Jestem matką chrzestną!

W kategoriach: Blog,

Pamiątka Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej

Każda mama chrzestna jest podekscytowana nową rolą.  Asystowanie rodzicom w czasie Chrztu świętego dziecka jest niezwykłym przeżyciem, które pozostaje w pamięci na bardzo długo. Widok dziecka rosnącego od tego czasu napawa rodziców chrzestnych dumą, a jednocześnie budzi poczucie odpowiedzialności. Chcąc sprawić, aby dzień Chrztu był jeszcze bardziej wyjątkowy zastanów się jak powinien wyglądać wspaniały prezent na tę okazję. Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które sprawdzą się jako Pamiątka Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej.

Srebrna łyżeczka na prezent na chrzciny od matki chrzestnej

Przedstawimy Ci kilka pomysłów z kategorii znajdującej się na naszej stronie – Prezent Na Chrzest Od Matki Chrzestnej. Naszą propozycją jest wręczenie czegoś szczególnego, co stałoby się jednocześnie pamiątką na wiele lat. Wybierając srebrną łyżeczkę, sprawisz, że Twój prezent dla dziecka z okazji Chrztu świętego będzie wyróżniał się znacząco na tle pozostałych. Produkt umieszczony jest w białym etui wyłożonym w środku atłasowym materiałem. Nakładając grawer bezpośrednio na łyżeczkę nadasz jej pamiątkowego charakteru. Wewnętrzna strona pudełka również zostanie spersonalizowana. Na laminowanej tabliczce, którą przymocujemy do wewnętrznej strony znajdzie się Twoja dedykacja i życzenia dla dziecka. Matka Chrzestna ze względu na niepowtarzalny wygląd swojego prezentu zostanie zapamiętana do końca życia. Podaruj dziecku prezent, który będzie oryginalny i prezentował się w szczególny sposób. W ofercie posiadamy spory wybór srebrnych łyżeczek.

Srebrna łyżeczka pamiątka chrztu świętego od matki chrzestnej

Srebrna łyżeczka na chrzest od matki chrzestnej

Buciki Swarovski na drewnianym podkładzie od matki chrzestnej

Pięknym upominkiem na chrzest będą pokryte 24-karatowym złotem buciki z kryształkami od Swarovskiego umieszczone na drewnianym podkładzie. Co więcej, prezent zostanie podwójnie spersonalizowany! Bezpośrednio na drewnianym podkładzie wygrawerujemy dedykację ze wskazanym podpisem oraz datą chrztu. Natomiast powyżej wygrawerowanego i pozłoconego tekstu znajdzie się kolorowa tabliczka, a na niej przesłane przez Ciebie zdjęcie dziecka. Całość złoży się na przepiękny prezent na chrzciny od Matki Chrzestnej. Kolor tabliczki będzie powiązany z płcią dziecka – różowy odcień jest przeznaczony dla dziewczynki. W ofercie posiadamy także, buciki w wersji dla chłopca utrzymane w niebieskiej kolorystyce. Nietuzinkowa pamiątka na chrzest od matki chrzestnej, która stanie się wieloletnią ozdobą dziecięcego pokoju.

złote buciki pamiątka chrztu świętego od matki chrzestnej

Złote buciki na drewnianym podkładzie z grawerem i zdjęciem dziecka

Posrebrzane skarbonki z grawerem na chrzciny od matki chrzestnej

Innym upominkiem, który można określić jako tradycyjna pamiątka chrztu świętego od matki chrzestnej będzie posrebrzana skarbonka na pierwsze oszczędności dziecka. Co zrobić, aby upominek przywoływał wspomnienia chrztu świętego oraz osoby, która wręczyła prezent? Z pomocą przychodzi personalizacja w postaci graweru. Na posrebrzanej powierzchni skarbonki zamieszczony zostanie wskazany tekst. Może być to imię dziecka oraz data chrztu, ale także podpis wskazujący, że jest to prezent od Matki Chrzestnej. Jaką skarbonkę najlepiej podarować dziecku? Wszystko zależy od płci. Nasza oferta jest dostosowana zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Posiadamy skarbonki rozmaitych kształtów, odzwierciedlające samochód wyścigowy, statek piracki, lokomotywę, but piłkarski, ale także takie, które ucieszą małą księżniczkę – srebrny miś, serduszko czy dziecięcy wózek. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania oraz dokładny i długotrwały grawer. Mamy Chrzestne na prezent dla chłopczyka na chrzciny często decydują się na posrebrzaną lokomotywę.

skarbonka z grawerem pamiątka chrztu świętego od matki chrzestnej

Skarbonka lokomotywa z grawerem od Matki Chrzestnej

Prezent na chrzest od chrzestnej

Podobają Ci się nasze propozycje? Pamiętaj, że to tylko malutki ułamek z naszych prezentowych rozwiązań. Odwiedź nasz sklep i znajdź upominek trafiający w gusta dzieciątka i jego rodziców. Zapraszamy na prezentynachrzest.com.