Seria: Elegancki prezent na Chrzest Święty – cz. 1

W kategoriach: Blog,

Zastanów się czy posiadasz wyjątkową pamiątkę z własnej ceremonii Chrztu Świętego? Czy Twoi rodzice zatrzymali rzecz, którą dostałeś tego dnia? Być może ani jeden z Twoich prezentów nie był na tyle odpowiedni, by odłożyć go w jedno miejsce i przetrzymać do momentu, aż dorośniesz. Chwili, w której będziesz mógł z sentymentem spojrzeć na swój podarunek i z zachwytem wyobrazić sobie jak mógł wyglądać tego dnia, kiedy przyjmowałeś Chrzest Święty.

lyz

Nasza seria została stworzona z myślą o najmłodszych. Zbudowaliśmy linię eleganckich prezentów dla niemowląt, które wręczone w dniu Chrztu, przetrwają lata, a w momencie, gdy dziecko dorośnie, na nowo odtworzą swój urok.

Pierwszą propozycją z linii ekskluzywnych upominków jest srebrna łyżeczka umieszczona w śnieżnobiałym opakowaniu. Rękojeść produktu przedstawia wzór, który z łatwością można dopasować do płci dziecka oraz według własnych wymagań. W ofercie znajdują się ozdoby z kotkami, bocianem, figurą wózka dziecięcego i wiele innych, które swoim urokiem przykują uwagę każdej osoby. Łyżeczki wykonane są ze srebra próby 925. Zgrabny kształt rewelacyjnie prezentuje się w klasycznym białym pudełku. Najważniejszą zaletą łyżeczek, jest opcja umieszczenia graweru o indywidualnej treści bezpośrednio na produkcie lub laminowanej tabliczce. W tym momencie otwiera się przed nami możliwość, która będzie miała wpływ na to, jakie znaczenie Twój upominek na Chrzest, będzie miał po latach. Grawer z danymi dziecka: wagą, wzrostem, godziną urodzenia, umieścimy bezpośrednio na łyżeczce w wyznaczonych do tego miejscach. Natomiast indywidualne życzenia znajdą się na laminacie, który następnie przymocujemy wewnątrz białego pudełeczka. Twoja pamiątka wymaga profesjonalnego wykonania i niepowtarzalnego charakteru. Wszystkie te cechy możesz znaleźć wśród naszych produktów, który nie tylko czarują unikalnym wyglądem, lecz także magią grawerowanego tekstu.