Pamiątka dla dziecka z okazji pierwszych urodzin

Home » Pamiątka dla dziecka z okazji pierwszych urodzin

1 urodzinu

Wybierając się na pierwsze urodziny do małego dziecka często mamy problem z wyborem odpowiedniego prezentu, który nie tylko spodoba się rodzicom, ale będzie w przyszłości pamiątką dla dziecka. Jeżeli wszystkie upominki wydają Ci się zbyt oczywiste, to w tym miejscu prezentujemy Ci trzy propozycje prezentowe, które są nie tylko oryginalne i nietuzinkowe, ale mają charakter pamiątkowy.

Obrazek Anioł Stróż

Pierwsza propozycją prezentu urodzinowego jest obrazek z podobizna anioła stróża. Obrazek wykonany jest ze srebra pokryty lakierem o wysokim połysku, który sprawia że obrazek prezentuje się niezwykle uroczo. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu idealnie odzwierciedla podobiznę anioła. Obrazek idealnie sprawdzi się jako upominek zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Z tyłu obrazka zamieścić można grawer z osobistymi życzeniami dla małego solenizanta.

Obrazek z personalizacją na prezent

Obrazek z Aniołem Stróżem na prezent

Skarbonka – miś z serduszkiem, opcją graweru dedykacji

Kolejną propozycją prezentowa dla maluszka jest skarbonka w kształcie sześcianu z podobizną misia. Na skarbonce zamieścić można życzenia urodzinowe lub dedykację dla dziecka. Dzięki grawerowi skarbonka, nie tylko będzie pamiątką na długie lata, jak również miejscem do gromadzenia pierwszych oszczędności. Minimalistyczny kształt i forma znakomicie wpiszą się w każde wnętrze i będą ozdobą dziecinnego pokoju.

Personalizowana skarbonka na prezent

Skarbonka z personalizacją na prezent dla dziecka

Srebrna grzechotka – prezent na Chrzest Święty z opcją grawerowania dedykacji

Ostatnią już propozycją urodzinową jest srebrna grzechotka z grawerem. Bogato zdobiona, ażurowa grzechotka to doskonały upominek zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Taki upominek dzięki zamieszczonej dedykacji będzie miała charakter pamiątkowy, zaś sama forma i kształt prezentu przywołuje czasy dzieciństwa. Grzechotka zapakowana w welurowe pudełeczko, tak więc otrzymujemy prezent gotowy do wręczenia.

Personalizowana grzechotka z grawerem

Grzechotka z grawerem na prezent

Wszystkie wyróżnione propozycje prezentowe, są idealnym rozwiązaniem dla tych którzy uwielbiają robić niepowtarzalne prezenty. Dodatkowo zamieszczony grawer sprawia, że upominki są oryginalne i nabierają charakteru, będąc jednocześnie pamiątką dla dziecka, które dopiero za jakiś czas zrozumie, że pierwsze urodziny to bardzo ważna uroczystość, którą obchodzimy raz w życiu.

Inne posty

Co kupić chrześniakowi na chrzciny?

Masz ten ogromny zaszczyt zostać wkrótce ojcem lub matką chrzestną nowo narodzonego chłopca. Obok rozpierającej Cię dumy i obaw, czy podołasz temu wyzwaniu, nachodzą Cię też wątpliwości, co podarować swojemu przyszłemu chrześniakowi w tym niezwykle ważnym dniu. Potrafimy sobie wyobrazić, jak wiele różnych emocji doświadczasz w tym czasie i dlatego pragniemy Ci pomóc. Oczywiście możesz podarować […]

Życzenia z okazji chrztu od dziadków

Zapewne, ostatnie dni i miesiące były dla Was pełne wzruszeń i dumy, drodzy Dziadkowie. Powitaliście na świecie wnuka – może niektórzy z Was już kolejnego, a inni dopiero pierwszego, ale za każdym razem radość jest nie do opisania. Dziękujecie Bogu, że dożyliście tej cudownej chwili i że możecie być świadkami tak doniosłego wydarzenia, jakim jest […]

Prezent na Chrzest święty od babci

Przedstawimy Ci najciekawsze pomysły na prezent na Chrzest Święty od Babci. Poznaj w jaki sposób możesz obdarować maleństwo pamiątką z dedykacją. Spersonalizowana biblia na prezent na chrzciny od babci Biblia to tradycyjny prezent na chrzest. Oferowana przez nas wersja biblii jest dostosowana do malucha. Przede wszystkim posiada dużo ilustracji, pobudzających wyobraźnie dziecka. Idealnie nadaje się […]

Kategorie prezentów