Srebrny łańcuszek z medalikiem na chrzest

W kategoriach: Biżuteria na chrzest,

Srebrny medalik na chrzest – elegancki prezent dla dziecka 

Zadedykuj dziecku oryginalny prezent na chrzciny. Wybierz dla maleństwa dedykowany srebrny medalik. Każdy zestaw srebrnych medalików, umieszczony jest w eleganckim pudełeczku. Wewnątrz pudełka możemy zamieścić grawer Twojej dedykacji lub życzeń na chrzest. Chcąc sprawić dziecku wielką radość, podaruj pamiątkę, która będzie służyć na wiele lat. Srebrna biżuteria jest bardzo trwała. Srebrny medalik na chrzest możemy na odwrotnej stronie wygrawerować. Umieścimy dowolne inicjały, imię dziecka, lub datę chrztu. Wszystko będzie miało ograniczoną ilość znaków. Personalizacja to idealny sposób na zadedykowanie dziecku prezentu na chrzest święty. Każda biżuteria niesie w sobie coś szczególnego. Bez względu na to czy chcesz biżuterię podarować chłopcu czy dziewczynce, Twoja dedykacja zdecydowanie nada odpowiedni charakter prezentowi na chrzest.

Srebrny medalik z łańcuszkiem

Każdy srebrny medalik z matką boską posiada w zestawie łańcuszek. Taki komplet umieszczamy w pudełeczku podarunkowym. Do zestawu możesz dobrać również prezentową torebkę, do której umieścisz wszystkie swoje podarunki. Chrzest święty jest tylko raz w życiu. Stąd miej świadomość, aby Twój upominek również był jedyny w swoim rodzaju. Pamiątka chrztu świętego może być różna, ale to dokładnie od Ciebie zależy, czym staną się dla dziecka po latach. Masz duży wpływ na wygląd Twojego upominku. Srebrny medalik na chrzest dla chłopca będzie świetnym pomysłem na prezent od matki chrzestnej. Korzystając z personalizacji możesz umieścić grawer od kogo dokładnie jest upominek. Jeśli nie masz całkowicie pomysłu na dedykację z chęcią pomożemy wybrać Ci odpowiednie życzenia. 

Srebrny medalik z grawerem – czym jest personalizacja?

Dedykacja to słowa, które płyną prosto z serca. Dedykacja na chrzest jest tym bardziej szczególna. Grawerowana dedykacja pozostaje na Twoim prezencie już na zawsze. Wybierz zestaw dla dziecka z grawerowanymi życzeniami. To będzie z pewnością strzał w dziesiątkę, a jednocześnie stanie się świadectwem Twojego pełnego zaangażowania w poszukiwanie odpowiedniego prezentu na chrzest. Nasza oferta otwiera przed Tobą gotowe rozwiązanie srebrny medalik z łańcuszkiem to trafiony pomysł na prezent dla każdego malca. Spraw, by dzień chrztu świętego był niezapomniany. Otwieramy przed Tobą duże możliwości, wiedz, że możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie Twojego zamówienia. Chrzest święty to niezapomniana uroczystość dla każdego członka rodziny. Koniecznie pamiętaj o wyjątkowej pamiątce, która będzie przy dziecku nawet w dorosłym życiu. Medaliki srebrne będą trafionym pomysłem na prezent. Wizerunek Matki Boskiej lub Jezusa Chrystusa będzie czymś specjalnym. Koniecznie zastanów się na tego rodzaju prezentem, który będzie dla dziecka oryginalną pamiątką na całe życie. Srebrny medalik na chrzest dla chłopca z grawerem dowolnej personalizacji będzie wyjątkową pamiątką na całe życie. Każde dziecko powinno przynajmniej raz w życiu otrzymać Medalik z Matką Boską, która będzie go strzegła przed grzechem tego świata. Wybierając dowolną dedykację masz możliwość w indywidualny sposób zadedykować swój upominek dziecku. Z miłą chęcią pomożemy Ci wybrać odpowiednią dedykację oraz doradzimy jakie dobrać opakowanie do prezentu. Zestaw srebrnej biżuterii na chrzest będzie odznaczał się szczególną dbałością o detale. Koniecznie skorzystaj z naszej oferty i wybierz dedykowaną biżuterię dla dziecka.