Srebrny łańcuszek z krzyżykiem

W kategoriach: Biżuteria na chrzest,

Krzyżyk na chrzest 

Szukasz wspaniałego pomysłu na prezent na chrzciny? Mamy dla Ciebie idealną propozycję jaką jestsrebrna biżuteria z grawerem. Srebrny krzyżyk, sprawdzi się idealnie jako upominek dla małego dziecka. Chcąc podnieść wartość swojego prezentu skorzystaj z możliwości wprowadzenia osobistego graweru bezpośrednio na wybrany produkt. Pamiętaj, że ceremonię chrztu świętego obchodzi się tylko raz w życiu, więcpamiątka na tę okazję powinna być wyjątkowa. Krzyżyk na chrzest dla chłopca wspaniale wkomponuje się w symbolikę przyjęcia sakramentu chrztu świętego. Umieszczenie wybranej biżuterii w eleganckim opakowaniu prezentowym sprawi, że całość nabierze subtelnego wyglądu i będzie stanowić ponadczasową pamiątkę z okazji chrztu. Dostępne są komplety biżuterii zapakowane w welurowe etui oraz eleganckie, białe pudełka. Personalizacją objęta jest nie tylko wybrana przez Ciebie biżuteria srebrna na prezent dla dziecka, ale także opakowanie wchodzące w skład kompletu. We wnętrzu etui umieścimy tabliczkę, na której naniesiemy grawer z dedykacją lub życzeniami. Kolor tabliczki dopasowany jest kolorystycznie do wybranego przez Ciebie prezentu. Wybierając odpowiednią treść do graweru stworzysz wyjątkową pamiątkę chrztu świętego. Przygotowaliśmy nasze propozycje na gotowe wzory do graweru – piękne życzenia wraz z ozdobnymi grafikami skomponowaliśmy w spójną całość.

Srebrny łańcuszek z krzyżykiem 

Możesz także stworzyć swój własny projekt i tym samym podarować prezent, który będzie jedyny w swoim rodzaju. Srebrny krzyżyk z łańcuszkiem zamknięty w spersonalizowanym etui idealnie wpasuje się w charakter uroczystości, jaką jest chrzest święty. Srebrna biżuteria ma tę zaletę, że z powodzeniem może być noszona przez dziecko codziennie. Srebrny krzyżyk z łańcuszkiem będzie towarzyszyć dziecku codziennie, dzięki czemu będzie miał symbol swojej wiary zawsze przy sobie. Wybierz łańcuszek z krzyżykiem na chrzest i dobierz grawer dowolnej dedykacji lub imienia bezpośrednio na wybranym elemencie. W naszej ofercie znajdziesz piękne krzyżyki w zestawie z odpowiednio dopasowanym łańcuszkiem. Możliwość wykonania graweru na odwrocie zawieszki z inicjałami lub imieniem ochrzczonego dziecka sprawia, że masz okazję podarować personalizowany krzyżyk srebrny na prezent. Srebrna biżuteria wykonana z najwyższą dbałością o detale będzie pamiątką przez długie lata. Wspaniała pamiątka chrztu świętego zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. 

Łańcuszek srebrny z krzyżykiem 

Spraw, by dziecko mogło się cieszyć upominkiem również jako dorosły człowiek. Przepiękny krzyżyk z grawerem ze starannie wykonanymi szlifami będzie idealnym prezentem na całe życie. Możesz wybrać także srebrny łańcuszek. Jest to biżuteria doskonała zarówno dla małego dziecka, ale z powodzeniem może go nosić w późniejszych latach. Starannie wykonany srebrny krzyżyk na prezent noszony przez całe życie będzie przypomnieniem o ważnym wydarzeniu, jakim był Chrzest Święty. Korzystając z możliwości pełnej personalizacji, masz możliwość zadedykowania swojego prezentu każdemu dziecku. Z pewnością będzie to oryginalny pomysł upominkowy.