Srebrny obrazek na Chrzest Święty – ponadczasowa pamiątka z grawerem

W kategoriach: Blog,

Srebro jest jednym z najstarszych materiałem wykorzystywanym w zdobnictwie. Już w starożytności nasi przodkowie pokochali ten kruszec za elastyczność, łatwość w obróbce jak i piękny blask. W wielu dawnych kulturach srebro miało przede wszystkim znaczenie mistyczne, religijne czy symboliczne. Teraz najczęściej spotykane jest przy wyrobie biżuterii czy też do uszlachetniania różnego rodzaju przedmiotów. To co chcielibyśmy Ci przedstawić, to niepowtarzalny prezent na chrzciny. Srebro znalazło zastosowanie również w obrazach czy emblematach- uważamy, że takim upominkiem zadziwisz każdego z gości znajdujących się na uroczystości Chrztu. Srebrny obrazek na Chrzest Święty będą doskonałą i oryginalną pamiątką dla dziecka na wiele lat. Stylowe zdobienia wraz z grawerem tworzą niezastąpiony duet. Obrazy wręcz emanują swoistym pięknem i cieszą oko kunsztownym wykonaniem. Wybieraj spośród różnych grafik i wzorów czy też wielkości, my zadbamy o personalizację, a dziecko będzie mogło cieszyć długowieczną pamiątką przyłączenia do wspólnoty katolickiej.

Srebrny obrazek na Chrzest Święty z Aniołem Stróżem

Przypomnij sobie słowa pierwszej modlitwy jakiej się nauczyłeś. Z pewnością rozpoczynała się od zwrotu „Aniele Boży stróżu Mój…”. Zadbaj o to, aby dziecko już od najmłodszych lat wiedziało do kogo powinno się zwracać. Obrazek srebrny z Aniołem Bożym z całą pewnością w tym pomoże. Płaskorzeźba wykonana jest z wysokiej jakości blachy aluminiowej, pokrytej warstwą czystego srebra oraz lakierem ochronnym. Ta srebrna pamiątka z okazji Chrztu posiada bogate zdobienia i zachwyca dokładnością wykonania. Na odwrocie zamieścimy grawer Twoich życzeń. Sprawi to, że maluszek będzie pamiętał od kogo otrzymał ten wyjątkowy przedmiot. Obrazki z wizerunkiem Anioła Stróża symbolizują nieustającą opiekę, jaką nas otaczają – wspaniale nada się jako pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca lub dziewczynki.

Z motywem Matki Bożej z Dzieciątkiem

Srebro nadaje się doskonale na wiele okazji. Wykorzystaj je również przy wyborze prezentu na Chrzest. Srebrny obrazek na Chrzest Święty z motywem Matki Boskiej z Dzieciątkiem nada pięknego efektu wizualnego każdemu pomieszczeniu w domu. Wizerunek Matki Bożej będzie symbolizował jej opiekę i wstawiennictwo za nowo ochrzczonym. Na eleganckim drewnianym tyle zamieścimy personalizację w postaci graweru imienia oraz życzeń, tak aby produkt posiadał również wartość sentymentalną. Do przedmiotu dołączony jest certyfikat świadczący o autentyczności srebra- stawiamy tylko na oryginalność.

Z wizerunkiem Świętej Rodziny

Prezenty z personalizacją na Chrzest to niezastąpiony element na liście chrzcielnych podarunków. Stylowy obraz ze srebra z motywem Świętej Rodziny to aktualnie bezprecedensowy hit na prezentowym rynku. Wybierając srebrną pamiątkę będziesz mieć pewność o jej długowieczności. Niektóre z elementów wykonane są z błyszczącego srebra, a inne z matowego, co w połączeniu daje niezwykły efekt trójwymiarowości. Dedykację wraz z miłym słowem wygrawerujemy bezpośrednio na odwrocie świętego obrazka. Nie daj o sobie zapomnieć i wybierz coś niemal niezniszczalnego.

Wprowadź srebro na nowy, wyższy, poziom. Nasze pamiątki ze srebra na chrzest właśnie takie są, innowacyjne i bezkonkurencyjne. Wybierając obraz z grawerem, możesz mieć pewność, że Twój upominek na chrzest będzie jedyny w swoim rodzaju. Spośród wszystkich dostępnych prezentów dla dziecka na chrzest bez trudności dobierzesz idealną pamiątkę. Możesz postawić na pamiątki wykonane w całości ze srebra, takie jak srebrne smoczkigrzechotki wykonane ze srebra lub wybrać jeden z dostępnych obrazków ze srebra. Wybierając pamiątkę z tego szlachetnego kruszcu możesz podarować ponadczasową pamiątkę.