Prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

W kategoriach: Blog,
Prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

Prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

Wybieracie się na uroczystość chrztu świętego i szukacie pomysłu na prezent dla dziewczynki? Jeśli tak, to specjalnie dla Was w dzisiejszym wpisie przedstawimy listę 5 pomysłów, które idealnie nadadzą się na podarunek z tej okazji.

Upominek ofiarowany dziewczynce w dniu chrztu świętego powinien mieć pamiątkowy charakter. Ważne, aby pozostawić dziecku prezent, który będzie przypominał o tym ważnym wydarzeniu.

Nasza pierwsza propozycja prezentu dla dziewczynki przyjmującej sakrament chrztu to przepiękna grzechotka z kryształkami Swarovski pozłacana 24K złotem. Upominek zapakowany jest w eleganckie, welurowe pudełko. W środku opakowania możemy umieścić tabliczkę z grawerem. Prezent znajduje się na stronie PrezentyNaChrzest.com

Grzechotka - Prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

Grzechotka – Prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

 

Kolejnym pomysłem na dziewczęcy upominek z okazji chrztu złote kolczyki. Ta delikatna biżuteria o kształcie kwiatka wysadzona jest ładnymi, szafirowymi cyrkoniami. Również w środku opakowania wykonujemy tabliczkę z życzeniami, bądź dedykacją. Zachęcamy do zakupu tego podarunku!

Złote kolczyki - Prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Złote kolczyki – Prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Bardzo często goście decydują się na zakup albumu, który idealnie pasuje jako prezent dla dziewczynki. Upominek jest w kolorze różowym. W albumie można umieścić zdjęcia ze chrztu. Na okładce jest miejsce do włożenia kilku pamiątkowych fotografii z tej uroczystości. Zapraszamy do przeglądnięcia produktu, który znajduje się w naszym sklepie.

Album - Prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Album – Prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Ciekawą propozycją prezentu dla dziewczynki z okazji chrztu jest piękna posrebrzana skarbonka w kształcie wózka. Podarunek wykonany jest z wysokiej jakości materiału, polakierowanego na wysoki połysk. Dodatkowym atutem upominku, jest możliwość umiejscowienia graweru wykonanego diamentem. Więcej o skarbonce znajdziecie na naszej stronie z prezentami.

Skarbonka - Prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Skarbonka – Prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Naszą ostatnią propozycją upominku podarowanego dziecku z okazji chrztu jest posrebrzany obrazek. Umiejscowienie na nim dedykacji sprawi, że będzie on pamiątką na długie lata. Produkt możecie kupić w naszym sklepie.

Obrazek - Prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Obrazek – Prezent dla dziewczynki z okazji chrztu

Zachęcamy do zakupu wspaniałych i pamiątkowych prezentów w sklepie PrezentyNaChrzest.com.