Kartki z dedykacją na Chrzest św.

Home » Kartki z dedykacją na Chrzest św.

Zastanawiasz się jakie wybrać kartki z dedykacją na Chrzest święty? Co dołączyć do prezentu dla dziecka? Jest wiele możliwości, ale kartki z dedykacją z pewnością będą najlepsza dekoracją.

Kartki z dedykacją na Chrzest święty – rękodzieło z personalizacją.

Wśród wielu przykładów kartek dedykowanych, wiedz, że możesz wybrać tę, którą wykonamy dla Ciebie ręcznie. Asortyment przygotowany jest specjalnie zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Kartka DL na Chrzest z ozdobnymi bucikami oraz kwiatami będzie stanowić idealny dodatek do prezentu dla dziecka. Osobista dedykacja wewnątrz kartki, tekst na okładce z imieniem dziecka oraz indywidualne życzenia będą stanowić jeden z najciekawszych ozdób do prezentu z okazji Chrztu świętego. Kartki możesz znaleźć tutaj.

Kartka z życzeniami na prezent

Kartka ręcznie robiona na prezent

Ręcznie wykonane tuby z Twoimi życzeniami.

Złożenie życzeń dziecku w formie tuby z dedykacją jest również niestandardowe. Takiej kartki nie dostało z pewnością żadne dziecko, które znasz. Możliwość wybrania dowolnego koloru, ozdób, a przede wszystkim w środku możesz złożyć swoje życzenia płynące prosto z serca. Zobacz nasze tuby.

Tuba z personalizacją na prezent

Tuba z życzeniami na prezent na Chrzest Św.

Klasyczna kartka z Twoją dedykacją

Wiesz, że dzięki nam możesz zadedykować swoją kartkę dokładnie wybranemu dziecku? Jak to zrobić? Wystarczy, że prześlesz zdjęcie maleństwa, a my wydrukujemy je bezpośrednio na kartce. Dołączając taką formę życzeń do swojego prezentu masz pewność, że to właśnie Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju.

Dziecko w czasie Chrztu świętego otrzymuje wiele błogosławieństwa Bożego oraz mnóstwo życzeń od całej rodziny. Nie pozwól, aby Twoje życzenia przepadły w niepamięć. Zachowaj je na kartce papieru z dedykacją, spersonalizowaną specjalnie dla maleństwa. Chrzest święty to wielkie wydarzenie w życiu całej rodziny.

 

Inne posty

Obrazek w drewnie – pamiątka Chrztu Świętego

Jeśli szukasz sprawdzonej pamiątki na Chrzest Święty, to przedstawiamy Ci prezent, który oczaruje każdą osobę i stanie się upominkiem, oddającym swój urok przez długie lata.  Wizerunek Anioła Stróża powinien towarzyszyć każdemu dziecku. Naszą propozycją jest obrazek przedstawiający aniołka, który przykrywa śpiące dziecko. Idealne połączenie matowego oraz błyszczącego srebra oczaruje każdą osobę.  Twój indywidualny grawer z dedykacją […]

Praktyczne prezenty na Chrzest święty – personalizowane szczotki

Obecnie nie jest trudno sprawić dziecku prezent na chrzest. Wybór przeróżnych podarunków jest ogromny, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Cała sztuka polega jednak na sprawieniu podarunku, który za chwilę nie wyląduje na półce obok pozostałych zakurzonych pamiątek. Postaraj się więc, aby prezent od Ciebie miał nie tylko walory estetyczne, ale także jakiś aspekt praktyczny. Dzisiejsza […]

Kocyk dla dziecka – praktyczny prezent

Śpiący niemowlak w poczuciu bezgranicznego bezpieczeństwa to dla rodziców i najbliższych największy skarb. Takie bezpieczeństwo i komfort podczas snu daje m.in. kocyk, z którym maluszek często spędza dużą część dnia. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kocyki, które od wielu lat są jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla dzieci na narodziny, chrzest czy pierwszą wizytę. Kocyki firmy […]

Kategorie prezentów