Grawerowana pozytywka na Chrzest Święty

W kategoriach: Blog,

Przyznaj, że ilekroć zaczynasz szukać prezentu na jakąś okazję stajesz przed problemem stale rosnącego bogactwa wyboru. Paradoksalne jest to, że nasi rodzice i dziadkowie mieli o wiele łatwiej… skromna oferta ułatwiała im życie. Doskonale wiemy jak trudno wybrać odpowiedni prezent na chrzest. Przecież musi spełniać tyle warunków! Piękny, uroczy, niepowtarzalny, trwały, symboliczny i jednocześnie odpowiedni dla niemowlęcia. Proponujemy produkt, który spełnia rosnące wymagania stawiane upominkom z okazji Chrztu Świętego. Grawerowana, spersonalizowana pozytywka na chrzest to temat dzisiejszych rozważań. Udowodnimy Ci, że jest to własnie ten pomysł na prezent na Chrzest, który będzie tym właściwym. Misterne wykonanie, kojąca melodia która przeniesie każdego maluszka w bezpieczną krainę snów i do tego grawer Twojej dedykacji. Te wszystkie elementy to gwarancja udanej pamiątki Chrztu. Wczytaj się w nasze zestawienie cudownych, ozdobnych pozytywek dla najmłodszych.

Cudowna szkatułka z pozytywką na Pamiątkę Chrztu dla chłopczyka

W naszej ofercie mamy doskonałą propozycję upominku na chrzest dla chłopczyka, który spełnia większość Twoich oczekiwań. To piękne pudełko – szkatułka, w której można zamknąć wspomnienia wielu cudownych chwil. Zamknąć i w każdym momencie otworzyć, żeby przeżyć je jeszcze raz. Szkatułkę wykonano niezwykle precyzyjnie, starając się zadbać o każdy ważny dla dziecka detal. Ścianki szkatułki z pozytywką pokryto niebieską emalią, polakierowano i ozdobiono różnorodnymi motywami. Ozdobne detale są posrebrzane i inkrustowane cyrkoniami. Na każdej ze ścianek można umieszczać wybrane przez siebie fotografie. Szkatułka ma zdejmowane wieczko z uroczą, posrebrzaną figurką misia, a w jej wnętrzu można ukryć różne dziecięce skarby. Można ją też zamienić w prawdziwą kapsułę czasu.

Dwa elementy decydują o niepowtarzalnym charakterze tego prezentu. Pierwszy to ukryty w jego wnętrzu mechanizm pozytywki, który wygrywa melodię cudownej kołysanki. Na wiele lat ta melodia może stać się ulubionym motywem muzycznym dziecka. Element drugi to możliwość spersonalizowania szkatułki poprzez zamocowanie na jej wieczku tabliczki z grawerem.

Grawer wykonywany jest techniką diamentową i posiada dożywotnią gwarancję. Dedykacja będzie tak samo trwała, jak sama pamiątka Chrztu. Najważniejszy jest jednak tekst dedykacji, który z tej pięknej pozytywki na chrzest uczyni jedną z najdroższych małemu serduszku pamiątek.

Zaufaj nam. Wybór tej pełnej czaru szkatułki pozytywki jako pamiątki Chrztu Świętego dla chłopca to świetny wybór.

Pozytywka tańcząca Ballerina jako prezent na chrzciny dla dziewczynki

Kiedy już zmęczysz się przeglądaniem dziesiątek stron internetowych z przeróżnymi ofertami prezentów na chrzciny i trafisz na naszą propozycję – zatrzymaj się! Zaufaj nam i poznaj naszą Ballerinę. Ta pozornie zwykła pozytywka z baletnicą to idealna pamiątka Chrztu dla dziewczynki. Każda pozytywka Swarovski ma w sobie jakiś czar i urok, który przez całe lata trwa w naszych wspomnieniach, a to przecież niezwykle ważny argument przy wyborze prezentu. Nasza tańcząca Ballerina to niezwykła pozytywka, pełna magii i mocy. Ta magia sprzyja wywoływaniu ciepłych uczuć i pozytywnych emocji.

Jest piękna sama w sobie. Uderza szykiem i elegancją, gdy w pokrytej złotem sukience wiruje w swoim niekończącym się tańcu na srebrnej podstawie….. Tańczy w rytmie cudownej melodii Love Story. To prawdziwy spektakl, który będzie układał do snu naszą dziewczynkę, a w przyszłości być może zainspiruje ją do wielkiej baletowej kariery.

Zadbaliśmy również o eleganckie opakowanie tej wspaniałej pozytywki. Umieścimy ją w drewnianej szkatułce w białym kolorze, a całość dopełnia tekst Twojej dedykacji, która spersonalizuje ten idealny prezent na chrzest. Personalizacji dokonujemy grawerem, który wykonujemy bezpośrednio na pozytywce i pudełku. W ten sposób otrzymasz elegancki, gustowny, a przede wszystkim pełen ciepła prezent, który stanie się niezapomnianą pamiątka Chrztu Świętego.

Para Bucików – niezwykła pozytywka na Chrzest Święty

Ta propozycja prezentu na chrzciny właściwie nie potrzebuje żadnej reklamy. Każdego, a szczególnie każda panią zauroczy już sama fotografia naszej niezwykłej pozytywki. Wybraliśmy dla niej skromną nazwę Buciki…. ale to skromność pełna poezji. Ta pozytywka na chrzest uderza niezwykłym czarem, emanuje nim i nie pozwala od siebie oderwać oczu. 

Przepiękna para bucików wykonanych z metalu i pokrytych 24 karatowym złotem to główny element pozytywki. Ten, który przykuwa uwagę i mówi: to ja jestem tym idealnym prezentem na chrzest, którego szukasz już od tak dawna. Ozdobione dodatkowo 10 kryształami Swarovski przypominają bardziej niezwykłe dzieło sztuki niż zwyczajną pozytywkę. Dzięki specjalnemu mechanizmowi buciki wirują wokół własnej osi przy melodii Love Story. Te buciki i ta melodia wprost wzywają nas do dalekiej podróży…. w przyszłość naszego dziecka.

Niech biletem w tę podróż będzie dla niego nasz osobisty przekaz, który możemy zamieścić na pozytywce, a który nada prezentowi niezwykłego, osobistego charakteru. Dedykację wykonamy diamentowym rylcem techniką graweru, starannego i precyzyjnego, z gwarancją dożywotniej trwałości.

Wyraźnie możesz zauważyć, że pozytywka na chrzest to coś więcej niż urokliwy przedmiot. Można przypisać jej wiele zadań i niezwykłego znaczenia, a dzięki personalizacji – również osobistego charakteru.