Top 3 łyżeczek ze srebra dla dziecka z grawerem

W kategoriach: Blog,

Chrzest święty jest okazją do podarowania oryginalnego prezentu dla dziecka. Dziś zaprezentujemy Ci wyjątkowy prezent dla dziecka z okazji Chrztu świętego. Prezent w postaci srebrnej łyżeczki z grawerem będzie dla dziecka stanowić wspaniałą pamiątkę. Pokażemy Ci trzy najbardziej popularne łyżeczki, które skradły serca wielu rodziców i dzieci.

Łyżeczka Bocian

Produkt został wykonany ze srebra próby 925. Srebrna łyżeczka z wizerunkiem bociana będzie wyjątkowym pomysłem na prezent dla dziecka. Grawer z dedykacją znajdzie się na rękojeści, tam wpiszemy ilość kilogramów oraz centymetrów, jakie dziecko miało w momencie narodzin. Natomiast na miseczce łyżki możemy umieścić datę urodzenia maleństwa oraz imię. Produkt umieszczony jest w eleganckim etui, a w jego wnętrzu znajdzie laminowana tabliczka. Treść graweru z dedykacją jest całkowicie dowolna i w pełni zależna od Ciebie. Pamiętaj, że to Ty tworzysz prezent dla dziecka.

Srebrna łyżeczka na prezent

Łyżeczka Bocian z personalizacja na prezent

Łyżeczka Misie

Jest to produkt, który jako drugi w kolejności poruszył serca wielu osób. Wizerunek trzech misiów, które wesoło ozdabiają rękojeść łyżeczki otacza zegar znajdujący się w centralnym miejscu. Na zegarze umieścimy grawer z godziną narodzin maleństwa. Poniżej wzdłuż rękojeści znajdują się wahadła od zegara, na ich zakończeniach umieścimy grawer z liczbą wagi i centymetrów dziecka. Srebrna łyżeczka zostanie umieszczona w klasycznym białym etui, nawiązującym elegancją do charakteru uroczystości.

Personalizowana łyżeczka na prezent

Łyżeczka z grawerem na prezent

Łyżeczka Zegar

Srebrna łyżeczka w kształcie klasycznego zegara jest trzecim w kolejności najbardziej popularnym pomysłem na prezent. Możliwość wygrawerowania na jej rękojeści wszystkich danych sprawi, że dziecko otrzyma prezent specjalnie dedykowany dla niego.

Łyżeczka z personalizacją na prezent

Łyżeczka z grawerem na prezent

Wszystkie produkty umieszczone są w eleganckich opakowaniach, które swoim nieskazitelnym wyglądem będą pasować zarówno dla chłopczyka, jak również dziewczynki. Pomyśl, jak wspaniałym prezentem dla dziecka będzie osobista łyżeczka, na której znajdą się osobiste dane. Chrzest święty jest okazją do wybrania pamiątki na całe życie. Tak, by maleństwo mogło za parę lat cieszyć się z otrzymanego prezentu.