Różowy dla dziewczynki, niebieski dla chłopczyka…

Home » Różowy dla dziewczynki, niebieski dla chłopczyka…
Pomysły na prezent dla dziewczynki  i chłopczyka

Pomysły na prezent dla dziewczynki i chłopczyka

Od dawna przyjęło się, że dziewczynki noszą ciuszki w kolorze różowym, zaś chłopcy w niebieskim. Wchodząc do sklepu z ubrankami i akcesoriami dziecięcymi znajdziemy duży wybór produktów w tych kolorach. Z prezentami jest podobnie. Zobaczcie jakie propozycje mamy dla was!

Wyprawka dla chłopczyka i dziewczynki z indywidualnym haftem na kocyku. Doskonały upominek  na narodziny dziecka albo chrzest.

Wyprawka dla maluchów

Wyprawka dla maluchów

 

Pudełko wspomnień to prezent, który będzie towarzyszył dziecku przez całe jego życie.

Pudełko wspomnień - pomysł na prezent

Pudełko wspomnień – pomysł na prezent

Dziecięce karuzele-pozytywki to oryginalny prezent dla najmłodszych dzieci, które umilą im chwile od narodzenia. Dostępne również w dwóch kolorach.

Pozytywka - pomysł na prezent

Pozytywka – pomysł na prezent

Pozytywka - pomysł na prezent

Pozytywka – pomysł na prezent

Zestaw sztućców dla dziewczynki i chłopczyka składający się z widelczyka oraz łyżeczki włoskiej firmy Valenti, zapakowany w  piękne pudełeczko.

Zestaw sztućców - pomysł na prezent

Zestaw sztućców – pomysł na prezent

Skarbonka w kształcie dziecięcego bucika z możliwością umieszczenia indywidualnej dedykacji. W naszym sklepie prezent dostępny jest w kolorze różowym i niebieskim.

Skarbonka - pomysł na prezent

Skarbonka – pomysł na prezent

Zapraszamy na PrezentyNaChrzest.com.

Inne posty

Jakich wybrać rodziców chrzestnych dla dziecka?

Zbliża się Chrzest Święty Twojego dziecka, a Ty nie masz wybranych rodziców chrzestnych? Zastanawiałeś się jaką rolę powinni pełnić w okresie dziecięcym jak i dorosłym? Z przyjemnością podamy Ci kilka cennych rad, które pomogą Ci w odpowiednim wyborze osób, mających być tak ważnymi osobami w życiu Twojego dziecka. Zastanów się jakie osoby darzysz zaufaniem w […]

Idealna kartka na Chrzest Święty – niezbędny dodatek do każdego prezentu

Chrzest święty jest czymś niezwykle istotnym w życiu każdej katolickiej rodziny. Dołączenie do wspólnoty Kościoła zawsze wiąże się z wieloma przygotowaniami i stresem. Zaczynając od wyboru imienia dla malucha, na rezerwacji sali bankietowej kończąc. Zostałeś zaproszony na ten uroczysty dzień i już dopada Cię stres, bo nie wiesz, jaki prezent na Chrzest wybrać. Jest coś, […]

Figurki Swarovski – uroczy prezent dla dziecka

Chcielibyście aby prezent na chrzest został piękną pamiątką dla maleństwa na długie lata, a zarazem był oryginalny? Z pewnością takie właśnie kryteria spełnią figurki na chrzest, których w naszej ofercie znajdziecie bardzo wiele. Prezentujemy eleganckie figurki Swarovski w drewnianych etui. Figurki są pozłacane 24K, zdobione kryształkami natomiast dołączone białe pudełeczko wykonane jest bardzo solidnie z […]

Kategorie prezentów