Prezent dla dziecka od Babci i Dziadka z dedykacją

W kategoriach: Blog,

Pamiętasz jak Twój syn lub córka byli mali i wspólnie z rodzicami chrzestnymi zanieśliście maleństwo do Kościoła, by przyjęło chrzest? Zbliża się dzień, w którym Chrzest Święty będzie brał Twój wnuk lub wnuczka. Spójrz jak czas minął szybko, a już Twoje dzieci są dorosłe i same przeżywają ceremonię przyjęcia dziecka do wspólnoty chrześcijańskiej. Zastanawiasz się zatem co wybrać dla maleństwa na prezent? Z myślą o Tobie stworzyliśmy kategorię prezentową – Pamiątka Chrztu Świętego od Dziadków. Przedstawiamy Ci kilka propozycji na prezent na chrzciny od dziadków z tej kategorii.

Prezent od dziadków na chrzciny wnuka i wnuczki – motorek z pampersów z haftem

Wesoły motorek jest kompozycją wielu elementów, a całość spaja osobista dedykacja w postaci haftu. Produkt składa się z firmowych pieluszek Pampers, których rozmiar możesz wybrać dowolnie. Pieluszki znajdują się w polarowym kocyku, na którym znajdzie się wspomniany haft z dedykacją. Dodatkiem są flanelowa pieluszka, skarpetki, kubek do picia i maskotka. Całość ozdobiona jest kolorowymi detalami, dzięki temu motorek z misiem wygląda oryginalnie. Zdecyduj się na rzecz, która będzie spełniała dwie funkcje: będzie praktyczna oraz pamiątkowa. Misiu, kubeczek i kocyk zostaną z dzieckiem na dłużej, a ubranka i pieluchy są do wykorzystania od razu.

Motorek z pampersów na prezent na chrzciny od dziadków

Motorek na prezent z okazji Chrztu Świętego

Prezent na chrzciny od dziadków z grawerem

Grawer, który nanosimy na nasze prezenty charakteryzuje się dokładnością i trwałością. Z pewnością doczeka czasów, kiedy dziecko podrośnie, opanuje sztukę czytania i samodzielnie zapozna się z treścią wygrawerowaną na prezencie. Warto, aby dedykacja była ponadczasowa oraz by umieścić tam swój podpis. Prezenty na chrzest od dziadków potrafią być przekazywane z pokolenia na pokolenie. To odróżnia nasze upominki od pozostałych. Przykładem takiego przedmiotu, wręczanego najczęściej na prezent na chrzciny dla dziewczynki od dziadków jest pozłacana pozytywka w kształcie elfa, zdobiona kryształkami Swarovski.

pozytywka z grawerem na prezent na chrzciny od dziadków

Pozłacana pozytywka Elf w szkatułce z personalizacją będzie wieloletnią pamiątką chrztu

Szklane serce z grawerem na prezent od dziadków na chrzest

Wyjątkową pamiątką chrztu świętego od dziadków będzie również szklana statuetka w kształcie serca. Wygrawerujemy na niej dedykację, okraszoną imieniem dziecka, wskazanym podpisem oraz datą chrztu. Całość złoży się na oryginalny prezent na chrzciny od dziadków z personalizacją.

statuetka z grawerem na prezent na chrzciny od dziadków

Szklane serca z grawerem na pamiątkę chrztu świętego od dziadków

Przedstawione prezenty pomogą zadowolić zarówno rodziców jak i dziecko. Będziesz mogła przyglądać się jak maleństwo cieszy się z wiekiem ze swoich prezentów od kochanych babci i dziadka. Po więcej unikalnych pomysłów na upominek zapraszamy do naszego sklepu prezentynachrzest.com.