Prezenty z okazji narodzin lub chrztu

W kategoriach: Blog,
Prezenty na chrzest

Prezenty na chrzest

Narodziny dziecka to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu rodziców. Wybierając upominek z okazji narodzin lub chrztu warto pomyśleć o tym, aby stał się on pamiątką nawiązującą do tych chwil. Takim prezentem może być złota albo srebrna biżuteria (łańcuszek z medalikiem, kolczyki, bransoletka) lub posrebrzane obrazki z wizerunkiem świętych, na których można wygrawerować specjalną dedykację.

Coraz modniejsze stają się srebrne łyżeczki, grzechotki, smoczki, grzebyczki. W naszym sklepie można zakupić również całe komplety sztućców dziecięcych zapakowane w eleganckie drewniane pudełka. Zestaw składa się z małej łyżeczki, łyżki do zupy, widelca i noża. Na drewnianym pudełku oraz na każdym sztućcu można umieścić grawer. Mogą to być życzenia, imię dziecka, data urodzin albo chrztu. Podobno srebrna łyżeczka przynosi szczęście! Warto sprawdzić 🙂

Zapraszamy do przeglądnięcia zdjęć wspomnianych wyżej upominków, które pochodzą ze strony PrezentyNaChrzest.com. Może któryś z nich przypadnie Wam do gustu!

Grzebyczek - prezent z okazji chrztu

Grzebyczek – prezent z okazji chrztu lub narodzin

 

Łyżeczka - prezent z okazji chrztu lub narodzin

Łyżeczka – prezent z okazji chrztu lub narodzin

 

Komplet sztućców - prezent z okazji chrztu lub narodzin

Komplet sztućców – prezent z okazji chrztu lub narodzin

Smoczek - prezent z okazji chrztu lub narodzin

Smoczek – prezent z okazji chrztu lub narodzin