Pamiątka Chrztu świętego: Album na zdjęcia z opcją graweru dedykacji

W kategoriach: Blog,

W czasie Chrztu świętego wykonujemy mnóstwo zdjęć. Chcemy, aby dziecko miało uwiecznione na fotografiach każdy moment z tego dnia. Przygotowania do ceremonii mszy świętej, moment Chrztu oraz samo przyjęcie. Dziecko jest oczkiem w głowie wszystkich gości.

Z tego względu, że Chrzest święty jest tylko raz w życiu staramy się wybrać wyjątkowy prezent. Naszą propozycją jest podarowanie eleganckiego albumu na zdjęcia z grawerem Twojej dedykacji. Po chrzcinach przyjdzie bowiem pora na wywołanie wszystkich zdjęć. Dasz rodzicom możliwość na umieszczenie wszystkich fotografii w jednym miejscu.

Album wykonany jest z białej skóry ekologicznej oraz zdobiony posrebrzanym obrazkiem „Pamiątka Chrztu Świętego”, który przedstawia dwa aniołki, które mają czuwać nad dzieckiem. Całość zabezpieczona jest specjalnym lakierem ochronnym, dzięki któremu zachowuje swój wyjątkowy blask. W albumie możesz umieścić 60 zdjęć. Zdjęcia można wklejać tradycyjnie, każde karta ze zdjęciami oddzielona jest od siebie bibułką.

Album z personalizacją na Chrzest Św.

Album z grawerem na prezent na Chrzest Św.

Dołącz do albumu grawer z dowolną dedykacją i nadaj całości charakterystycznego wyglądu. Spraw, aby otrzymało prezent, dzięki któremu będzie mogło zobaczyć jak wyglądał jego Chrzest święty.