Prezent dla dziecka od Babci i Dziadka z dedykacją

Home » Prezent dla dziecka od Babci i Dziadka z dedykacją

Pamiętasz jak Twój syn lub córka byli mali i wspólnie z rodzicami chrzestnymi zanieśliście maleństwo do Kościoła, by przyjęło chrzest? Zbliża się dzień, w którym Chrzest Święty będzie brał Twój wnuk lub wnuczka. Spójrz jak czas minął szybko, a już Twoje dzieci są dorosłe i same przeżywają ceremonię przyjęcia dziecka do wspólnoty chrześcijańskiej. Zastanawiasz się zatem co wybrać dla maleństwa na prezent? Z myślą o Tobie stworzyliśmy kategorię prezentową – Pamiątka Chrztu Świętego od Dziadków. Przedstawiamy Ci kilka propozycji na prezent na chrzciny od dziadków z tej kategorii.

Prezent od dziadków na chrzciny wnuka i wnuczki – motorek z pampersów z haftem

Wesoły motorek jest kompozycją wielu elementów, a całość spaja osobista dedykacja w postaci haftu. Produkt składa się z firmowych pieluszek Pampers, których rozmiar możesz wybrać dowolnie. Pieluszki znajdują się w polarowym kocyku, na którym znajdzie się wspomniany haft z dedykacją. Dodatkiem są flanelowa pieluszka, skarpetki, kubek do picia i maskotka. Całość ozdobiona jest kolorowymi detalami, dzięki temu motorek z misiem wygląda oryginalnie. Zdecyduj się na rzecz, która będzie spełniała dwie funkcje: będzie praktyczna oraz pamiątkowa. Misiu, kubeczek i kocyk zostaną z dzieckiem na dłużej, a ubranka i pieluchy są do wykorzystania od razu.

Motorek z pampersów na prezent na chrzciny od dziadków

Motorek na prezent z okazji Chrztu Świętego

Prezent na chrzciny od dziadków z grawerem

Grawer, który nanosimy na nasze prezenty charakteryzuje się dokładnością i trwałością. Z pewnością doczeka czasów, kiedy dziecko podrośnie, opanuje sztukę czytania i samodzielnie zapozna się z treścią wygrawerowaną na prezencie. Warto, aby dedykacja była ponadczasowa oraz by umieścić tam swój podpis. Prezenty na chrzest od dziadków potrafią być przekazywane z pokolenia na pokolenie. To odróżnia nasze upominki od pozostałych. Przykładem takiego przedmiotu, wręczanego najczęściej na prezent na chrzciny dla dziewczynki od dziadków jest pozłacana pozytywka w kształcie elfa, zdobiona kryształkami Swarovski.

pozytywka z grawerem na prezent na chrzciny od dziadków

Pozłacana pozytywka Elf w szkatułce z personalizacją będzie wieloletnią pamiątką chrztu

Szklane serce z grawerem na prezent od dziadków na chrzest

Wyjątkową pamiątką chrztu świętego od dziadków będzie również szklana statuetka w kształcie serca. Wygrawerujemy na niej dedykację, okraszoną imieniem dziecka, wskazanym podpisem oraz datą chrztu. Całość złoży się na oryginalny prezent na chrzciny od dziadków z personalizacją.

statuetka z grawerem na prezent na chrzciny od dziadków

Szklane serca z grawerem na pamiątkę chrztu świętego od dziadków

Przedstawione prezenty pomogą zadowolić zarówno rodziców jak i dziecko. Będziesz mogła przyglądać się jak maleństwo cieszy się z wiekiem ze swoich prezentów od kochanych babci i dziadka. Po więcej unikalnych pomysłów na upominek zapraszamy do naszego sklepu prezentynachrzest.com.

Inne posty

Jaki wybrać prezent dla bliźniaków na chrzest?

Chrzest święty bliźniąt Chrzest święty to niezwykły sakrament, do którego przystąpił każdy z nas. Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny zaczynają się gorące przygotowania do tej sakralnej uroczystości. Przygotowań jest dwa razy więcej, gdy mamy do czynienia z bliźniakami. Bliźniaki to oczywiście podwójne szczęście ale również i obowiązki. Dlatego też kierując się wyborem prezentu […]

Obrazek na Chrzest Święty

Chrzest Święty to doniosłe wydarzenie zarówno dla rodziców jak i dziecka. Prezenty pamiątkowe jak obrazki są klasycznym podarunkiem w  dniu Chrztu Św. stanowiącym ponadczasową pamiątkę tego wydarzenia. Wśród wielu nowoczesnych prezentów obrazki są nadal bardzo często wybieranym upominkiem na Chrzest. Podkreślają jak ważne jest to wydarzenie dla młodego człowieka oraz stanowią pamiątkę na całe przyszłe […]

Chrzest w Boże Narodzenie – jaki wybrać prezent?

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe, tym bardziej jeśli planujesz ochrzcić swoje dziecko. Jak wiadomo to czas, w którym rodzina zjeżdża się z różnych stron świata i może wspólnie obchodzić święta. Wybranie Bożego Narodzenia na datę Chrztu dla swojego dziecka jest bardzo dobrym pomysłem. Wśród śpiewu kolęd, świątecznego klimatu, specyficznej aury, ozdobnych światełek wokół domu, a przede wszystkim choinki […]

Kategorie prezentów