Pozytywki – prezent dla dziecka z okazji chrztu

W kategoriach: Blog,
Pozytywki – prezent dla dziecka z okazji chrztu

Pozytywki – prezent dla dziecka z okazji chrztu

Pozytywka to pomysł na przepiękny prezent dla dziecka z okazji chrztu świętego i nie tylko, który stanie się idealną pamiątką. Melodia płynąca z upominku będzie umilać czas maleństwu, kołysząc go do snu. Po latach utwór z pozytywki będzie kojarzył się ze wspaniałym okresem dzieciństwa, przenosząc w świat wspomnień również rodziców i rodzinę.

U nas znajdziecie kilka ciekawych propozycji pozytywek dla malucha. Dodatkowo na każdej z nich możecie zamieścić indywidualny grawer. Dedykacja może nawiązywać do tej okazji, co uczyni podarunek jeszcze bardziej wyjątkowy! Zachęcamy wszystkich do skorzystania z takiej możliwości.

A teraz koniecznie zobaczcie sami nasze propozycje.

Pierwszym pomysłem upominku na chrzest święty będzie pozytywka z karuzelą. Wykonana w niezwykle estetyczny sposób, przedstawia figurki piesków, które pokryte są warstwą srebra. Nakręcana poprzez obrót karuzeli, a melodia która z niej płynie uspokoi maluszka i wprowadzi w dobry nastrój, zarówno w ciągu dnia jak i przed snem. Jest to produkt włoski, posiadający certyfikat autentyczności, przy czym prezentuje się bardzo pięknie. Pozytywka zapakowana jest w kartonik prezentowy, toteż od razu będzie gotowa do wręczenia.

Pozytywka - pomysł na prezent na chrzest

Pozytywka – pomysł na prezent na chrzest

Następną śliczną pozytywką, jaką możecie wręczyć dziecku na chrzest święty, może być ta z figurką Elfa. Jest ona platerowana 24 karatowym złotem i ozdobiona trzema kryształami Swarovskiego. Zapakowana w elegancką szkatułkę, która wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego. Jej powierzchnię mogą pokrywać niewielkie wgłębienia, które wynikają ze struktury drewna. Produkt pomalowany jest bejcą oraz trzykrotną warstwą lakieru. Całość prezentuje się wspaniale, będzie to cudowna pamiątka dla malucha, z tego szczególnego dnia jakim są chrzciny. Równocześnie stanie się oryginalną ozdobą dziecięcego pokoju.

Pozytywka - pomysł na prezent na chrzest

Pozytywka – pomysł na prezent na chrzest

Innym typem pozytywki, jednocześnie bardzo uroczym podarunkiem na chrzciny, jest szklana „Kula wodna – Aniołek ze śniegiem”. Wykonana na styl barokowy. Wymiary pozytywki to 14 na 10 cm. W kuli znajduje się śliczny aniołek. Gdy nią potrząśniemy, delikatne płatki śniegu wewnątrz, zaczną się lekko unosić. Po nakręceniu z pozytywki płynie melodia „Amazing Grace“ i obraca się ona wokół własnej osi. Precyzja wykonania sprawia, że będzie ona naprawdę cudownym upominkiem oraz znakomitym prezentem z okazji chrztu świętego. W zestawie znajduje się również gustowne pudełeczko prezentowe.

Pozytywka - pomysł na prezent na chrzest

Pozytywka – pomysł na prezent na chrzest