Co kupić dziewczynce na chrzest święty?

Home » Blog » Co kupić dziewczynce na chrzest święty?

Top 3 prezentów z okazji chrztu świętego dla dziewczynki

Pojawienie się malucha na świecie zawsze wywołuje radość i podekscytowanie. W związku z tym wydarzeniem pojawiają się przygotowania do uroczystości chrztu świętego. Ten niezwykły i pełen uroku dzień w życiu małego człowieka należy odpowiednio uczcić w postaci wyjątkowego i niezapomnianego prezentu. Wybór odpowiedniego upominku jest nie lada wyzwaniem. Pośród ogromnej ilości pomysłów na prezenty z okazji chrztu jakie możemy dookoła nas znaleźć ciężko zdecydować się na konkretne produkty. Poniżej postaramy się przybliżyć top 3 prezentów z okazji chrztu świętego dla dziewczynki, które zaskoczą starannością wykonania a jednocześnie będą ponadczasowym i wyjątkowym upominkiem. Klasyka połączona z indywidualną dedykacją w postaci haftu bądź graweru pozytywnie zaskoczy rodziców oraz przyniesie radość dorastającemu dziecku.

Złote kolczyki motylki z szafirowymi zdobieniami

Większość kobiet w naszym otoczeniu uwielbia biżuterię. Niewątpliwie jest to związane z tym, że przedmioty te pomagają w wyrażeniu osobowości, idealnie sprawdzają się do ożywienia codziennych stylizacji oraz podkreślają urodę. Tradycyjny charakter biżuterii sprawia, że jest ona często wybierana jako prezent na chrzest święty dla dziewczynek. Spowodowane jest to m.in. tym, że jest ona niezwykłą pamiątką na kolejne lata życia. Biżuteria na chrzest dla dziewczynki dobrze sprawdza się gdy łączy w sobie urok symboli związanych z beztroskim dzieciństwem i ponadczasową elegancją. Rozwiązaniem które łączy w sobie te dwa elementy są kolczyki motylki z szafirowymi zdobieniami. Wykonane ze złota oraz białych i szafirowych cyrkonii tworzących urokliwą całość. Starannie dopracowane szczegóły sprawiają, że kolczyki są niezwykle delikatne i lekkie idealne dla dziewczynki. Zapakowane w eleganckie pudełeczko z możliwością spersonalizowanego grawera ucieszą i zachwycą.

Obrazek Anioł Stróż z latarenką

Często przebywając w dziecięcym pokoju możemy zaobserwować liczne dekoracje, które związane są z symbolami aniołków. Wykorzystywanie tego rodzaju motywów ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo dziecka, którego ma strzec Anioł Stróż. Świetnym pomysłem będzie zastosowanie tego symbolu wybierając prezent dla dziewczynki na chrzest święty. Obrazek Anioł Stróż z latarenką z grawerem dedykacji to kolejny pomysł upominku na tę okoliczność. Wykonany techniką laminowania srebrem, zabezpieczony przed zarysowaniami specjalnym lakierem będzie fenomenalną pamiątką dla dorastającego maleństwa. Przedstawiający śpiące dziecko oraz aniołka czuwającego nad jego spokojnym snem obrazek pięknie udekoruje ścianę bądź półkę w pokoju malucha. Grawer umieszczony na tylnej części produktu przywoła wspomnienia i rozczuli obdarowanego.

Biblia w obrazkach prezent na chrzest dla dziewczynki z grawerem

Ostatnią propozycją prezentu, która idealnie sprawdzi się jako użyteczna pamiątka tej ważnej uroczystości będzie biblia w obrazkach z grawerem. Ilustrowana forma połączona ze zbiorem biblijnych historii z pewnością zachęci dziecko do odkrywania życia pierwszych chrześcijan. Obrazki pobudzą wyobraźnię a teksty będą pomocne w nauce czytania. Twarda, sztywna oprawa zabezpiecza strony przed zniszczeniem. Biblia z dedykacją zapewne będzie pamiątką, która przypomni o dniu chrztu świętego a imienny grawer godnie wskaże jej właściciela.

Mamy nadzieję, że przedstawione powyżej propozycje przypadną do gust tym, którzy poszukują właśnie prezentu na chrzest święty dla dziewczynki. Bez wątpienia upominki te są oryginalne i pełne uroku. Spodobają się zarówno rodzicom jak i dorastającemu dziecku.

Inne posty

Co się daje na chrzciny?

To jednocześnie i łatwe, i trudne pytanie. Łatwe, bo mamy szeroki wybór przeróżnych rodzajów prezentów na Chrzest święty, począwszy od biżuterii, a skończywszy na praktycznych akcesoriach dla dziecka. Trudne, gdyż wśród setek różnych podarunków są tysiące wzorów, co daje nam miliony możliwości. Czyż nie brzmi to przytłaczająco? Na szczęście nie pozostawimy Cię samego z tym problemem. […]

Zaproszenia na chrzest – kiedy zapraszać gości?

Pytanie na pozór proste, ale niestety odpowiedź nie nasuwa się sama, a świeżo upieczone mamy mają i tak zbyt wiele na głowie, by zastanawiać się co, kiedy i jak. Chcąc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom przeprowadziliśmy mały research… Zaproszenia na Chrzest święty dziecka Jak się okazuje, temat zapraszania gości na chrzciny nie należy może do najgorętszych, […]

Prezent na Chrzest święty od babci

Przedstawimy Ci najciekawsze pomysły na prezent na Chrzest Święty od Babci. Poznaj w jaki sposób możesz obdarować maleństwo pamiątką z dedykacją. Spersonalizowana biblia na prezent na chrzciny od babci Biblia to tradycyjny prezent na chrzest. Oferowana przez nas wersja biblii jest dostosowana do malucha. Przede wszystkim posiada dużo ilustracji, pobudzających wyobraźnie dziecka. Idealnie nadaje się […]

Kategorie prezentów