Prezent na Chrzest święty od babci

W kategoriach: Blog,

Przedstawimy Ci najciekawsze pomysły na prezent na Chrzest Święty od Babci. Poznaj w jaki sposób możesz obdarować maleństwo pamiątką z dedykacją.

prezent na chrzest święty od babci

Spersonalizowana biblia na prezent na chrzciny od babci

Biblia to tradycyjny prezent na chrzest. Oferowana przez nas wersja biblii jest dostosowana do malucha. Przede wszystkim posiada dużo ilustracji, pobudzających wyobraźnie dziecka. Idealnie nadaje się na pierwszą samodzielną lekturę, gdy malec podrośnie. Biblia znajdzie się w spersonalizowanej obwolucie. Zamieścimy na niej imię dziecka, wskazany podpis oraz datę. Zastanawiasz się jaki prezent na chrzciny od dziadków będzie trafiony? Biblia sprawdzi się na prezent na chrzest święty od babci i dziadka.

biblia na prezent na chrzest od babci

Biblia w kolorowej obwolucie

Co wręcza babcia na chrzciny?

Jeżeli chcesz, aby prezent na chrzest od babci był tradycyjny, a zarazem wyjątkowy to postaw na upominki z grawerem. W naszej ofercie posiadamy wiele pięknych podarunków, które spersonalizujemy poprzez wygrawerowanie dowolnego tekstu. Polecamy przede wszystkim bardzo popularne pozytywki, figurki Swarovski, srebrne smoczki i łyżeczki, a także posrebrzane skarbonki. Oferta skarbonek jest bardzo bogata. Znajdziesz piękne skarbonki dedykowane dla dziewczynki oraz chłopczyka. Przykładem jest skarbonka w kształcie misia.

skarbonka na chrzest na prezent od babci

Posrebrzana skarbonka MIŚ z grawerem to często wybierany prezent na chrzest od babci

Pamiątka Chrztu świętego w zestawie oraz opcją graweru dedykacji

Zobacz przede wszystkim co wchodzi w skład zestawu prezentowego:

  • obrazek z wizerunkiem Anioła Stróża
  • Biblia
  • tuba z życzeniami

Tak właśnie powinien wyglądać prezent na Chrzest święty od babci dla ukochanego wnuczka lub wnuczki. Cały zestaw mieści się w eleganckim pudełku, a w środku znajduje się posrebrzany obrazek Anioła Stróża. Oprócz obrazka w pudełku dziecko otrzyma grawerowaną Biblię z historią życia Pana Jezusa. Biblia zostanie ozdobiona mosiężną tabliczką, na której znajdą się życzenia lub dedykacja.

Chrzest święty wnuka jest jednym z najbardziej wzruszających wydarzeń w życiu każdej babci, stąd też chciałaby, aby otrzymało wspaniały prezent na pamiątkę. Zadbaj o to, by sposób jej personalizacji był wyjątkowy, a przede wszystkim wzruszający.

Prezent na Chrzest święty od babci

Cały zestaw dostępny jest w trzech różnych kolorach. Możesz śmiało dopasować go do płci dziecka i podarować go zarówno wnuczce, jak również wnukowi. Tuba, w której znajduje się kartka z życzeniami będzie w kolorze dokładnie takim jaki wybierzesz. Więcej propozycji na prezent na chrzciny od babci znajdziesz w kategorii: Prezenty na Chrzest od Dziadków.