Pudełko wspomnień na Chrzest z personalizowanym grawerem

Home » Blog » Pudełko wspomnień na Chrzest z personalizowanym grawerem

Moment przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego następuje w pierwszych miesiącach życia dziecka. Rozkoszny maluszek, ubrany w najbardziej elegancki strój przeżywa przełomowy moment. Każdy pragnie zatrzymać w pamięci ulotne chwile wczesnego dzieciństwa na jego najdłużej. Niezastąpione w tej roli będzie pudełko wspomnień na chrzest, na którym zamieścimy spersonalizowany grawer. Co możemy w takiej szkatułce umieścić? Macie w tej kwestii ogromną dowolność, ważne, by wybrane przedmioty od razu przywoływały w niesamowite i wzruszające wspomnienia. Skomponowane przez nas pudełka wspomnień wyposażamy w gotowe woreczki oraz pudełka do przechowywania drogocennych przedmiotów. Kierując się Waszymi najczęstszymi wyborami, stworzyliśmy gotowe zestawy. Pudełeczka oraz woreczki opatrzymy gotowym podpisem zawartości. Jeśli zaliczy Ci na oryginalności w wyborze upominku, szkatułka na drobiazgi to strzał w dziesiątkę. Poniżej pokażemy Ci pomysły na prezent z okazji chrztu, którego funkcję spełnia pudełeczko wspomnień.

Białe pudełko wspomnień na Chrzest z kolorowymi woreczkami

Nasze zestawienie otwiera klasyczne, białe pudełko służąca za szkatułkę na drogocenne i sentymentalne przedmioty. Wewnątrz ukryte są białe woreczki zamykane na ściąganą wstążkę. Wesołe grafiki oraz podpis zawartości ujęte są w różnych motywach kolorystycznych.

Pudełko wspomnień na Chrzest wyposażone jest łącznie w sześć takich woreczków. Możesz w nich ukryć zdjęcie USG dziecka, opaskę szpitalną czy pierwszy smoczek. Na jednym z woreczków na pamiątki umieścimy imię dziecka. Przygotowaliśmy dwie wersje kolorystyczne, odpowiednie na prezent na chrzest dla chłopca oraz dla pamiątkę chrztu dla dziewczynki. Cała rodzina w przyszłości odkryje na nowo te niesamowite skarby.

Kolejnym sposobem na spersonalizowanie tego upominki będzie grawer dedykacji, który starannie naniesiemy na wieczko skrzyneczki. Wykorzystamy do tego promienie lasera – precyzyjna wiązka pozwoli na dokładne odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów i grafik. W przypadku dedykacji na skrzynce przygotowaliśmy również dwie odrębne propozycje – odpowiednio dla chłopca i dziewczynki.

Grawerowane pudełko wspomnień z posrebrzanym emblematem

Nasza kolejna propozycja to lekko zmodyfikowana wersja poprzedniego pudełka wspomnień z grawerem. Wnętrze pozostawaliśmy bez zmian – naszym zdaniem woreczki z kolorowym nadrukiem rozweselają wnętrze i chwytają za oko. Drewniana szkatułka została dodatkowo wzbogacona – na wieczku zamieściliśmy posrebrzany emblemat przedstawiający aniołki czuwające nad śpiącym maluszkiem. Naszym zdaniem ta lekka zmiana sprawia, że jest prezent na Chrzest Święty wręcz idealny. Biała szkatułka będzie idealna zarówno jako pamiątka chrztu dla chłopczyka jak i prezent na chrzciny dla dziewczynki. Twoim zadaniem jest wybór idealnej treści dedykacji. Właściwie dobrane życzenia na chrzest oraz Twój podpis dodadzą całości niesamowitego uroku.

Różowe pudełko wspomnień na Chrzest z pozytywką

Chcesz odejść od tradycyjnej formy drewnianych pudełek wspomnień? Kolejny pomysł na prezent na chrzest jest idealny dla Ciebie! Pastelowo-różowe pudełko wspomnień z pozytywką to oczywiście idealny prezent dla małej księżniczki. Wewnątrz znajdzie się miejsce na te najcenniejsze przedmioty. Biżuteria dla dziecka wymaga odpowiedniego miejsca do przechowywania. W środku można skryć złote kolczyki, komplet biżuterii czy inne drogocenne błyskotki.

Na wieczku przymocujemy mosiężną tabliczkę w srebrnym kolorze, która idealnie współgra z detalami na szkatułce. To właśnie w tym miejscu będziemy mogli nanieść Twoją dedykację. Utrwalimy ją na powierzchni tabliczki za pomocą rylca diamentowego.

Tworząc powyższe zestawienie chcieliśmy Ci pokazać, że prezent z okazji chrztu może być czymś naprawdę zaskakującym. Pomóż rodzicom dziecka zgromadzić ulotne wspomnienia z samego początku życia swojego dziecka. Stworzone przez nas pudełko wspomnień na Chrzest to przedmiot, który będzie nabierał jeszcze większej wartości i znaczenia z upływem czasu.

Inne posty

Złota bizuteria – pamiątkowy prezent na chrzest

Szukając wartościowego oraz pamiątkowego podarunku dla dziecka warto zwrócić uwagę na złotą biżuterię. Biżuteria, a w szczególności złota to od wielu lat sprawdzony pomysł na prezent dla dziecka na chrzest. Oferowane przez nas komplety to przykłady biżuterii bardzo delikatnej, subtelnej a przy tym niezwykle eleganckiej. Wzory biżuterii są na tyle klasyczne że można ją założyć […]

Praktyczny prezent na chrzest – sztućce Gerlach

Sztućce PYCHOTKI cenionej firmy GERLACH to znakomity pomysł na prezent z okazji chrztu. Sztućce polerowane są do wysokiego lustrzanego połysku. Wykonane z najlepszych blach nierdzewnych, z wysokogatunkowej, chromoniklowej stali 18/10. Przystosowane do mycia w zmywarkach. Sztućce na rękojeściach posiadają kolorowe wizerunki zwierzątek: kotka, pieska, myszki oraz rybki, które sprawiają, iż zestaw ten nabiera bajkowego charakteru. […]

Pamiątka Chrztu Świętego ze srebra z grawerem Twojej dedykacji

Srebro odgrywa w historii świata niezwykle ważną role. Było miernikiem wartości i wyznacznikiem bogactwa. Pierwszy srebrny przedmiot odnaleziono już w grobowcu kultury chaldejskiej, około 4000 lat przed Chrystusem. O srebrze mówi się, że jest metalem ponadczasowym. Jego kowalność sprawiła, że stał się jednym z ulubionych kruszców wykorzystanych do platerowania, wytwarzania biżuterii czy przedmiotów codziennego użytku. […]

Kategorie prezentów