Top 3 eleganckich prezentów na chrzest

W kategoriach: Blog,

Wraz z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny zaczynają się wybory idealnego imienia dla dziecka, a co za tym idzie i chrzest. Jest to niezwykła, niezapomniana uroczystość i świetna okazja do spotkania w rodzinnym gronie. Warto zadbać o to by nowo narodzone dziecko otrzymało unikalną pamiątkę która będzie służyła mu wiele lat. W gorączce przygotowań do uroczystości możemy nie mieć czasu na wybór podarunku. W takich sytuacjach najczęściej stawiamy na stary i sprawdzony upominek w postaci koperty z pieniędzmi. Należy jednak wyłamać się i wybrać coś bardziej osobistego co będzie stanowiło pamiątkę dla malucha. Prezent z okazji chrztu świętego powinna przypominać dziecku o ofiarodawcy i być czymś eleganckim i skromnym. Uruchom swoją wyobraźnię i z naszą pomocą wybierz idealny prezent na chrzest. Poniżej przedstawiamy 3 najbardziej eleganckie i sprawdzone podarunki z okazji chrztu które zawsze będą bezpieczną opcją wyboru. Od teraz twoje prezenty przestaną być nudne i bez wyrazu.

Pierwszą propozycją jest klasyczny złoty medalik na łańcuszku.

Jest to elegancki i prosty prezent który z pewnością będzie stanowił idealną opcję dla dziecka, które będzie mogło mieć tą niezwykła pamiątkę przy sobie przez cały czas. Medalik i łańcuszek wykonane są z najwyższej próby złota 585. Produkt charakteryzuje wysoka jakość wykonania, mocne łączenia łańcuszka zapewniają długie lata używalności. Na medaliku widnieje wizerunek Maryi a na odwrocie istnieje możliwość wykonania grawera. Grawer uczyni ten prezent jeszcze bardziej osobistym i wyjątkowym. Można go również wykonać na laminowanej tabliczce znajdującej się wewnątrz pudełka. Samo opakowanie prezentu jest białe i doskonale podkreśla gustowność łańcuszka.

Koleją świetną opcją wyboru będą pozłacane buciki Swarovski.

Są to niezwykłe figurki pozłacane 24 karatowym złotem. Mamy opcje wyboru ich w wersji dla chłopca- z niebieskimi kryształami typu Swarovski, lub dla dziewczynki- z różowymi kryształami typu Swarovski. Nie ma nic bardziej zjawiskowego niż para bucików które będą przywoływać wspomnienia z czasów dzieciństwa. Tak jak w przypadku medalika i tutaj istnieje opcja wykonania grawera dedykacji lub życzeń. Możemy go umieścić na odwrocie buta lub na laminowanej tabliczce wewnątrz opakowania. Samo pudełeczko wykonane jest z czerwonego zamszu co nadaje prezentowi ekstrawagancji.

Biblia z dedykacją na prezent

Jeśli jednak lubisz klasykę trzecia propozycja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Biblia dla najmłodszych będzie stanowić rewelacyjny prezent. Jest napisana w prosty i zwięzły sposób, przedstawia najważniejsze biblijne opowieści i z pewnością wprowadzi dziecko w chrześcijański świat. Bogate, kreatywne ilustracje jeszcze łatwiej wzbudzą ciekawość malucha i pozwolą przyswajać wiedzę. Biblia posiada personalizowaną okładkę wykonaną z wysokiej jakości papieru natomiast sam druk wykonany jest z niezwykłą precyzją. Biblia bez wątpienia będzie stanowić pamiątkę na długie lata. Mamy nadzieję że podane przez nas propozycję pomysłów na prezent na chrzest przypadły Ci do gustu i wybór eleganckiego podarunku nie będzie więcej stanowił dla Ciebie problemu.