Figurki na chrzest – propozycja upominków dla malucha

W kategoriach: Blog,
Figurki - Prezenty Na Chrzest

Figurki – Prezenty Na Chrzest

Chrzest to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego maluszka. Wybierając się na tak ważną uroczystość myślicie o tym co podarować dziecku w tym szczególnym i podniosłym dniu. Chcielibyście, aby prezent był odpowiedni na taką okazję, a przy tym został piękną pamiątką dla maleństwa, na długie lata. Z pewnością takie właśnie kryteria spełnią figurki na chrzest, których w naszej ofercie znajdziecie bardzo wiele.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym propozycjami, na pewno wybierzecie na chrzciny coś oryginalnego i zachwycającego.

Pierwszą proponowanym prezentem na chrzest święty może być figurka przedstawiająca podkowę. Piękna posrebrzana podkowa z cyrkoniami, stanie się wyjątkową pamiątką tego szczególnego dnia. Jest ona uznawana w naszej kulturze jako symbol szczęścia, więc powinna przynieść dużo szczęścia obdarowanemu nim maluchowi. Dostępna w dwóch kolorach: różowym i niebieskim, także odpowiednia zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Możemy również bezpośrednio na niej zamieścić Indywidualny grawer imienia lub daty np. chrztu, co pozwoli podarunkowi na chrzciny stać się jeszcze bardziej wyjątkowym. Całość zapakowana jest w ozdobne pudełeczko.

Figurka Podkowa - prezent na chrzest

Figurka Podkowa – prezent na chrzest

Również pięknym upominkiem z okazji chrzcin będzie posrebrzana figurka aniołka trzymającego złote serduszko. Została ona wykonana w technologii laminowania srebrem pr 925. Srebrną warstwę zabezpieczono specjalnym lakierem ochronnym, który spowoduje, że na wiele długich lat zachowa ona swój blask. Część elementów została pokryta złotą emalią. Dodatkowym, pięknym elementem jest kokarda w kolorze ecru. Ten prezent na chrzest jest odpowiedni i dla dziewczynki i dla chłopca. Główną zaletą produktu jest bardzo wysoka jakość wykonania, tak więc na żywo wygląda on naprawdę imponująco. Anioł zapakowany jest w gustowne, tekturowe pudełko zabezpieczające przed uszkodzeniami, toteż jest on od razu gotowy do wręczenia. Zachęcamy również Państwa do wykonania na figurce indywidualnego graweru, w postaci dedykacji lub życzeń, które uczynią prezent unikalnym.

Figurka Aniołka - prezent na chrzest

Figurka Aniołka – prezent na chrzest

Kolejnym wyjątkowym podarunkiem na chrzciny może być figurka przedstawiająca Elfa. Pięknie wykonana, platerowana 24 karatowym złotem, zdobiona kryształami Swarovskiego. Jest to prezent zarówno dla dziewczynki , jak i dla chłopca. Będzie to piękna ozdoba pokoiku dziecięcego jak i pamiątka dla dziecka z tego szczególnego dnia, jakim jest chrzest. Na podstawce figurki możemy umieścić indywidualny grawer, który uczyni ją jeszcze bardziej niepowtarzalną. Grawer wykonujemy techniką laserową lub techniką wyrycia napisu rylcem diamentowym, co sprawia , że tekst wygląda niezwykle pięknie i jest bardzo trwały.

Figurka Elf - prezent na chrzest

Figurka Elf – prezent na chrzest

Eleganckie opakowanie prezentowe, które możesz zamówić dodatkowo do każdego upominku na chrzciny sprawi, że będzie on od razu gotowy by go podarować.