Pamiątka Chrztu Świętego ze srebra z grawerem Twojej dedykacji

W kategoriach: Blog,

Srebro odgrywa w historii świata niezwykle ważną role. Było miernikiem wartości i wyznacznikiem bogactwa. Pierwszy srebrny przedmiot odnaleziono już w grobowcu kultury chaldejskiej, około 4000 lat przed Chrystusem. O srebrze mówi się, że jest metalem ponadczasowym. Jego kowalność sprawiła, że stał się jednym z ulubionych kruszców wykorzystanych do platerowania, wytwarzania biżuterii czy przedmiotów codziennego użytku. My również daliśmy się porwać temu srebrnemu szaleństwu i przygotowaliśmy kilka srebrnych pamiątek na Chrzest. Pamiątka Chrztu Świętego musi być czymś niezwykle trwałym, sentymentalnym i symbolicznym. Prezenty na chrzciny, które chcielibyśmy Ci zaprezentować doskonale wpisują się w schemat i oddają rangę uroczystości. Warto uczcić dołączenie dziecka do wspólnoty kościoła, dlatego zaangażuj się w wybór upominku. Nasz wybór jest oczywisty- stawiamy na srebro! Niezaprzeczalnie piękne, będzie stylowym dodatkiem, ozdobą i funkcjonalnym przedmiotem do codziennego użytku w jednym. Przekaż życzenia na chrzest w niecodzienny sposób! Przejrzyj przygotowane przez nas zestawienie i zadecyduj sam.

Srebrne buciki z grawerem – pamiątka Chrztu Świętego z krótką dedykacją

Figurki są bardzo ciekawą propozycją upominkową, a zwłaszcza te proponowane przez nas. Dlaczego? Urocze srebrne buciki jako pamiątka Chrztu Świętego mogą być zarówno figurką, jak i breloczkiem. Oba z nich połączone zostały łańcuszkiem, który zapobiega zgubieniu się jednego z nich, dzięki temu masz pewność, że na długo pozostaną z obdarowanym dzieckiem. Figurki ze srebra zostaną zapakowane w eleganckie, białe pudełeczko prezentowe. Skomponuj ciekawe życzenia, a my wygrawerujemy je na wewnętrznej stronie wieczka.

Na podeszwach bucików zamieścimy grawer imienia czy daty. Długość tekstu, którą możemy zamieścić to 30 znaków. Zostaną one rozdzielone na dwa wersy, co gwarantuje najlepszy efekt końcowy. Maszyna wykorzystywana do wygrawerowana dedykacji umieszcza napis na powierzchni srebra za pomocą rylca diamentowego. Tak wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego zajmie honorowe miejsce w dziecięcym pokoju.

Misternie naniesione detale w postaci dekoracyjnych kwiatuszków oraz motyli dodają im ekskluzywnego charakteru. Buciki połączone są delikatnym łańcuszkiem, dzięki czemu zawsze będą ze sobą w parze.

Srebrna łyżeczka z grawerem – subtelna Pamiątka Chrztu Świętego

Kolejną, niezwykle elegancką pamiątką Chrztu Świętego może być srebrna łyżeczka z grawerem. Jest to produkt uniwersalny. Sprawdzi się zarówno jako prezent na Chrzest dla chłopca jak i dla dziewczynki, płeć nie odgrywa tutaj żadnej roli. Pamiątkę zapakujemy w niezwykle eleganckie, białe pudełeczko prezentowe. Laminowana tabliczka zamieszczona wewnątrz posłuży nam za miejsce na grawer. Wykorzystaj więc swoją inwencję twórczą i ułóż ciekawe życzenia dla dziecka i stwórz tym samym idealny prezent na chrzciny dla maluszka.

Koniec łyżeczki ozdobiony jest uroczym misiem. Niesamowicie starannie wykonana łyżeczka z licznymi detalami będzie to pamiątka Chrztu Świętego o ekskluzywnym charakterze. Na szczycie łyżeczki, poniżej figurki misia przygotowano miejsce na grawer wagi oraz wzrostu maluszka w momencie narodzin.

Na misce łyżeczki za pomocą diamentu wygrawerujemy krótką dedykację. Możesz umieścić na niej imię (lub imiona) dziecka nadane na chrzcie wraz z datą uroczystości. Niezwykle elegancki prezent na chrzciny docenią rodzice maluszka oraz on sam, gdy tylko osiągnie odpowiedni wiek.

Wieczna róża ze srebra z bursztynem

Wcześniejsze propozycje były subtelne i skromne, szczególnie jeśli chodzi o rozmiar. Jeśli chcesz wywołać niesamowite wrażenie na wszystkich, wieczna róża wykonana w całości ze srebra i zwieńczona kwiatem z bursztynu to idealny wybór. Odpowiedni efekt wywoła również niesamowite opakowanie prezentowe – drewniana szkatułka z grawerem na wieczku. Wnętrze jest wyścielone białym atłasem.

Kwiat wykonany jest w całości ze srebra próby 925 z zachowaniem najdrobniejszych detali prawdziwej róży. Wieczko skrzynki to idealne miejsce do wygrawerowania unikatowej dedykacji. Specjalnie na tak ważną okazję stworzyliśmy przepiękny wzór z zdobniczym motywem oraz przepięknymi życzeniami. Dzięki personalizacji, prezent z okazji Chrztu Świętego nabierze nowego wymiaru.

I my zakochaliśmy się w srebrze. Oferowane przez nas produkty bez wątpienia pozostaną z dzieckiem do końca życia. Każdy z nich stanowi unikalną, wyjątkową pamiątkę obmycia z grzechu pierworodnego. Nie pozwól o sobie zapomnieć i wybierz oryginalność. Spersonalizowany prezent na chrzciny pozostanie w rodzinie przez wiele, wiele lat.