Prezent na chrzciny dla bliźniaczek

W kategoriach: Blog,

Dla niektórych wybór prezentu dla dziewczynki na specjalną okazję to nie lada problem. Z pewnością taką niecodzienną okazją jest Chrzest Święty. To pierwsza ważna uroczystość w jej życiu, więc dobrze, aby została jej po nim jakaś pamiątka. Dlatego chciałbyś, żeby prezent posiadał nie tylko walory estetyczne, ale faktycznie służył młodej damie na lata. Co jednak zrobić, gdy okazuje się, że potrzebujesz nie jednego ciekawego prezentu, ale dwóch – dla dwóch panienek jednocześnie?

W tej sytuacji masz trzy wyjścia: albo poszukujesz jednego prezentu, którego charakter pozwoli na wręczenie go bliźniaczkom (oczywiście na ręce rodziców), albo decydujesz się na zakup dwóch jednakowych lub pozostających w tym samym stylu prezentów. Trzecia opcja to wybór dwóch zupełnie różnych prezentów. Rozważmy każdą z tych propozycji, podając konkretne przykłady.

JEDEN DLA OBU

Jeśli chcesz sprawić jeden wartościowy i robiący wrażenie prezent na chrzest, polecamy obrazek Anioł Stróż. To posrebrzany wizerunek Anioła, czuwającego nad śpiącym dzieckiem. Został oryginalnie wykonany we Włoszech, stąd też posiada certyfikat autentyczności. Wierzchnia warstwa tego małego arcydzieła, dzięki technice laminowania srebrem, została wykończona z niezwykłą dbałością o szczegóły. Tył to wysokiej jakości drewno, na którym wykonujemy przepiękne dedykacje za pomocą grawerowania (sprawdź, klikając zdjęcie). Tak przygotowany prezent z pewnością będzie się dzisiaj świetnie prezentował na ścianie lub półce w pokoju bliźniaczek.

DWA BLIŹNIACZO PODOBNE

Kolejna nasza propozycja to dwa bardzo podobne prezenty. W tym miejscu proponujemy Ci pokryte 24-karatowym złotem: butelkę i grzechotkę Swarovski. Butelka z kolekcji kryształów Swarovskiego to świetna propozycja na prezent dla dziewczynki. Swoim blaskiem przykuwa spojrzenia, a jej kształt nawiązuje do sielskich lat dziecięcych. Podobnie grzechotka – to na pewno nie jest banalny pomysł na podarunek. Jeśli dodamy do nich eleganckie czerwone pudełeczko, wydobędziemy z nich niesamowity kolor złota. Na Twoje życzenie wewnątrz welurowego pudełka umieścimy życzenia lub dedykację dla bliźniaczek.

DWA RÓŻNE WARIANTY

Nawiązując do ostatniego wariantu prezentu – jednej z dziewczynek śmiało możesz podarować różową pozytywkę karuzelę. Pozytywka składa się z trzech różowych koników, które po wprawieniu mechanizmu w ruch, zaczynają się kręcić w rytm delikatnej melodii. U podstawy zabawki znajduje się miejsce, które wykorzystujemy na umieszczenie tabliczki z dedykacją. Drugiej dziewczynce spraw nieco inny prezent – srebrną skarbonkę w kształcie serduszka. Skarbonka została wykonana z wysokiej jakości metalu, platerowana srebrem, lakierowana i wypolerowana na wysoki połysk. Z Twoją dedykacją stanie się prezentem nie tylko pięknym i praktycznym, ale także odwołującym się do emocji towarzyszących wszystkim w dniu chrztu.

Jak widzisz, z każdej sytuacji, wymagającej odpowiedniego prezentu, da się wybrnąć 🙂 wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep, dokonasz wyboru, a już my zajmiemy się resztą – sprawimy, że Twój prezent już nigdy nie będzie zwyczajny.