Prezent na Chrzest dla dziewczynki – srebrna biżuteria z pełną personalizacją

W kategoriach: Blog,

Ponadczasowy charakter biżuterii sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych prezentów na taką ważną uroczystość, jakim jest Chrzest Święty. W idealny sposób podkreśla religijny charakter i wagę tego wydarzenia. Łącząc tak elegancki prezent na chrzest dla dziewczynki z osobistą dedykacją masz szansę podarować pamiątkę na całe życie. Dobierając odpowiedni komplet biżuterii, możesz stanąć przed dylematem – czy zdecydować się na medalik z łańcuszkiem wykonany ze złota, czy ze srebra?

Srebrna biżuteria na chrzest z grawerem dedykacji – osobista pamiątka na całe życie

Dziś przedstawimy Ci nasze najciekawsze propozycje na biżuterię wykonaną ze srebra próby 925, idealną na prezent z okazji Chrztu Świętego. Jak w przypadku każdego z naszych produktów, wszystkie możesz dowolnie spersonalizować. Wszystkie komplety biżuterii zapakowane zostaną w gustowne pudełeczka prezentowe, wewnątrz których umieścimy dodatkowo tabliczkę z grawerem. W przypadku wybranych modeli medalików, grawer naniesiemy również bezpośrednio na ich powierzchni.

Podarowanie dziecku na Chrzest Święty kompletu biżuterii cieszy się mocną popularnością i długą tradycją. Srebrna biżuteria to naszym zdaniem doskonały wybór na upominek z takiej okazji. Medalik  będzie symbolizować wiarę przyjętą w czasie tego sakramentu. Komplet wykonany ze srebra ma te zaletę, że będzie doskonały do noszenia każdego dnia, nawet od najmłodszych lat. W naszej ofercie biżuterii możesz również znaleźć komplety wykonane ze srebra i pokrytą warstwą złota. Poniżej przedstawiamy nasze Top 4 propozycje medalików wraz z łańcuszkami z możliwością zamieszczenia graweru.

Srebrny medalik z Matką Boską w kształcie serca na prezent dla dziewczynki

Delikatny i dziewczęcy komplet biżuterii srebrnej, na który składa się łańcuszek typu żmijka oraz medalik kształtem nawiązującym przypominający serce komponują się w przepiękny sposób. W centralnej części zawieszki znajduje się pozłacany wizerunek Matki Boskiej. Na odwrocie zostanie naniesiona personalizacja – precyzyjny grawer wykonany diamentem. Przepięknie zdobiony medalik z Matką Boską wraz z komplementarnym łańcuszkiem zostanie zapakowany w białe etui wykonane z eko-skóry. Spersonalizowana srebrna biżuteria dla dziecka wręczona w tak gustowny sposób bez wątpienia zachwyci wszystkich.

Komplet biżuterii srebrnej z grawerem na prezent na Chrzest Święty

Nasza kolejna propozycja to również  doskonały medalik na Chrzest Święty, skompletowany z łańcuszkiem typu ankier. Delikatny komplet wykonany został z drobiazgową starannością ze srebra wysokiej próby 925. Ikona Matki Boskiej umieszczona na zawieszce została pokryta warstwą złota. Komplet zamknięty w białym etui doskonale sprawdzi się jako pamiątka Chrztu Świętego dla małej dziewczynki. Geometryczny medalik w kształcie ośmiokąta oprócz ikony Matki Boskiej posiada również zdobienia w formie promienistych żłobień. Srebrny łańcuszek o długości 45 cm i splocie ankier doskonale komponuje się z kształtem medalika. Personalizacją objęty zarówno medalik, jak również tabliczka wewnątrz etui.

Medalik z łańcuszkiem – srebrny pozłacany komplet biżuterii dla dziecka na pamiątkę Chrztu

Elegancka biżuteria srebrna pozłacana to doskonała alternatywa dla kompletów wykonanych w całości ze złota. Owalny medalik z Matką Boską pokryty warstwą 14-karatowego złota odznacza się niesamowitą precyzją wykonania i doskonałą prezencją. Skomponowany został w zestawie z pozłacanym łańcuszkiem o splocie typu ankier o długości 45 cm. Jak zawsze w przypadku naszych produktów, komplet możesz dowolnie spersonalizować. Niepowtarzalna pamiątka Chrztu Świętego z personalizacją będzie wspaniałą niespodzianką dla maluszka i jego rodziców.

Medalik z Matką Boską i grawerem – subtelny komplet biżuterii na prezent dla dziewczynki na Chrzest

Nasza ostatnia pozycja w dzisiejszym zestawieniu to kolejny komplet biżuterii srebrnej pozłacanej. Zestaw jest stworzony dla małej dziewczynki – medalik w kształcie serca doskonale współgra z subtelnym łańcuszkiem. Zawieszka ozdobiona jest misternie wykonanymi szlifami, w środkowej części znajduje się wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Przedstawiony komplet biżuterii również zostanie umieszczony wewnątrz pudełka prezentowego w białym kolorze, zatem podarowany prezent na Chrzest dla dziewczynki wspaniale podkreśli charakter tej uroczystości.

Srebrna biżuteria na Chrzest Święty – elegancki upominek z grawerem dedykacji

Powyższe zestawienie ukazujące nasze propozycje na prezent na Chrzest dla dziewczynki pokazuje, że komplet biżuterii srebrnej świetnie sprawdzi się w tej roli. Poprzez personalizację umieszczonej w formie wieczystego graweru na medaliku oraz tabliczce wewnątrz pudełka prezentowego masz szansę podarować pamiątkę na całe życie. Nasze doświadczenie prezentowe mówi, że to właśnie upominki stworzone z myślą o obdarowanej osobie zawsze są niezapomniane.