Wyjątkowa pamiątka na chrzest z grawerem dedykacji

W kategoriach: Blog,

Zastanów się chwilę co sprawia, że prezent jest wyjątkowy? Przede wszystkim nie ma jednego uniwersalnego doskonałego upominku. Każdy z nas jest inny, różnimy się wyznawanymi wartościami, poglądami czy gustami, dlatego odpowiedni dobór podarunku bywa często nie lada wyzwaniem. Musisz dostosować upominek do okoliczności, jeśli szukasz czegoś na Chrzest, w naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze, biblie, ciekawe zestawy i klasyczne medaliki. Pomówmy o tym co daje nam personalizacja? Przede wszystkim zapewnia niepowtarzalność. Dlatego jeśli zbliżają się uroczystości chrzcielne warto wybierać prezenty z grawerem. Pamiątka Chrztu Świętego musi być czymś niezwykle wyjątkowym i bezkonkurencyjnym, z naszą pomocą bez problemu znajdziesz coś zgodnego z wcześniejszym opisem. Zaprezentujemy ci trzy grawerowane produkty, które sprawdzą się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Jedyne co musisz zrobić to przeczytać zamieszczone poniżej rady. Wyjątkowa pamiątka na chrzest z grawerem, który wykonamy zgodnie z Twoimi wymaganiami to coś niesamowitego. Wybierz któryś z polecanych przez nas produktów, a z całą pewnością zaskoczysz gości, rodziców, a w przyszłości również malucha.

Pamiątka na chrzest z grawerem wykonana ze szkła

Możesz zapewnić dziecku niezwykłą pamiątkę, którą zachowa do końca życia. Szklana statuetka serca sprawdzi się doskonale jako prezent na Chrzest. Figurka wykonana została z wysokiej jakości grubego szkła. Piedestał do którego została przymocowana jest niezwykle stabilny i zapewnia bezpieczeństwo. Samo serce oczywiście zdobi piękny grawer. Wystarczy, że dowolnie skomponowane życzenia wpiszesz w nasz edytor personalizacji, a znajdą się na powierzchni przedmiotu.

Uroczy emblemat dodaje całości niezwykłego charakteru. Wykonany jest w technice laminowana srebrem i dodatkowo pokryty warstwą lakieru. Zagwarantuje to, że mimo upływu czasu zawsze będzie zachwycał nieskazitelnym blaskiem.

Dopełnieniem całości będzie odpowiednie opakowanie prezentowe. Do kompletu dołączymy eleganckie, granatowe pudełeczko o lekkim połysku. Wnętrze jest idealnie przygotowane do przechowywania szklanej statuetki. Tak wyjątkowa pamiątka na chrzest z grawerem wymaga odpowiedniej oprawy, a idealnie dopasowane etui świetnie spisze się w tej roli.

Praktyczna pamiątka na chrzest z grawerem – sztućce dziecięce Gerlach

Czy pamiątka na chrzest może być jednocześnie praktyczna? Oczywiście! Z nami możesz zamienić przedmiot codziennego użytku coś wyjątkowego. Eleganckie sztućce dla dzieci Gerlach od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością w roli pamiątki Chrztu Świętego. Komplet zostanie zamknięty w białej, drewnianej szkatułce. Jej wnętrze zdobi grawer wykonany wybraną przez Ciebie czcionką. Umiejscowiony na srebrnej, laminowanej tabliczce zapiera dech w piersiach. Personalizację znajdziesz również na zewnętrznej stronie wieczka.

Kluczowy jest jednak grawer, który wykonamy bezpośrednio na rękojeści każdego sztućca. Tak skomponowany prezent na chrzciny z całą pewnością zostanie doceniony.

Srebrna sztabka z Aniołem Stróżem

„Anie Boży, Stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój…” To zapewne pierwsze słowa modlitwy jakie wypowiadałeś. Zadbaj o to by Anioł Stróż strzegł nowo ochrzczonego dziecka już od chwili sakramentu. Z tej okazji jako prezent na Chrzest wybierz przedmiot niezwykły – srebrna sztabka z Aniołem Stróżem.

Umieścimy ją wewnątrz eleganckiego pudełka, które wzbogacimy tabliczką z grawerem.   Najwyższej jakości materiały pozwolą Cieszyć się obrazem przez wiele długich lat.

Teraz dostrzegasz znaczenie graweru? Każdy z zaprezentowanych przez nas produktów posiada personalizację, dzięki niej dziecko będzie wiedziało od kogo dostało dany podarunek i którego dnia. Więc nie wahaj się ani chwili nad wyborem- odwiedź naszą stronę i zakup oryginalny prezent na Chrzest.