Jestem ojcem chrzestnym, co wybrać na prezent z okazji Chrztu?

W kategoriach: Blog,

Co kupić na prezent na chrzciny od chrzestnego?

Jesteś ojcem chrzestnym i kompletnie nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? Wychodzimy z pomocą i przedstawimy Ci kilka propozycji na prezent na chrzciny od chrzestnego. Więcej upominków na chrzest dla dziewczynki i chłopca znajdziesz na naszej stronie, w specjalnie stworzonej dla Ciebie kategorii – Pamiątka Chrztu Świętego od Ojca Chrzestnego.

prezent na chrzest od chrzestnego

Jaki prezent na chrzciny od chrzestnego ucieszy dziecko i jego rodziców?

Drewniana szkatułka na upominki dla chłopczyka i dziewczynki

Pierwszą propozycją jest jeden z naszych bestsellerów, czyli drewniana skrzyneczka ze spersonalizowaną dedykacją. Dlaczego szkatułka cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim porządkuje upominki wręczane dziecku w jednym miejscu, które jest bardzo praktyczne oraz efektowne podczas wręczania. W szkatułce znajdą się drewniane kółeczka z wygrawerowanymi tekstami. Wykaż się kreatywnością, i sam zaplanuj czym uzupełnisz przegrody w skrzynce! Atutem drewnianej szkatułki jest pełna personalizacja – Ty decydujesz o dedykacji wygrawerowanej na wieczku, o tekście na tabliczce wewnątrz pudełka oraz o tekstach na kółeczkach. Słowem bardzo praktyczna a zarazem oryginalna pamiątka chrztu świętego od ojca chrzestnego.

drewniana szkatułka na prezent na chrzciny od chrzestnego

Drewniana Szkatułka z Personalizacją na prezent od Ojca Chrzestnego

Piękna pozytywka na prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnego

Jeśli zostaniesz ojcem chrzestnym małej księżniczki to nie masz wyjścia – powinieneś potraktować ją po królewsku. W naszej ofercie znajdziesz wiele pięknych upominków na chrzest dla dziewczynki. Złota biżuteria, posrebrzane skarbonki, nietuzinkowe figurki, a także rozmaite pozytywki. Te ostatnie są wybierane ze względu na swoją podwójną rolę. Są jednocześnie ozdobą pokoju dziecka i pamiątką chrztu na długie lata. Z drugiej strony kojąca muzyka płynąca z pozytywki nie raz i nie dwa ukołysze maleństwo do snu.

pozytywka na prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnego

Nakręcana szklana kula – pozytywka Królewna Łabędzi

Prezent na chrzciny dla chłopca od ojca chrzestnego – spersonalizowany zestaw sztućców

Każde dziecko dorasta i uczy się chodzić, mówić i samodzielnie jeść. Zastanów się czy Twój prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego nie powinien być praktyczny. Naszą propozycją są sztućce Gerlach w eleganckim pudełku. Zestaw zawiera cztery elementy: małą łyżeczkę, dużą łyżkę, nóż i widelec. Wszystko umieszczone jest na wytłoczce i znajduje się wewnątrz pudełka. Spraw, aby Twój prezent był inny niż wszystkie i wybierz opcję personalizacji. Twój grawer z dowolnym tekstem lub życzeniami umieścimy kolejno na każdym ze sztućców, wewnątrz pudełka na laminowanej tabliczce oraz na zewnętrznej części pudełka. Całość nabierze wyjątkowego wyglądu, który z pewnością oczaruje rodziców dziecka, wszystkich gości, a dla maleństwa stanie się pamiątką do końca życia.

sztućce gerlach na prezent na chrzciny dla chłopca od ojca chrzestnego

Zestaw sztućców z grawerem w drewnianej szkatułce

Pamiątka chrztu świętego od ojca chrzestnego

Ojciec Chrzestny sprawuje w Kościele bardzo ważną rolę. Trzymając świecę i przyjmując światło Chrystusa jest pośrednikiem w przyjęciu pełnego Chrztu dziecka. Prezent z tej okazji powinien być jedyny w swoim rodzaju i stale przypominać o tym szczególnym dniu. Takie upominki znajdziesz w naszym sklepie prezentynachrzest.com.