Praktyczne prezenty dla niemowlaka z okazji chrztu

W kategoriach: Blog,

 

Praktyczne prezenty dla niemowlaka z okazji chrztu

Praktyczne prezenty dla niemowlaka z okazji chrztu

Tym razem przedstawimy upominki na chrzest z serii użyteczne prezenty. Praktyczne i równocześnie przydatne, z pewnością zachwycą rodziców i przydadzą się maluszkowi, który na chrzciny zostanie obdarowany takimi miłymi prezentami. Zerknijcie, a na pewno wybierzecie coś z naszych propozycji.

Wyjątkowym podarunkiem na chrzciny może być kocyk polarowy w kolorze uniwersalnym – kremowym, czyli można go podarować zarówno dziewczynce jak i chłopcu. Miły i delikatny, firmy BabyOno, a więc bardzo dobrej jakości. Wykonany z włókien poliestrowych, ciepły, przeznaczony dla niemowląt od pierwszych dni życia. Idealnie nadaje się do wózka, jak i do łóżeczka, umili sen każdemu maluszkowi. Aby taki prezent na chrzciny stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, istnieje możliwość haftu dowolnego tekstu (imienia, inicjałów, daty – urodzin lub chrztu), który zostanie umieszczony na kocyku.

 

Kocyk polarowy - prezent na chrzest

Kocyk polarowy – prezent na chrzest

Kolejnym praktycznym prezentem na chrzciny dla dziecka będzie kolorowy śpiworek do spania. Wraz z indywidualnym haftem śpiworek bez rękawów, okaże się niezwykle trafionym podarunkiem dla każdego maluszka. Delikatny, umożliwia niemowlakowi pełną swobodę ruchów, a otwory na główkę i rączki nie pozwalają dziecku na wsunięcie się do środka, także jest on niezwykle bezpieczny. Taki upominek na chrzciny przewiązany ozdobną kokardą, zapakowany w celofan będzie od razu gotowy do wręczenia. Dodatkowo można zamówić gustowne opakowanie prezentowe do śpiworka.

 

Kolorowy śpiworek do spania - prezent na chrzest

Kolorowy śpiworek do spania – prezent na chrzest

W naszej ofercie prezentów na chrzest znajdziecie również inne kocyki polarowe. Może właśnie ten okaże się trafionym prezentem na tą okazję. Kocyk ozdobiony jest motywem zwierzątka – żyrafką, w kolorze białym, natomiast brzegi kocyka są w odcieniu żółtym. Jest ciepły i delikatny, przyjemny dla delikatnej skóry dziecka. Lekki i bardzo miły w dotyku, stanie się ulubionym przyjacielem każdego malucha. Taki upominek na chrzciny może stać się jeszcze bardziej wyjątkowym, po zamieszczeniu na nim indywidualnego haftu z dedykacją, który nada mu wyjątkowego charakteru.

Kocyk polarowy - prezent na chrzest

Kocyk polarowy – prezent na chrzest

Zapraszamy!