Prezenty z pampersów na chrzciny dla dziewczynki

W kategoriach: Praktyczne prezenty,

Wraz z narodzinami dziecka Twoja rodzina lub krąg znajomych powiększa się o nowego, niesamowicie ważnego członka. Po tak ogromnym i rewolucyjnym wydarzeniu, jakim jest pojawienie się na świecie dziecka przychodzi kolejny przełomowy moment. Mowa oczywiście o uroczystości Chrztu Świętego, do którego rodzice oraz najbliższa rodzina stara się jak najlepiej przygotować. Takie wydarzenie związane jest oczywiście z morzem prezentów dla maluszka. Wybierając odpowiedni prezent na chrzest dla dziewczynki musisz odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – czy zależy Ci na pamiątkowym, czy raczej praktycznym upominku? Dla wszystkich z Was, którym zależy przede wszystkim na funkcjonalnym prezencie przychodzimy dziś z pomocą. Prezenty z pampersów będą idealnym rozwiązaniem dla maluszka i jego rodziców! Niezwykła oprawa tego upominku sprawia, że śmiało możesz podarować budowlę z pieluszek na uroczystość Chrztu Świętego. Dziś skupimy się na naszych propozycjach na praktyczny prezent na chrzciny dla dziewczynki w formie pieluszkowego arcydzieła. Sprawdź nasze prezenty z pampersów na chrzciny dla dziewczynki i daj się zainspirować!

Motor z misiem – prezenty z pampersów na chrzciny nie tylko dla chłopca!

Kto powiedział, że jednoślady są domeną wyłącznie chłopców? Prezenty z pampersów na chrzciny dla małej dziewczynki nie muszą przybierać formę jedynie tortów i zwierząt. Różowy motorek z pampersów zauważą wszyscy goście uroczystości. Do jego stworzenia wykorzystamy 22 pieluszki w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Z nich zbudujemy koła jednośladu. Różowy, polarowy kocyk z haftem stanie się oponami. Czymże byłby jednak motorek z pampersów bez odpowiedniego kierowcy? Na szczycie budowli, za kierownicą stworzoną ze skarpetek dumnie zasiądzie pluszowy miś. Po rozłożeniu na czynniki pierwsze naszego pieluszkowego motorku, rodzice znajdą również kubek oraz flanelową pieluszkę. Ten praktyczny prezent na chrzest dla dziewczynki zachowa się w pamięci wszystkich. Pamiątkowy kocyk z wyhaftowanym imieniem oraz datą narodzin lub chrztu uchroni go od zapomnienia. Prezenty z pampersów mogą mieć nieskończenie wiele odsłoń, więc jeśli motor z pieluszek nie przypadł Ci do gustu – sprawdź nasze kolejne propozycje!

Ręcznie wykonany tort z pieluszek i ubranek dla dziewczynki

Różowy tort z pieluszek otulony polarowym kocykiem z haftem to nasza kolejna propozycja na oryginalny prezent na chrzest.

Na jego szczycie umieścimy dekoracyjny bukiet w ubranek, a dopełnieniem całości będą kokardy umieszczone bo bokach. Słodki i uroczy, będzie doskonały dla małej dziewczynki. W przypadku tego prezentu, otrzymujesz 20 pampersów w rozmiarze 2(3-6kg), 3(4-9 kg) lub 4(7-18kg), body, czapeczkę i dwie pary skarpetek. Różowy, mięciutki kocyk z imieniem dziewczynki będzie idealnym towarzyszem snu. W przyszłości rodzice z sentymentem spojrzą na maleńki kocyk, którym kiedyś otulali swoje niemowlę w nocy. Dziewczęcy tort z pampersów wykonamy z największą starannością na Twoje zamówienie.

Urocza sówka z pampersów i skarpetek

Nasza ostatnia propozycja upominkowa dla to różowa sówka wykonana z pieluszek. Róż nie bez powodu jest najczęstszym wyborem kolorystycznym na prezent dla dziewczynki. Kojarzy się z dziewczęcością, a jego delikatnej słodyczy trudno się oprzeć! Sówkę zbudujemy z wykorzystaniem 35 pieluszek firmy Pampers w wybranym rozmiarze.

Sówkę otuli różowy kocyk, a na brzuszku zwierzaka znajdzie się haft. Jest to pomysł na prezent na chrzciny, obok którego ciężko przejść obojętnie!

Pokazaliśmy, że prezenty z pampersów na chrzciny to świetny wybór, jeśli zależy Ci na oryginalności i funkcjonalności. Wybierz taki upominek zamiast typowej pamiątki Chrztu dla dziewczynki z gwarancją, że sprawisz maluszkowi i jego rodzicom taką samą radość. Pamiętaj, że dzięki nam nawet praktyczny prezent na chrzest dla dziewczynki dzięki personalizacji nigdy nie odejdą w zapomnienie.