Propozycje prezentów dla dziecka z okazji chrzcin

W kategoriach: Blog,
Propozycji prezentów dla dziecka z okazji chrzcin

Propozycji prezentów dla dziecka z okazji chrzcin

W najbliższym czasie czekają Cię chrzciny u Twojej rodziny lub znajomych? A Ty nadal szukasz pomysłu co podarować dziecku w tym szczególnym dla niego dniu? Tym razem podsuniemy Ci pięć pomysłów na oryginalny upominek z okazji chrzcin, które na długo pozostaną w pamięci rodziców, a maleństwo będzie miało wiele radości z tak uroczych prezentów. Zerknijcie!

Świetnym prezentem na chrzciny będzie pozytywka z karuzelą. Wykonana w niezwykle estetyczny sposób. Przedstawia ona figurki koników. Nakręcana poprzez obrót karuzeli, a melodia płynąca z pozytywki uspokoi maluszka i wprowadzi w dobry nastrój. Istnieje również możliwość wygrawerowania na pozytywce dedykacji lub życzeń na chrzciny, co uczyni upominek wyjątkowym.

 

Karuzela pozytywka - prezent na chrzciny

Karuzela pozytywka – prezent na chrzciny

Niepowtarzalnym podarunkiem dla maleństwa z okazji chrztu, może być również bukiet z ubranek (w kolorze niebieskim, bądź różowym). Zrobiony z kompletu ubranek i sztucznych kwiatów. Ciuszki są idealnie zwinięte w różyczki. Doskonale pasuje jako podarunek z gratulacjami, a równocześnie rodzice będą zadowoleni z tak przydatnego prezentu. By uczynić go jeszcze bardziej unikatowym, można wyhaftować na nim imię dziecka i datę (chrztu czy urodzin).

 

Bukiet z ciuszków - prezent na chrzciny

Bukiet z ciuszków – prezent na chrzciny

Piękną pamiątką z okazji chrzcin zarówno dla dziecka jak i rodziców będzie obrazek „Anioł Stróż”. Solidne wykonanie z blachy dwuwarstwowej, aluminium i srebra, pozwoli się nim cieszyć przez długie lata. Srebrna, zewnętrzna warstwa pokryta jest specjalnym ochronnym lakierem, dzięki któremu na długi okres czasu zachowa ona swój blask. Tył zrobiony jest z wysokiej klasy drewna. Obraz można powiesić bądź postawić. Taki prezent na chrzciny ozdobi wnętrze każdego pomieszczenia w przyjemny sposób. A dodatkowo Twój indywidualny grawer sprawi, że będzie on wyjątkową pamiątką.

 

Obrazek Anioł Stróż - prezent na chrzciny

Obrazek Anioł Stróż – prezent na chrzciny

Bardzo trafionym prezentem na chrzciny może być także Biblia w opowiadaniach na każdy dzień roku. Estetycznie wydana posiadająca dodatkowe etui, zawierająca opowieści ze Starego i Nowego Testamentu, przedstawione w bardzo przystępny sposób. Umili ona rodzicom i dzieciom wspólny czas przy lekturze. Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia mosiężnej tabliczki, przymocowanej do okładki, na której można zamieścić wygrawerowaną Państwa dedykację z tej okazji.

 

Biblia w Opowiadaniach - prezent na chrzciny

Biblia w Opowiadaniach – prezent na chrzciny

Niezwykle oryginalnym i praktycznym podarunkiem na chrzest dziecka będzie trójkołowiec z pieluszek z maskotką. Pieluszki poukładane są tak by tworzyły pojazd, który dodatkowo jest ozdobiony dekoracjami. Maskotka jest zrobiona z wysokiej jakości pluszu, co pozwoli dziecku na bezpieczną zabawę. W jego skład wchodzą kocyk, skarpetki i kubek niekapek firmy Canpol babies, dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, które uczą się samodzielnego picia. Istnieje możliwość wybrania rozmiaru i koloru upominku. Aby prezent stał się unikatowy, istnieje możliwość wyhaftowania dowolnego tekstu, który zostanie zamieszczony na kocyku.

 

Trójkołowiec z pampersów - prezent na chrzciny

Trójkołowiec z pampersów – prezent na chrzciny

Życzymy udanych zakupów i przyjemnie spędzonego czasu w tak uroczystym wydarzeniu jakim jest chrzest.