Srebrne buciki dla dziecka z grawerem dedykacji – prezent na Chrzest święty

W kategoriach: Blog,

Wiesz jak sprawić, aby to właśnie Twój prezent dla dziecka z okazji Chrztu świętego był wyjątkowy? Poznasz właśnie teraz najbardziej urocze pomysły prezentowe, które skradną serce każdej osoby.

Jednym z najbardziej rozchwytywanych prezentów na Chrzest święty jest para bucików. Produkt wykonany jest ze srebrna i stosownie ozdobiony cyrkoniami w jednym kolorze. Para bucików umieszczona jest w eleganckim pudełeczku, wewnątrz którego możemy zamieścić wybraną przez Ciebie dedykację. Wiedz również, że grawer możesz wykonać bezpośrednio na bucikach. Kolor cyrkonii decyduje o tym kto otrzyma buciki , czerwone są dla dziewczynki, niebieskie natomiast dla chłopca.

Buciki z grawerem na prezent

Srebrne buciki z grawerem na prezent

Buciki ze srebra są wyjątkowym pomysłem na prezent, tym bardziej jeśli pełnisz rolę matki chrzestnej lub ojca chrzestnego. Tak elegancka forma upominkowa zamieni się w szczególną pamiątkę na całe życie.

Buciki są symbolem odpowiednich kroków, które będzie podejmować w swoim przyszłym życiu młody chrześcijanin. Dedykacja, którą wybierzesz na grawerowanie laminatu może śmiało nawiązywać do odpowiedniego wybrania życiowej ścieżki. Dziecko powinno w przyszłości kierować szlachetnymi wskazówkami, które zaprowadzą go miejsc, gdzie jest spokój, szczęście i Opatrzność Boża.