Drewniane ramki z grawerem na prezent na chrzest

W kategoriach: Praktyczne prezenty,

Ramka drewniana z grawerem

Szukasz praktycznego prezentu dla dziecka na chrzest? Drewniane ramki na zdjęcia to propozycja solidnego i pamiątkowego podarunku. Wykonane podczas chrztu fotografie będą pięknie prezentować się w ramkach z indywidualnym grawerem. Właśnie Twój tekst – życzenia czy dedykację zamieścimy bezpośrednio na powierzchni ramki lub na tabliczce przytwierdzonej do niej. Zapewnij maluszkowi cudowne wspomnienia z dniu chrztu wręczając mu drewniane ramki z grawerem. Starannie naniesiony grawer w wyjątkowo elegancki i subtelny sposób spersonalizuje wybrany przez Ciebie prezent na chrzciny.

Drewniana ramka z grawerem

Treść graweru, którą naniesiemy na ramkę jest dowolna, może to być imię dziecka, data narodzin czy uroczystości chrztu, dłuższa dedykacja lub życzenia. Zdjęcie oprawione w tak wyjątkową ramę zatrzyma najpiękniejsze wspomnienia. Drewniana ramka na zdjęcia z grawerem wspaniale udekoruje pokój dziecięcy. Do wygrawerowania wskazanej treści zastosujemy odpowiednią metodę, dzięki czemu grawer będzie wyraźny, dokładny i długotrwały. Dajemy gwarancję, że drewniana ramka z grawerem doczeka momentu, gdy obdarowane nią dziecko podrośnie i samodzielnie odczyta zawartą na niej dedykację. W związku z tym treść graweru warto dobrze przemyśleć. Polecamy umieszczenie podpisu, ponieważ ponadczasowość ramki, będzie na zawsze przypominać dziecku, kto był z nim podczas uroczystości chrztu świętego i podarował mu piękny prezent. Przy dzisiejszym rozwoju technik fotografii, największym dylematem będzie jedynie dobranie odpowiedniego zdjęcia dziecka… ponieważ maluszek na pewno będzie miał bardzo dużo cudownych fotografii. Każda ramka drewniana opatrzona pięknym zdjęciem oraz wyraźnym grawerem sprawdzi się na prezent na chrzest święty.

Drewniane ramki na chrzest z dodatkowymi elementami

Oferujemy także ramki drewniane na zdjęcia z miejscem na odcisk rączki, czy stópki dziecka. Na drewnianej ramie wykonamy grawer z dowolną dedykacją, a dołączona do zestawu hipoalergiczna masa pozwoli na zrobienie niezwykle dokładnego odcisku. Oprawione zdjęcie i wykonane odciski pozwolą na zawsze zachować wspomnienia z okresu niemowlęcego. Posiadamy ramki potrójne, gdzie w centrum znajdzie się miejsce na zdjęcie, a po bokach odciski stopki i rączki, które uzyskasz samodzielnie. Potrójne drewniane ramki z odciskami z masy bitumicznej posiadamy w dwóch odsłonach. Możesz wybrać, klasyczną, zaszkloną ramkę, albo nieco bardziej ozdobną – ramkę składaną, wiązaną ozdobną wstążką. Obie cechują się wysoką jakością wykonania. Na obu zamieścimy grawer, który zostanie wykonany bezpośrednio w drewnie. Wygrawerowana treść będzie wyraźna, a cała ramka drewniana z grawerem będzie piękną pamiątką chrztu świętego.

Ramki do zdjęć z dedykacją

Każda drewniana ramka na zdjęcia jest przedmiotem wyjątkowym i osobistym, ponieważ zawiera zdjęcie dziecka. Dodatkowo oferujemy spersonalizowanie ramki poprzez zamieszczenie graweru. Jaka dedykacja jest najczęściej wybierana przez naszych klientów? Najczęstszym wyborem jest grawer imienia dziecka oraz daty chrztu. Popularnością cieszą się drewniane ramki na chrzest z tekstem „Pamiątka Chrztu Świętego” jasno informujące, od kiedy ramka towarzyszy dziecku. Oferujemy usługę graweru w dwóch miejscach rami – nad zdjęciem, oraz na dole. Góra ramki do zdjęć z dedykacją jest miejscem gdzie najczęściej klienci wybierają grawer imienia dziecka, natomiast pod zdjęciem zamieszczana jest informacja o miejscowości i dacie chrztu świętego.

Ramki drewniane na chrzest w białym kolorze

Możesz wybrać podwójną lub potrójną ramkę. Wykonane z naturalnego drewna cechują się klasycznym i eleganckim wyglądem, dzięki czemu wkomponują się w wystrój każdego domu. Ramka na zdjęcia chrzest wzbogacona dedykacją w postaci graweru będzie doskonałą pamiątką ceremonii Chrztu Świętego. Fotografia z tego oprawiona w tak piękny sposób przypomni maleństwu o dniu, w którym stał się członkiem Kościoła. Mimo, że dziecko nie będzie pamiętać nic z tego dnia, odpowiedni prezent upamiętni fakt, że byłeś przy nim w tym ważnym wydarzeniu. Możesz wybrać ramkę w kolorze nieskazitelnej bieli, która udekoruje pokój dziecięcy. Biel nawiąże do kolorów utożsamianych z sakramentem chrztu – w tym dniu dziecko dostaje białą szatkę symbolizującą czystość i wkroczenie w nowe, chrześcijańskie życie. Białe ramki drewniane na zdjęcia w piękny sposób odzwierciedlą charakter uroczystości, a dedykacja w postaci złoconego graweru doda im uroku.

Alternatywne drewniane ramki na prezent na chrzest

W naszej ofercie znajdziesz alternatywną propozycję na prezent, którą jest srebrna sztabka wraz z certyfikatem, oprawiona w niezwykle szykowną drewnianą ramkę. Sztabka w całości wykonana jest ze srebra i przedstawia wizerunek anioła stróża. Certyfikat Chrztu dostosujemy do Twoich wymagań i będzie on jednocześnie idealnym tłem do wyeksponowania sztabki. Całość pomieści drewniana ramka. Wyjątkowo elegancki prezent będzie pamiątką na całe życie maluszka. Zadbaj również o odpowiednią oprawę swojego prezentu, dzięki czemu będzie on dopracowany w każdym detale. Tak wspaniały upominek zapadnie w pamięć na długi czas. Jeśli szukasz prezentu, który od początku do końca będzie jedyny w swoim rodzaju, wybierz obraz z metryczką oprawiony w ramkę. Nasi graficy stworzą specjalny projekt na podstawie przesłanych danych oraz zdjęcia. Wybierz ulubioną fotografię maluszka, a poniżej umieścimy takie informacje jak datę i miejsce urodzenia. Taka pamiątka wspaniale zachowa wspomnienia tego, jaką kruszynką było ochrzczone dziecko tuż po narodzinach. Decydując się na taki prezent masz pewność, że podarujesz maleństwu prezent odznaczający się oryginalnością i niepowtarzalnością. Wybierając taki prezent możesz w pełni zadecydować o tym, jak będzie wyglądać. Inną propozycją prezentową jest dyplom – pamiątka chrztu świętego ze zdjęciem dziecka i spersonalizowaną dedykacją. Wszystkie certyfikaty są drukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym i starannie wkomponowane w drewniane ramki. Oryginalny prezent na chrzest zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.