Co się daje na chrzciny?

W kategoriach: Blog,

To jednocześnie i łatwe, i trudne pytanie. Łatwe, bo mamy szeroki wybór przeróżnych rodzajów prezentów na Chrzest święty, począwszy od biżuterii, a skończywszy na praktycznych akcesoriach dla dziecka. Trudne, gdyż wśród setek różnych podarunków są tysiące wzorów, co daje nam miliony możliwości. Czyż nie brzmi to przytłaczająco? Na szczęście nie pozostawimy Cię samego z tym problemem. Sami na co dzień stawiamy czoła prezentowym wyzwaniom, dlatego śmiało nazywamy siebie specjalistami od prezentów. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Ciebie małą ściągę, która podpowie, jakie pomysły na prezenty są najbardziej popularne. Zapraszamy do lektury!

BIBLIA DLA NAJMŁODSZYCH

Piękny i bardzo uniwersalny prezent z okazji Chrztu świętego. Możesz go wręczyć bez względu na to, kim jesteś dla nowo ochrzczonego dziecka – bratem, kuzynką, wujkiem czy babcią. Biblia z ilustracjami dla dzieci w szkatułce to klasyczny, ale niebanalny pomysł na podarunek. Ta mała książka z twardą, szytą oprawą w trzech kolorach, zawiera wielkie i ważne treści. To opisy najistotniejszych biblijnych historii, opatrzone ciekawymi ilustracjami, zapadającymi dziecku głęboko w pamięć. Dołączona do niej szkatułka, wykonana jest w całości z lakierowanego drewna w kolorze mahoniowym. Jednak to dopiero personalizacja nadaje całości wyjątkowego charakteru. Grawer wykonujemy na jednym wybranym elemencie – bezpośrednio na pudelku lub na laminowanej tabliczce wewnątrz szkatułki. Autorem tekstu zostajesz Ty – możesz zaprojektować własną dedykację lub posiłkować się gotowymi wzorami.

BUCIK DLA NAJDROBNIEJSZYCH

Przyda się nie tylko na drobne, ale i na większe nominały. Śliczna platerowana srebrem skarbonka w kształcie bucika to bardzo stylowy i niesamowicie adekwatny do okazji prezent na pamiątkę Chrztu świętego. Posiada dwie sznurówki, przygotowane z uwzględnieniem płci dziecka – niebieską, przeznaczoną dla chłopca oraz różową, dla dziewczynki. Na spodzie znajduje się otwór z zatyczką, przeznaczony do wyjmowania pieniężnej zawartości. Skarbonka została wypolerowana na wysoki połysk, by cieszyć oczy i uwidaczniać grawer, który sam zaprojektujesz. Personalizację wykonujemy na jednym z boków produktu, wewnątrz serduszka. Możesz tam umieścić dedykację lub kilka słów od serca, w zależności od potrzeby. W ten sposób sprawisz dziecku prezent na całe życie, nie tylko bardzo użyteczny, ale przede wszystkim stanowiący niezwykłą pamiątkę.

ŁYŻECZKA DLA NAJMNIEJSZYCH

Element zastawy wielkością nawiązujący do rozmiarów nowego członka rodziny :). Mała srebrna łyżeczka z podkówką to piękna pamiątka z dniu chrztu. Jako, że dziecko nie będzie posiadało żadnych wspomnień związanych z tą uroczystą chwilą, pamiątkowe prezenty, które przetrwają próbę czasu, będą jedynymi rzeczami, które skojarzy z własnym chrztem. Zapewniamy Cię, że tak będzie z naszym produktem i grawerem, który możesz zamówić. Łyżeczka, wykonana niezwykle staranie, z dbałością o wszelkie szczegóły, zaprezentuje się wyjątkowo okazale w specjalnie przystosowanym do niej opakowaniu prezentowym. Umieszczona wewnątrz tabliczka z zaprojektowanym przez Ciebie tekstem dedykacji czy życzeń, będzie idealnie współgrała z grawerem imienia na produkcie. Nie zastanawiaj się dłużej – jeśli szukasz oryginalnej pamiątki, to właśnie ją znalazłeś!

Po lekturze tego wpisu już mniej więcej wiesz, jakie prezenty wręcza się dziecku w dniu Chrztu świętego. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu.