Najnowsze pomysły na prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego

W kategoriach: Blog,

Dzisiejszym wpisem chcemy przedstawić Ci nasze prezentowe nowości, które zyskują coraz większą popularność i coraz szersze grono zadowolonych odbiorców. Jak wszystkie nasze produkty, również i te cechuje profesjonalne i solidne wykonanie oraz możliwość zastosowania personalizacji.  Sprawdź, który z nich najbardziej przypadnie Ci do gustu i spraw niezwykły prezent dla dziecka na Chrzest święty.

SERCE ZE SZKŁA

Szklana statuetka w kształcie serca to przepiękny, klasyczny prezent na każdą ważną okazję, a więc także na Chrzest święty. Na swojej powierzchni posiada staranny i trwały grawer z dedykacją i życzeniami oraz personalizacją – imieniem dziecka, datą chrztu i danymi osób wręczających prezent. Dodatkowo, po lewej stronie od tekstu, umieściliśmy delikatną, okolicznościową grafikę, bezpośrednio nawiązującą do sakramentu chrztu. Statuetka oryginalnie zapakowana jest do eleganckiego, granatowego etui, w którym wygląda już na gotowy do wręczenia prezent. To solidna i trwała pamiątka – szkło ma grubość 2 cm, proporcjonalną wysokość i szerokość serca oraz nieruchomą podstawę, które gwarantują trwałość i stabilność produktu.

TABLICZKA Z DREWNA

Pamiątkowa tabliczka ze zdjęciem, ozdobnymi bucikami i grawerem to kolejna nasza propozycja na niezapomniany prezent na chrzest od chrzestnej. Jeśli chcesz podarować dziecku upominek, który po latach pozwoli mu na symboliczny powrót do czasów wczesnego dzieciństwa, ten obrazek będzie świetnym pomysłem. Wykonany z drewna i pomalowany białą farbą stanowi ciekawe tło dla umieszczonego na nim zdjęcia dziecka, wydrukowanego na wysokiej jakości laminowanym papierze. Jednak to pozłacane buciki z kryształami Swarovski przyciągają największą uwagę. Pięknie błyszczą, wypolerowane z największa starannością i przytwierdzone do tabliczki poniżej zdjęcia. Personalizacja tego produktu opiera się na fotografii, którą samodzielnie wybierasz i przesyłasz do nas oraz informacjach niezbędnych dla stworzenia dedykacji i życzeń.

PLAKAT NA PŁÓTNIE

To ciekawy podarunek, a jednocześnie oryginalna forma powitania dziecka na świecie. Spersonalizowany plakat w ramce to świetny pomysł na prezent na chrzest dla chłopca ze względu na kolorystykę, w jakiej został utrzymany. Wysokiej jakości wydruk na płótnie Canvas gwarantuje oddanie znakomitej rozdzielczości oraz barw zastosowanych na obrazie. Oszklony i oprawiony w białą ramkę cudownie prezentuje się jako pamiątkowa ozdoba pokoju dziecięcego. Jednak dopiero wykorzystanie personalizacji sprawia, że plakat staje się niepowtarzalnym prezentem – podając podstawowe dane dziecka (imię, nazwisko i datę urodzin/ chrztu), zyskujesz oryginalny i nowoczesny podarunek z okazji chrztu.

Skorzystaj z naszych świeżutkich propozycji i spraw maleństwu pomysłowy prezent z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu świętego. Jeżeli potrzebujesz więcej inspiracji, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu – znajdziesz tam wiele niecodziennych podarunków na chrzciny.