Top 3 pozytywek na prezent z okazji Chrztu świętego

W kategoriach: Blog,

Chrzest święty to jedna z bardzo ważnych uroczystości w życiu każdego z nas. Warto zastanowić się nad wyborem prezentu z tej okazji, gdyż niezwykle ważne jest, aby upominek nie tylko miał charakter pamiątkowy, ale był ładny i przypadł do gustu dziecku. Dzisiaj zaprezentujemy Ci trzy najbardziej popularne pozytywki, które dzięki swojemu estetycznemu wykonaniu skradły serca wielu rodziców i ich dzieci.

Pozłacana pozytywna w drewnianym pudełeczku z Twoim grawerem życzeń

Pozytywka baletnica skradła absolutnie serca wielu rodziców i ich pociech. Pokryta 24 karatowym złotem prezentuje się niezwykle ekskluzywnie, zaś zamieszczone na produkcie kryształy Swarovskiego dodają jej uroku. Pozytywka jest nakręcana, obraca się wokół własnej osi do tego zapakowana jest w drewniane pudełko, co dodaje jej charakteru. Zarówno na pozytywce jak i na szkatułce zamieścić można osobisty grawer, który nie tylko ozdobi prezent, ale będzie miał również pamiątkowy wymiar.

Personalizowana skarbonka na prezent

Skarbonka na prezent dla dziecka

Arka Noego – posrebrzana pozytywka z dodatkową opcją umieszczenia graweru

Kolejną pozytywką, którą pokochali rodzice jest ta przedstawiająca Arkę Noego. Produkt pokryty jest srebrem i lakierowany na wysoki połysk, co dodaje uroku i podkreśla detale. Dzięki precyzji wykonania doskonale wyeksponowane są zwierzątka przedstawione na arce, co z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Pozytywka z grawerem jest propozycją prezentową, która dzięki zamieszczanej dedykacji pozostanie pamiątką na długie lata.

Personalizowana skarbonka na prezent

Skarbonka z grawerem na prezent dla dziecka

Pozytywka z pudełkiem wspomnień

Kolejna propozycją grającego upominku jest pozytywka z pudełkiem wspomnień, w którym znajduje się miejsce na kilka drobiazgów, które pozwolą przywołać ten magiczny czas Chrztu Świętego. Na pudełku zamieścić można dowolne fotografie i motywy dziecięce, co z pewnością doda jej uroku. Na wieczku przymocowany jest malutki posrebrzany miś co jest idealnym wykończeniem dla uroczej pozytywki. Wszystkie zaprezentowane pozytywki idealnie nadają się na prezent z okazji Chrztu świętego. Wysoka jakość wykończenia i dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że każdy z podanych modeli prezentuje się bardzo uroczo i ekskluzywnie, doskonale wpasowując się w klimat uroczystości. Pozytywka z grawerem to świetna propozycja prezentowa, która dzięki estetyce wykonania i zamieszczonej dedykacji będzie prezentem pamiątkowym ślicznie wyglądającym w dziecięcym pokoiku.