Prezent na chrzciny skrojony na miarę – nasze zestawy upominkowe z personalizacją

Home » Blog » Prezent na chrzciny skrojony na miarę – nasze zestawy upominkowe z personalizacją

Oryginalność w dzisiejszych czasach zanika w zastraszającym tempie. Nie ważne czy chodzi o uliczną modę czy wystroje wnętrz. Nie daj się temu pochłonąć i pozostań sobą w tym natłoku napływających zewsząd trendów. To samo tyczy się też upominków. Nie zależnie od okazji większość z nas kupuje po prostu kartkę, kopertę i upycha w niej kilka banknotów z wysokim nominałem. Pójście na łatwiznę nie jest dobre i pokazuje brak zaangażowania w wybór odpowiedniego upominku. Niech ten Chrzest będzie inny. Jeśli już miałeś w planach spacer do okolicznego sklepu po zestaw koperta plus kartka zapomnij o tym na zawsze. Dzięki nam nie zawiedziesz i pokażesz, że brałeś czynny udział w prezentowej selekcji. Prezenty na Chrzest Święty, jaki chcemy Ci zaproponować są niezwykle ciekawe, niepowtarzalne i przede wszystkim każdy z nich posiada możliwość pełnej personalizacji. Zestawy upominkowe na chrzest wyrwą Cię z sideł nudy raz na zawsze. Przedstawiamy trzy różne niebanalne propozycje na wyjątkowy prezent na chrzciny.

Drewniana szkatułka z przegródkami na upominki

Pierwszy proponowany przez nas produkt jest niezwykle uniwersalny i sprawdzi się jako upominek chrzcielny zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Drewniany kuferek z przegródkami na pamiątki niezaprzeczalnie będzie stanowił coś unikalnego. W każdej z miejsc umieszczona została mała plakietka z drewna. Różnią się one napisami, takimi jak „Na pierwszy kroczek” czy „Na pierwsze zdjęcie” Napisy możesz zamienić na takie które będą najlepiej Ci odpowiadać. Personalizację zamieścimy na wieku skrzyni. Od zewnętrznej stronie będzie widnieć imię dziecka wraz z wagą i wzrostem. Natomiast od wewnętrznej strony na tabliczce zamieścimy życzenia wraz z dedykacją. Upominki możesz dobrać sam i idealnie dopasować je do Twoich wymagań. Mogą to być praktyczne drobiazgi, takie jak śliniaczek z imieniem maluszka lub spersonalizowane body z nadrukiem. Możesz również dołączyć pozłacaną figurkę Swarovski i dołączyć pieniążki na wydatki, które rodzice sami zaplanują.

Urocza wyprawka dla chłopca

Rodzice dziecka z całą pewnością będą zadowoleni jeśli obdarujesz niemowlaka czymś użytkowym. Jako prezent z okazji chrztu dla chłopca bez wątpienia sprawdzi się personalizowana wyprawka. W jej skład wchodzą bawełniane body, śliniaczek i kocyk wykonany z mikrofibry. Zarówno na ubranku jak i na śliniaczku zamieszczone zostanie imię chłopca wraz z wagą, wzrostem i datą urodzin. Niebieski kocyk zdobi figlarna ilustracja pieska, wraz z wyhaftowanym imieniem dziecka. Wszystko umieszczone zostanie w drewnianym koszyczku i przewiązane elegancką wstążką. Dedykowany prezent dla chłopca z okazji Chrztu Świętego to zawsze trafiony pomysł.

Prezent na chrzciny na wyjątkową pamiątkę

Posrebrzana skarbonka w kształcie wózka, obrazkowe pismo święte i pamiątkowa kartka- to wszystko znajduje się w jednym z kompletnych upominków. Ten zestaw prezentowy z personalizacją należy do jednych z najbardziej wyjątkowych. Taki prezent na chrzest dla dziewczynki doskonale podkreśli uroczysty charakter tego święta. Obrazkowa biblia pomoże rozwinąć się dziecku duchowo, a wózek pozostanie sentymentalną pamiątką. Na każdym z przedmiotów możesz usytuować imię dziecka. W pełni spersonalizowany prezent na chrzciny to idealna propozycja pamiątki na całe życie.

Cały zestaw upominkowy podlega personalizacji, a na każdej z pamiątek zrobimy to w inny sposób. Biblię oraz kartkę spersonalizujemy nadrukiem, który dopasujemy do Twoich oczekiwań. Na okładce Biblii zamieścimy imię dziewczynki, krótką dedykację oraz podpis. Na kartce możemy również zmodyfikować życzenia, które znajdą się w środku. Kartka na chrzest z życzeniami i barwną okładką to klasyczna pamiątka. W komplecie znajdzie się srebrna skarbonka na Chrzest z grawerem Twojej dedykacji. Napis utrwalimy na powierzchni skarbonki diamentem. Cały zestaw upominkowy umieścimy wewnątrz białej, drewnianej szkatułki. Na jej wieku zamieścimy grawer, komplementarny do grafik i tekstu na okładce Biblii. Tu z pomocą przyjdzie nam technika grawerowania laserowego – na drewnianej powierzchni możemy osiągnąć spektakularne efekty. Taki skomponowany prezent na chrzciny jest dopracowany w każdym, nawet najmniejszym detalu.

Zdecyduj się na któryś z naszych zestawów, a z całą pewnością Twój prezent pozostanie tym najbardziej nowatorskim. Pozwól nam sobie pomóc i ciesz się razem z obdarowaną rodziną.

Inne posty

prezent na chrzciny od chrzestnego

Jestem ojcem chrzestnym, co wybrać na prezent z okazji Chrztu?

Co kupić na prezent na chrzciny od chrzestnego? Jesteś ojcem chrzestnym i kompletnie nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? Wychodzimy z pomocą i przedstawimy Ci kilka propozycji na prezent na chrzciny od chrzestnego. Więcej upominków na chrzest dla dziewczynki i chłopca znajdziesz na naszej stronie, w specjalnie stworzonej dla Ciebie kategorii – Pamiątka Chrztu Świętego […]

Obrazek na Chrzest Święty

Chrzest Święty to doniosłe wydarzenie zarówno dla rodziców jak i dziecka. Prezenty pamiątkowe jak obrazki są klasycznym podarunkiem w  dniu Chrztu Św. stanowiącym ponadczasową pamiątkę tego wydarzenia. Wśród wielu nowoczesnych prezentów obrazki są nadal bardzo często wybieranym upominkiem na Chrzest. Podkreślają jak ważne jest to wydarzenie dla młodego człowieka oraz stanowią pamiątkę na całe przyszłe […]

Prezent na Chrzest dla dziewczynki – srebrna biżuteria z pełną personalizacją

Ponadczasowy charakter biżuterii sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych prezentów na taką ważną uroczystość, jakim jest Chrzest Święty. W idealny sposób podkreśla religijny charakter i wagę tego wydarzenia. Łącząc tak elegancki prezent na chrzest dla dziewczynki z osobistą dedykacją masz szansę podarować pamiątkę na całe życie. Dobierając odpowiedni komplet biżuterii, możesz stanąć przed dylematem – czy zdecydować […]

Kategorie prezentów