Praktyczne prezenty na chrzest

W kategoriach: Praktyczne prezenty,

Praktyczne prezenty na chrzest to upominki niezwykle przydatne dla maluszka i jego rodziców. Chcemy przecież, aby przydały się do pielęgnacji dziecka, ubrania go, nakarmienia czy wykonywania innych czynności. Jeśli chcesz znaleźć idealny prezent na chrzciny, który będzie użyteczny, a jednocześnie ładny i ciekawy to ta kategoria jest dla Ciebie. Znajdziesz tu prezenty codziennego użytku, jak na przykład sztućce czy ubranka, ale w nietypowej formie. Natkniesz się też na te najbardziej tradycyjne i opierające się modzie upominki ze złota czy srebra. Niegasnącą popularnością wciąż cieszą się sztućce na chrzest z grawerem. Te małe narzędzia, wykonane z największą starannością z wysokogatunkowej, chromoniklowanej stali, kiedyś staną się niezwykłą pamiątką Chrztu Świętego. Część z nich zapakowana jest w piękne drewniane szkatułki, które dodają im elegancji i świadczą o zaangażowaniu w wybór wyjątkowego podarunku. Wystarczy, że zaprojektujesz odpowiedni tekst graweru, a zyskasz niecodzienny produkt. Personalizujemy każdy ze sztućców z osobna, możesz więc zażyczyć sobie cztery różne napisy, a dodatkowo, tam, gdzie jest to możliwe, udostępniamy Ci przykłady wzorów graficznych, życzeń lub dedykacji na opakowania bądź tabliczki. Równie oryginalnymi i budzącymi zainteresowanie prezentami są torty z pampersów. To zestawy składające się z kilkudziesięciu elementów i tworzące ciekawe konstrukcje. Zwykle w ich skład wchodzi maskotka, skarpetki, mnóstwo pieluszek oraz kocyk polarowy z haftowaną personalizacją.

Pomysłowe pamiątki chrztu świętego

Dajemy Ci możliwość wyboru kolorystyki, którą narzuca barwa kocyka oraz treści haftu. Dzięki najnowszej technologii haftu komputerowego, nasza personalizacja jest niezwykle trwała i bardzo dokładna. Podobnym wytworem do tortu jest bukiet z ubranek, zawierający zwykle body z długim rękawem, czapeczkę i skarpetki. Może się wydawać, że zarówno tort jak i bukiet to niezbyt oryginalne pomysły na prezent na chrzciny, ale dopiero ich widok uświadamia kupującego w jak wielkim był błędzie. Dobrze to widać na przykładzie bukietu – patrząc z większej odległości nie jesteś w stanie ocenić, czy są to żywe, czy sztuczne kwiaty. Nigdy byś nie powiedział, że nasza wiązanka to w rzeczywistości misternie poskładane części garderoby maluszka. Nie ryzykujemy, formułując stwierdzenie, że to naprawdę nietuzinkowe zestawy.

Oryginalne prezenty na chrzciny

Wśród naszych produktów znajdują się także niezbędne akcesoria do chrztu, takie jak świece, białe szatki czy odświętne ubranka dla dziecka oraz tradycyjne prezenty na chrzciny, takie jak złote medaliki, krzyżyki czy bransoletki. Dlatego też, osoby wiernie trzymające się tradycji związanej z prezentami na chrzest, bez wątpienia znajdą podarunek, który według nich będzie adekwatny do okazji. Większość z naszych produktów posiada możliwość personalizacji, a więc wykonania graweru, haftu czy nadruku. To właśnie ten zabieg sprawia, że zwykły podarunek zamienia się w niesamowicie wyjątkową pamiątkę. W naszym sklepie bez trudu znajdziesz oryginalny prezent na chrzest, który wzbudzi podziw i uznanie wszystkich domowników.