezent

Spraw, aby dziecko było w tym dniu wyróżnione. Niech otrzyma prezent, który będzie świadczył o Twoim zaangażowaniu. Okazja Świąt Bożego Narodzenia jest niepowtarzalna. Właśnie wtedy, gdy Chrystus się rodzi, dziecko zostanie przyjęte do wspólnoty chrześcijańskiej.