Srebrne pamiątkowe podarunki na chrzest

W kategoriach: Blog,
Srebrne pamiątkowe podarunki na chrzest

Srebrne pamiątkowe podarunki na chrzest

Srebrne upominki i drobiazgi ze srebra to zawsze trafione prezenty z okazji tak podniosłej uroczystości jaką jest chrzest święty. Stają się one wspaniałą pamiątką, która na zawsze pozostanie dziecku nawet, gdy dorośnie. Smoczki, grzebyczki, grzechotki będą przypominać o pierwszych chwilach życia maluszka, dlatego to idealna propozycja podarunków na chrzciny.

Zapraszamy, zerknijcie do naszej oferty i zaskoczcie bliskich oryginalnym prezentem.

Pięknym prezentem na chrzest święty będzie srebrna łyżeczka o pr. 925. Udekorowana jest motywem zegara. Zapakowana w gustownie w welurowe etui, które dołączone jest do upominku gratis, tak więc jest on od razu gotowy do podarowania. Jest to piękna pamiątka chrztu, która przez wiele lat będzie się kojarzyć z tym szczególnym dniem. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Prezent na Chrzest Święty - Srebrna Łyżeczka

Prezent na Chrzest Święty – Srebrna Łyżeczka

Kolejną propozycją podarunku na chrzciny jest srebrny smoczek z ażurowym wzorem słonika. Jest to oryginalny drobiazg, który będzie odpowiedni dla dziewczynki i chłopca. Pięknie wykończony z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Produkt posiada schowek na pierwszy ząbek lub pukiel włosów, tak więc będzie to idealny pomysł na prezent z okazji chrztu świętego.

Prezent na Chrzest Święty - Srebrny Smoczek

Prezent na Chrzest Święty – Srebrny Smoczek

Pomysłowym i praktycznym upominkiem na chrzciny może stać się srebrna grzechotka „Konik na biegunach”. Ten śliczny gadżet przy poruszaniu nim grzechocze, a konik obraca się wokół własnej osi. Doskonale wykonana, a jej rączka ozdobiona jest uroczymi motylkami. Taki podarunek na chrzest ucieszy każdego maluszka i z pewnością będzie nim zachwycony. Produkt posiada 2 lata gwarancji.

Prezent na Chrzest Święty - Srebrna Grzechotka

Prezent na Chrzest Święty – Srebrna Grzechotka

Następnym drobiazgiem z tej kategorii podarunków na chrzciny może być srebrny grzebyk. Jest on ozdobiony wizerunkiem ślicznego aniołka. Odpowiedni do wręczenia zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Grzebyczek posiada również specyficzny schowek na pierwszy ząbek lub pukiel włosów. Produkt zapakowany jest w piękne, welurowe opakowanie, będzie wiec idealnym prezentem z okazji chrztu świętego.

Prezent na Chrzest Święty - Srebrny Grzebyk


Prezent na Chrzest Święty – Srebrny Grzebyk

Naszą propozycją srebrnych upominków na chrzciny jest również srebrne lusterko. Będzie to piękna pamiątka z tej uroczystości. Kunsztowne wzornictwo i wysoka jakość wykonania pozwolą się cieszyć nim przez długie lata. Ozdobą lustereczka jest głównie jego tył, który przedstawia zegar oraz symbole znaków zodiaku. Warto zastanowić się nad takim uroczym i oryginalnym prezentem na chrzest święty.

Prezent na Chrzest Święty - Srebrne Lusterko

Prezent na Chrzest Święty – Srebrne Lusterko

Na wszystkich naszych produktach z kategorii srebrnych prezentów na chrzest święty możecie Państwo zamówić indywidualny grawer np. z datą chrzcin. Uczyni to wybrane przez Was upominki, jeszcze bardziej niepowtarzalnymi i wyjątkowymi.