Kartki z dedykacją na Chrzest św.

W kategoriach: Blog,

Zastanawiasz się jakie wybrać kartki z dedykacją na Chrzest święty? Co dołączyć do prezentu dla dziecka? Jest wiele możliwości, ale kartki z dedykacją z pewnością będą najlepsza dekoracją.

Kartki z dedykacją na Chrzest święty – rękodzieło z personalizacją.

Wśród wielu przykładów kartek dedykowanych, wiedz, że możesz wybrać tę, którą wykonamy dla Ciebie ręcznie. Asortyment przygotowany jest specjalnie zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Kartka DL na Chrzest z ozdobnymi bucikami oraz kwiatami będzie stanowić idealny dodatek do prezentu dla dziecka. Osobista dedykacja wewnątrz kartki, tekst na okładce z imieniem dziecka oraz indywidualne życzenia będą stanowić jeden z najciekawszych ozdób do prezentu z okazji Chrztu świętego. Kartki możesz znaleźć tutaj.

Kartka z życzeniami na prezent

Kartka ręcznie robiona na prezent

Ręcznie wykonane tuby z Twoimi życzeniami.

Złożenie życzeń dziecku w formie tuby z dedykacją jest również niestandardowe. Takiej kartki nie dostało z pewnością żadne dziecko, które znasz. Możliwość wybrania dowolnego koloru, ozdób, a przede wszystkim w środku możesz złożyć swoje życzenia płynące prosto z serca. Zobacz nasze tuby.

Tuba z personalizacją na prezent

Tuba z życzeniami na prezent na Chrzest Św.

Klasyczna kartka z Twoją dedykacją

Wiesz, że dzięki nam możesz zadedykować swoją kartkę dokładnie wybranemu dziecku? Jak to zrobić? Wystarczy, że prześlesz zdjęcie maleństwa, a my wydrukujemy je bezpośrednio na kartce. Dołączając taką formę życzeń do swojego prezentu masz pewność, że to właśnie Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju.

Dziecko w czasie Chrztu świętego otrzymuje wiele błogosławieństwa Bożego oraz mnóstwo życzeń od całej rodziny. Nie pozwól, aby Twoje życzenia przepadły w niepamięć. Zachowaj je na kartce papieru z dedykacją, spersonalizowaną specjalnie dla maleństwa. Chrzest święty to wielkie wydarzenie w życiu całej rodziny.