Jaki prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków

W kategoriach: Blog,

Prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków

Podczas, gdy na upominki z okazji chrztu wydawane są coraz większe, czasami wręcz absurdalne kwoty, my oferujemy prezenty, które mają tę najważniejszą wartość – osobistą i sentymentalną. Podążając z duchem czasu, dostosowujemy swoją ofertę do nowych trendów, jednocześnie zawierając w niej tradycyjne i ponadczasowe upominki. Wszystkie nasze prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków cechują się personalizacją, w postaci graweru, nadruku bądź haftu. Opatrzenie prezentu grawerem z imieniem dziecka, bądź nadrukiem, na którym znajdą się na przykład życzenia z okazji chrztu od dziadków, sprawi że wręczony przedmiot będzie wieloletnią pamiątką chrztu świętego. Dbamy o jakość produktów, gwarantujemy ich długą żywotność. Z dumą staramy się dopomóc w stworzeniu rodzinnych tradycji i zaproponować prezenty, które będą przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Prezent od chrzestnej na chrzciny

Matka Chrzestna to najważniejsza osoba powołana przez rodziców z okazji chrztu świętego. Rolą chrzestnej jest pomoc rodzicom przy podstawowych czynnościach związanych z ceremonią kościelną oraz zorganizowanie na to wydarzenie kilku koniecznych przedmiotów i atrybutów. W naszym sklepie powstała kategoria prezentowa dedykowana specjalnie tej ważnej osobie, gdzie sugerujemy co kupić na chrzest jako matka chrzestna. Odwiedź tę kategorię, by odszukać odpowiedni prezent od chrzestnej na chrzciny. Wśród propozycji znajdziesz tradycyjne upominki oraz praktyczne prezenty, które doskonale sprawdzą się jako pamiątka na chrzest od matki chrzestnej. Piękne pozłacane pozytywki z dowolnym grawerem, body dziecięce z oryginalnymi wzorami i koniecznie nadrukiem imienia dziecka, czy praktyczne albumy z klasycznym grawerem, bądź kolorowymi treściami na okładce. To wszystko i wiele innych produktów składa się na bardzo szeroki wybór. Podsuwamy pomysły na prezent na chrzciny od chrzestnej, które zachwycą rodziców maluszka.

Prezent na chrzest od ojca chrzestnego

Pośród wszystkich czynności, obowiązków i honorów przypadających Ojcu Chrzestnemu rodzi się też często pytanie co kupić na chrzciny jako chrzestny, aby dziecko i jego rodzice mieli z prezentu pożytek i satysfakcję. Przede wszystkim obdarowani nie mogą mieć wątpliwości co do jakości otrzymanego przedmiotu. Czy to oznacza, że prezent od ojca chrzestnego na chrzest ma być bardzo drogi? Oczywiście, że nie. Cena prezentu zależy tylko i wyłącznie od założonego budżetu. Jakość prezentu ocenia się w różnej skali. Z pewnością prezent powinien być przekazany „od serca” i nieść za sobą wartość osobistą. Taką funkcję doskonale spełni pamiątkowy prezent na chrzest z grawerem. Przykładem takiego podarunku będzie złoty medalik z grawerem imienia, zapakowany w ozdobne pudełeczko, w którym znajdzie się osobista dedykacja. Ogólnie złota biżuteria będzie trafionym wyborem na prezent na chrzest od ojca chrzestnego, szczególnie gdy obdarowana zostanie dziewczynka. Jako prezent na chrzciny dla chłopca od chrzestnego polecamy posrebrzane skarbonki z grawerem, odzwierciedlające samochód wyścigowy, czy wóz strażacki. Jeśli chrzestny stwierdzi, że na samochód jeszcze za wcześnie, to można postawić na inny pojazd – motor… a konkretnie bardzo praktyczny i często wybierany przez klientów motorek z pampersów. W skład zestawu wchodzą między innymi oryginalne pieluszki, skarpetki, pluszowy miś oraz kocyk, na którym znajdzie się wskazany haft. Po więcej propozycji upominków odsyłamy do kategorii Prezent od Ojca Chrzestnego.

Obowiązki rodziców chrzestnych i niezbędne akcesoria

Przyjmuje się, że szatka i świeca chrzcielna, czyli obowiązkowe akcesoria do przeprowadzenia ceremonii to prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chrzestnych stworzyliśmy wiele zestawów tych podstawowych akcesoriów. Świecę i szatkę do chrztu znajdziecie w kolorystycznie dopasowanych wariantach dla chłopca i dziewczynki. W ofercie zamieszczono świecę ze zdobieniami w łagodnych, jasnych, klasycznych kolorach, ale także te bardziej wzbogacone w złote i jaskrawe odcienie. Każdy znajdzie wersję najbardziej odpowiednią dla siebie. Zarówno szatka jak i świeca, zostaną spersonalizowane metodą sublimacji – imię dziecka i data zostanie nadrukowane, dzięki czemu oprócz powstanie wieloletnia pamiątka chrztu świętego od rodziców chrzestnych.

Pomysł na prezent od rodziców chrzestnych

Jeżeli chrzestni nawiążą współpracę zarówno przy zakupie akcesoriów do chrztu, a także upominku to mamy kilka propozycji. Oryginalne pomysły na prezent na chrzciny od chrzestnych to spersonalizowane pudełka wspomnień, w których dziecko ukryje swoje skarby z dzieciństwa. Dobrą opcją na wspólny prezent od rodziców chrzestnych będzie srebrny obrazek z grawerem. Na odwrocie obrazka znajdzie się wskazany przez Ciebie, dowolny tekst. To tylko przykłady, a na naszej stronie znajdują się również inne piękne prezenty na chrzest dla dziewczynki i dla chłopca od chrzestnych.

Prezent na chrzciny od dziadka i babci

Z myślą o osobach, które dzieci kochają najbardziej, powstała kategoria Prezent od Dziadków. Tak, to właśnie dziadkowie chcą obdarować nowonarodzone dziecko szczególną miłością, opieką i troską. Pozytywne uczucia to najcenniejszy prezent od babci i dziadka, a materialny upominek powinien reprezentować te emocję. Biblia z drukowaną dedykacją na okładce, kocyk z haftem, spersonalizowany album na zdjęcia to często wybierane prezenty na chrzest od dziadków. Babcia i dziadek cenią sobie produkty, które są praktyczne i użyteczne już w pierwszych miesiącach życia, ale także te, które są solidne i przetrwają długi czas, przypominając o tym ważnym wydarzeniu. Przykładem upominków, które sprawdzą się jako pamiątka chrztu świętego od dziadków są srebrna grzechotka bądź ryngraf z podobizną Matki Boskiej. Te cenne przedmioty opatrzone dowolnym grawerem staną się ponadczasowe. Wśród praktycznych podarunków, często wybieranych na prezent przez babcię i dziadka, znajdują się bukiety i torty z pampersów, a także grawerowane zestawy sztućców.