Pudełko wspomnień – pomysł na oryginalny prezent

Home » Pudełko wspomnień – pomysł na oryginalny prezent
Pudełko wspomnień - prezent z okazji chrztu

Pudełko wspomnień – prezent z okazji chrztu

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam jak pięknym i oryginalnym prezentem na chrzciny dziecka może być pudełko wspomnień, w którym przechowywane będą pamiątki z wyjątkowych wydarzeń maluszka. Narodziny, chrzest, pierwsze urodziny to jedne z tych ważnych dni, z którymi łączą się przepiękne wspomnienia… Dzięki upominkowi można uchwycić wszystkie najważniejsze chwile i schować na jego dnie pudełka.

Pudełko daje możliwość przywołania najpiękniejszych momentów. Wystarczy je tylko otworzyć i od razu pojawi się uśmiech na twarzy rodziny, przyjaciół, rodzeństwa no i oczywiście dziecka! Pudełko wspomnień przywołuje w pamięci piękne chwile, wzrusza i rozśmiesza. Jeżeli chcecie podarować dziecku taki prezent zajrzyjcie do nas. Zobaczcie propozycje ślicznych pudełeczek wspomnień jakie możemy Wam zaoferować. Zapraszamy!

Jednym z naszych sugestii upominku na chrzest lub urodziny dziecka może być pudełeczko wspomnień dostępne w dwóch kolorach: różowym i niebieskim. Podarunek idealny dla dziewczynki i chłopca. Pamiątka będzie towarzyszyć dziecku przez całe życie sprawiając, że piękne wspomnienia z dzieciństwa pozostaną z nim na zawsze. W zestawie znajdują się: białe ozdobne pudełko, metalowy pojemnik na odcisk rączki, album na zdjęcia, trzy woreczki z organzy, dwa pudełeczka z kokardą i pięć ozdobnych karteczek.

Pudełko wspomnień - prezent z okazji chrztu

Pudełko wspomnień – prezent z okazji chrztu

W takim pudełeczku wspomnień można umieścić wszystko co kojarzy się z dzieciństwem malucha. Mogą to być zdjęcie z USG, szatka od chrztu świętego, ulubiony smoczek, najukochańsza maskotka, buciki lub też pierwszy ząbek czy pukiel włosów oraz wiele innych ważnych dla Was rzeczy. Będzie to świetny upominek z okazji chrztu świętego dla dziecka, a jednocześnie dla rodziców, bowiem wszystkie najważniejsze momenty w życiu swojej pociechy, będą mieli zgromadzone w jednym miejscu.

Podarunkowi uroku nada indywidualny grawer, który możemy zamieścić na wierzchniej części pudełka w kolorze beżowym, niebieskim lub bordowym. Zastanówcie się nad tak fantastycznym prezentem, posiada wyłącznie same zalety!

Inne posty

Życzenia z okazji chrztu od dziadków

Zapewne, ostatnie dni i miesiące były dla Was pełne wzruszeń i dumy, drodzy Dziadkowie. Powitaliście na świecie wnuka – może niektórzy z Was już kolejnego, a inni dopiero pierwszego, ale za każdym razem radość jest nie do opisania. Dziękujecie Bogu, że dożyliście tej cudownej chwili i że możecie być świadkami tak doniosłego wydarzenia, jakim jest […]

Jaki prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków

Prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych i dziadków Podczas, gdy na upominki z okazji chrztu wydawane są coraz większe, czasami wręcz absurdalne kwoty, my oferujemy prezenty, które mają tę najważniejszą wartość – osobistą i sentymentalną. Podążając z duchem czasu, dostosowujemy swoją ofertę do nowych trendów, jednocześnie zawierając w niej tradycyjne i ponadczasowe upominki. Wszystkie nasze prezenty […]

Srebrny łańcuszek z krzyżykiem

Krzyżyk na chrzest  Szukasz wspaniałego pomysłu na prezent na chrzciny? Mamy dla Ciebie idealną propozycję jaką jestsrebrna biżuteria z grawerem. Srebrny krzyżyk, sprawdzi się idealnie jako upominek dla małego dziecka. Chcąc podnieść wartość swojego prezentu skorzystaj z możliwości wprowadzenia osobistego graweru bezpośrednio na wybrany produkt. Pamiętaj, że ceremonię chrztu świętego obchodzi się tylko raz w życiu, więcpamiątka […]

Kategorie prezentów