Prezent z dedykacją na Chrzest święty dla dziecka

W kategoriach: Blog,

Chrzest święty jest bez wątpienia jednym z najbardziej szczególnych wydarzeń w życiu całej rodziny. Przeżywamy go już od samego początku. Wybierając zaproszenia, organizując przyjęcie, umawiając mszę ceremonialną, jak również wybierając rodziców chrzestnych oraz miejsce na przyjęcie z okazji chrzcin. Wśród całego zamieszania pamiętamy również o jednej z najważniejszych rzeczy. Jest to bowiem prezent dla dziecka…

Zastanów się jak uroczym dodatkiem do prezentu dla dziecka byłaby dedykacja. Wybierając złotą biżuterię, łącząc ją z grawerowaną dedykacją możesz mieć pewność, że to właśnie Twój prezent dla dziecka będzie wyjątkowy. Każda biżuteria umieszczona jest w eleganckim pudełeczku, na którym może znaleźć się grawer.

Biżuteria z grawerem na preznet

Złoty komplet na prezent

Złoty medalik lub krzyżyk na również złotym łańcuszku będzie niepowtarzalną pamiątka do końca życia. Wiedz, że Chrzest święty jest tylko raz w życiu, Twój prezent powinien nie tylko odzwierciedlać charakter ceremonii, lecz przede wszystkim być symbolem na przyszłe lata przyjęcia dziecka do wspólnoty chrześcijańskiej.