Co kupić chłopcu na chrzest?

W kategoriach: Prezenty dla chłopca,

To chłopiec! Rodzina właśnie się powiększyła, a jej nowy członek wkrótce dołączy do wspólnoty wierzących i przyjmie swój pierwszy, najważniejszy sakrament – Chrzest Święty. Będzie to jeden z najistotniejszych dni w jego życiu, choć niestety nie zapamięta z niego nic 🙂 Możesz jednak sprawić, by ta chwila obfitowała we wspomnienia, którymi za kilka, kilkanaście lat podzielisz się z tym małym gentelmenem.

Obok tak niesamowicie pięknych i uniwersalnych prezentów jak Biblia z ilustracjami czy złoty krzyżyk na łańcuszku, możemy Ci zaproponować kilka wyjątkowych pamiątek, wprost idealnych do tworzenia i przywoływania wspomnień.

Skarbonka dla dziecka z personalizacją

Pierwszy z nich to zapierająca dech w piersiach, platerowana srebrem i polakierowana na wysoki połysk, skarbonka lokomotywa. Wykonana na podstawie prawdziwego modelu maszyny, zaopatrzona w detale, będzie cieszyć nie tylko oko, ale kiedyś także stan konta jej posiadacza. Jeśli zaś nie będzie on należał do „tych oszczędnych”, korek umieszczony pod lokomotywą umożliwi szybkie i sprawne zdeponowanie oszczędności. Wybór tego prezentu wiąże się także z możliwością wygrawerowania dedykacji, bądź osobistych życzeń, które za kilka lat adresat skarbonki samodzielnie przeczyta z niezwykłą radością.

Miarka wzrostu w kolorze dla dziecka

Kolejną propozycją na prezent dla chłopca jest miarka wzrostu – niezwykle praktyczny, a zarazem tworzący historię podarunek. Sprawi radość także rodzicom, ze względu na fakt, iż pozwala na własne oczy śledzić zmiany we wzroście dziecka, tak często niewidoczne gołym okiem dla mamy i taty. Nie jest to typowa linijka, na której tylko i wyłącznie można zaznaczyć wysokość dziecka. Nasza miarka to wysokiej jakości płótno, które z łatwością pomieści imię dziecka, datę urodzin i zdjęcie, a dodatkowo zawiera ciekawe kształty i wzory przykuwające uwagę milusińskich.

Anioł Stróż opiekun z Twoją dedykacją

Wymownym i bezpośrednio nawiązującym do okazji podarunkiem będzie także posrebrzany obrazek Anioła Stróża. To płaskorzeźba laminowana srebrem przedstawiająca Anioła opiekującego się dwójką dzieci przechodzących ponad rzeką. Tył obrazka został wykonany z drewna, na którym umieścimy wybrany przez Ciebie tekst, cytat lub życzenia wedle uznania. Nasz produkt umieścimy w oryginalnym opakowaniu producenta i dołączymy do niego certyfikat autentyczności. Tak przygotowany prezent za kilka lat zabierze nowo ochrzczone dziecko w sentymentalną podróż, a Ty będziesz mógł mu być przewodnikiem w tej opowieści.

Przedstawione powyżej produkty to tylko kilka z wielu propozycji na niecodzienny prezent dla chłopca. Jeśli nie uda Ci się sprawić mu radości już dzisiaj, a zapewne tak będzie, to na pewno zrobisz to w przyszłości, kiedy dorośnie. Wspólnie powrócicie do Twojego prezentu, który podarowałeś mu na Chrzest, by opowiedzieć o wszystkich emocjach i pięknych chwilach, które mu towarzyszyły. Tak przywołane wspomnienia będą idealną okazją do budowania więzi z dzieckiem, zapewnieniem, że byłeś przy nim od samego początku, że zawsze był i będzie bliski Twojemu sercu.